Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!
Mis sul on, mis sul on :D 0,25$ on sul! Selles kohas on sul igasuguseid asju seal. AA KK QQ JJ TT any 1 ärtu käsi read mis iganes. Minul oli sellest 0,25$ üsna pohhui ilmselt ka ja biidin seal poolt v rohkemat ranget millega selles limiidis tehakse nii. Lisaks kui ma panin tähele, et sa oled eestlane ka, siis eestlastel on miskipärast komme üritada iga hinna eest teisele eestlasele maksku mis maksab üritada ära teha isegi kui käes on õhk! GL loodan, et said mõned sendid lisaks!
Algselt postitas peete82
Vaata postitust
K
(Flush, Queen High) (Pre 25%, Flop 0%, Turn 0%)
Comment