Otsin Stake koos kerge coachimisega!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #31
    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    mis sa küll arvasid, mis mul on?

    PokerStars - $0.23+$0.02|10/20 Ante 3 NL - Holdem - 9 players

    Hero (LP): 1,561.00
    CO: 1,474.00
    BTN: 1,464.00
    SB: 1,727.00
    BB: 1,474.00
    UTG: 1,494.00
    UTG+1: 1,494.00
    MP: 1,494.00
    MP+1: 1,318.00

    Pre Flop: (57.00) Hero has A K

    fold, UTG+1 calls 20.00, MP raises to 60.00, fold, Hero raises to 257.00, fold, fold, fold, BB calls 237.00, fold, MP calls 197.00

    Flop: (828.00, 3 players) Q 6 8
    BB checks, MP checks, Hero checks

    Turn: (828.00, 3 players) 3
    BB checks, MP checks, Hero checks

    River: (828.00, 3 players) 5
    BB checks, MP bets 414.00, Hero raises to 1,301.00 and is all-in, fold, MP calls 820.00 and is all-in

    Hero shows A K (Flush, Ace High) (Pre 75%, Flop 100%, Turn 100%)
    MP shows J K (Flush, Queen High) (Pre 25%, Flop 0%, Turn 0%)
    Hero wins 3,296.00
    Mis sul on, mis sul on :D 0,25$ on sul! Selles kohas on sul igasuguseid asju seal. AA KK QQ JJ TT any 1 ärtu käsi read mis iganes. Minul oli sellest 0,25$ üsna pohhui ilmselt ka ja biidin seal poolt v rohkemat ranget millega selles limiidis tehakse nii. Lisaks kui ma panin tähele, et sa oled eestlane ka, siis eestlastel on miskipärast komme üritada iga hinna eest teisele eestlasele maksku mis maksab üritada ära teha isegi kui käes on õhk! GL loodan, et said mõned sendid lisaks!

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #32
      Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

      Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
      Mis sul on, mis sul on :D 0,25$ on sul! Selles kohas on sul igasuguseid asju seal. AA KK QQ JJ TT any 1 ärtu käsi read mis iganes. Minul oli sellest 0,25$ üsna pohhui ilmselt ka ja biidin seal poolt v rohkemat ranget millega selles limiidis tehakse nii. Lisaks kui ma panin tähele, et sa oled eestlane ka, siis eestlastel on miskipärast komme üritada iga hinna eest teisele eestlasele maksku mis maksab üritada ära teha isegi kui käes on õhk! GL loodan, et said mõned sendid lisaks!
      and you wonder why there is no stake

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #33
        Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
        and you wonder why there is no stake
        Juba 5BI up nosebleedis :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #34
          Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
          and you wonder why there is no stake
          Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
          Minul oli sellest 0,25$ üsna pohhui
          .

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #35
            Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

            miks heidite?

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #36
              Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

              soovitan sellest eestlane vs eestlane mindsetist vabaneda, endal oli ka kunagi.. kasu eriti ei too :)

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #37
                Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                soovitan sellest eestlane vs eestlane mindsetist vabaneda, endal oli ka kunagi.. kasu eriti ei too :)
                25 oli täis neid õlisid haha

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #38
                  Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                  ma nr.1 õli

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #39
                    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                    Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                    soovitan sellest eestlane vs eestlane mindsetist vabaneda, endal oli ka kunagi.. kasu eriti ei too :)
                    väga õige point

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #40
                      Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      ma nr.1 õli
                      väga õige point

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #41
                        Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        väga õige point
                        väga õige point

                        Comment

                        Working...