Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #16
    Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

    Majandaja - ega sa juhuslikult see "I keep flopping full houses" vend polnud?

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #17
      Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

      Kuigi ta floppab küll maju vähe liiga tihti võiks arvata et tema aga kuna olin seal laua lähedal kui see lause käis, siis tean et see kellest prolly jutt polnud majandaja.

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #18
        Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

        Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
        Majandaja - ega sa juhuslikult see "I keep flopping full houses" vend polnud?
        Ei ole nii öelnud jah Käisid ka Cashgame Festivalil? Või oli tegu telelaua ülekandega? Seekord telelauas ei mänginudki, sest sessid venisid hommikul nii pikaks, et ma kella 17ks tagasi kasinni kuidagi ei jõudnud, kui 2/2 Texase telelaud oli. 4 päevaga tuli täpselt 60h grindi.

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        Kuigi ta floppab küll maju vähe liiga tihti võiks arvata et tema aga kuna olin seal laua lähedal kui see lause käis, siis tean et see kellest prolly jutt polnud majandaja.
        Floppan maju. Mis jutt see on? Ma pole 3 aasta jooksul Royal Flushigi saanud ega BadBeat Jackpoti. Jooksen way alla EV ikka sellega

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #19
          Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

          Korra sai ära proovitud see live teema ja.

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #20
            Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

            Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
            Korra sai ära proovitud see live teema ja.
            Mis limiit ja mäng? Kuidas meeldis?

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #21
              Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

              1/1 , 2/2 nlhe, korra istusin plo 2/2-te ka, aga pole rolli ja mune, et seal kiloseid potte edasi-tagasi liigutada.

              Kuna pole kunagi live pmslt mänginud, siis nautisin kõiki minuteid. 2/2 lauas oli lausa 3 PP liiget ühel hetkel ja väga tore oli juttu rääkida.

              EDIT:
              Tea kas tänase SWE-FIN teema raames on häid cashi laudu oodata?
              Last edited by EestiMats; 25.11.16, 09:58.

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #22
                Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                1/1 , 2/2 nlhe, korra istusin plo 2/2-te ka, aga pole rolli ja mune, et seal kiloseid potte edasi-tagasi liigutada.

                Kuna pole kunagi live pmslt mänginud, siis nautisin kõiki minuteid. 2/2 lauas oli lausa 3 PP liiget ühel hetkel ja väga tore oli juttu rääkida.

                EDIT:
                Tea kas tänase SWE-FIN teema raames on häid cashi laudu oodata?
                Tore kuulda, et meeldis :) Mis SWE-FIN teema raames? Pole kursis.

                2/2 PLO mängud kisuvad tõesti suureks. On olukordi, kus 2/2 PLO laua average stack on üle 1K.

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #23
                  Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                  Parkis sellel nädalavahetusel mingi Rootsi-Soome maavöistlus vms.

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #24
                    Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                    Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                    Parkis sellel nädalavahetusel mingi Rootsi-Soome maavöistlus vms.
                    http://www.olympic-casino.ee/poker/e...2511--27-n1039
                    Kui seal on nii palju turnasid, siis ma ei kujuta üldse ette, mis cashist saab. Prob. kaos nagu alati. Soomlased mängivad väga hästi muidugi. Mälus soomlased on muidugi teine asi. Eks näis, mis saab. Ette raske ennustada. Enamuste turniiri festivalide ajal on lauad rexised.

                    Comment

                    Working...