Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #1

    Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

    Tervist!


    Plaan terve cashfesti maksimaalselt volüümi ja üritan parimat mängu teha. Volüüm tähendab seda, et grind, söök ja normaalne hulk magamist on ainsad asjad festivali ajal. Üritan parimat mängu teha nii lauas, mitte leveldades regide vastu ning samuti table selection ja üritan saada parimasse lauda(2/2 or 5/5).

    Bankroll festivali ajaks: 7.5K
    Limiidid: 2/2 ja 5/5 NLHE
    Min osalus: 25% ehk 1875 eurot
    Müün 3x25% ehk kokku 75% osalusest ehk max 3 pakikest.
    Profitiga lõppeva diili puhul kasumijaotus: 1% stakeja osalusest võrdub 0.5% koguprofitist ehk 25% ostmisel 12.5% profitist.
    Stoploss per sessioon: 3BI-d(2/2 puhul 3x300 ja 5/5 puhul 3x500). 2/2-s reloadin kui langen 230 piirist allapoole 100 kaupa juurde, et oleks vähemalt 150bb. 5/5 reloadin 450 pealt 100 kaupa juurde, et oleks vähemalt 100bb.
    Varasemad tulemused: 1. stake 300h ja +10.9K, 2. stake 120h ja +8.9K, Maltal 5/5 stakes 70h-ga -4.5K ehk -9BI-d.
    Bronnitud:
    25% mulle
    25% privaatselt
    25% privaatselt
    25% GamblingFTW
    ------------------
    Välja müüdud

    Kes ees, see mees
    Last edited by Majandaja; 08.07.15, 15:01.
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #2
    Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

    25

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #3
      Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

      Ok, välja müüdud

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #4
        Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

        Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
        25
        PM-d!

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #5
          Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

          Kuidas läinud on kui saladus pole?

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #6
            Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

            Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
            Kuidas läinud on kui saladus pole?
            Andsin 65h volüümi, kuid paraku hävisin sita jooksu tõttu 2K.

            Comment

            • Putkimies
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 71

              #7
              Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

              Kas plaanid see Cash Game Festival ka stakei küsida?

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #8
                Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                Algselt postitas Putkimies Vaata postitust
                Kas plaanid see Cash Game Festival ka stakei küsida?
                Nope.

                Comment

                • rynno
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 511

                  #9
                  Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                  why not ? seal mängud päris mahlased ju

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #10
                    Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                    Algselt postitas rynno Vaata postitust
                    why not ? seal mängud päris mahlased ju
                    Mängisin seal anyway. Läks päris hästi

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #11
                      Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                      Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                      Mängisin seal anyway. Läks päris hästi
                      Cool story bro,proofs or gtfo :)

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #12
                        Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                        Cool story bro,proofs or gtfo :)

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #13
                          Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                          Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                          Veel rohkem fake pilti ei leidnud? :D

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #14
                            Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            Veel rohkem fake pilti ei leidnud? :D
                            Lihtsam on googeldada kui telefoniga pilti teha ja uploadida

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #15
                              Re: Majandaja Cashfestivali 2/2 ja 5/5 stake

                              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                              Veel rohkem fake pilti ei leidnud? :D
                              Tahtsid pilti ju, mul raha plastikul kõik, pole sullimees

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Lihtsam on googeldada kui telefoniga pilti teha ja uploadida
                              +1

                              Algselt postitas lazyeye
                              Mis mõttes üritasid saada nendesse lautadesse, kui need olidki ainsad lubatud limiidid???


                              Mõtlesin selle all table selecti. Ma olen prob. kasinni parim table selectija + mul on tutvused

                              Comment

                              Working...