ahti2000 otsib stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ahti2000
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 33

    #1

    ahti2000 otsib stake

    Tervist,

    otsiks stake NL25 mängimiseks 2 kuuks 750daala.
    Kuna suvi on olnud nii fucked up ja ootamatuid väljaminekuid
    on väga palju olnud + viimased kuud pokkeris on jubedad
    siis tuleb tunnistada, et olen busto :). Olen üritan mängida zoomi,
    kus olen väga failinud ja rohkem seda ei näpiks.
    Pean seda põhiliseks põhjuseks, miks ei ole asjad suvel pokkeris sujunud.

    Mängin üldiselt palju 150k-200k kätt kuus.
    Mängiks ainult NL25 ja NL16 need 2kuud.

    Mängimise kohaks on pokerstars ja ahti2000.
    Tulemusi postitaks üle 3 päeva või tihedamalt.
    diilks pakuks siis kasumist ja rb-st 60/40 minu kasuks.

    Graafik:

    NL16



    NL25

    Last edited by ahti2000; 24.08.14, 17:41.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: ahti2000 otsib stake

    Stakesid muidu ei luba, aga kuna foorumis vähe teemasid ja ahti2000 on usaldusväärne, siis läheb üles.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3
      Re: ahti2000 otsib stake

      booked

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #4
        Re: ahti2000 otsib stake

        olen siis järjekorras 2. :)

        Comment

        • ahti2000
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 33

          #5
          Re: ahti2000 otsib stake

          diil tehtud, jäite mõlemad veits hiljaks :) aga tänud pakkumast :)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: ahti2000 otsib stake

            Mismoodi sa selliste graafikutega busto saad olla? :D

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: ahti2000 otsib stake

              halb rl br management, ootamatud väljaminekud(mida iganes)..jne Ilusad joonistused muidu. Edu stakel.

              Comment

              • ahti2000
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 33

                #8
                Re: ahti2000 otsib stake

                Jamalt majandanud ennast + väga sittade asjade kokku langemine :)

                Comment

                • ahti2000
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 33

                  #9
                  Re: ahti2000 otsib stake

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  halb rl br management, ootamatud väljaminekud(mida iganes)..jne Ilusad joonistused muidu. Edu stakel.
                  täpselt

                  Comment

                  Working...