Tervist,
otsiks stake NL25 mängimiseks 2 kuuks 750daala.
Kuna suvi on olnud nii fucked up ja ootamatuid väljaminekuid
on väga palju olnud + viimased kuud pokkeris on jubedad
siis tuleb tunnistada, et olen busto :). Olen üritan mängida zoomi,
kus olen väga failinud ja rohkem seda ei näpiks.
Pean seda põhiliseks põhjuseks, miks ei ole asjad suvel pokkeris sujunud.
Mängin üldiselt palju 150k-200k kätt kuus.
Mängiks ainult NL25 ja NL16 need 2kuud.
Mängimise kohaks on pokerstars ja ahti2000.
Tulemusi postitaks üle 3 päeva või tihedamalt.
diilks pakuks siis kasumist ja rb-st 60/40 minu kasuks.
Graafik:
NL16
NL25
otsiks stake NL25 mängimiseks 2 kuuks 750daala.
Kuna suvi on olnud nii fucked up ja ootamatuid väljaminekuid
on väga palju olnud + viimased kuud pokkeris on jubedad
siis tuleb tunnistada, et olen busto :). Olen üritan mängida zoomi,
kus olen väga failinud ja rohkem seda ei näpiks.
Pean seda põhiliseks põhjuseks, miks ei ole asjad suvel pokkeris sujunud.
Mängin üldiselt palju 150k-200k kätt kuus.
Mängiks ainult NL25 ja NL16 need 2kuud.
Mängimise kohaks on pokerstars ja ahti2000.
Tulemusi postitaks üle 3 päeva või tihedamalt.
diilks pakuks siis kasumist ja rb-st 60/40 minu kasuks.
Graafik:
NL16
NL25
Comment