muruntau Viini ja Monaco EPT'd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Hei,

    Kuna on plaanis veel EPT'sid mängida ja ei tahaks liiga palju oma rahaga riskida kõrgema BI turniiride puhul, müün taaskord osakuid. Seekord kõige magusamatele €1k'dele ei müü ja enamus osakuid on varasemate investorite ja paari tuttava poolt broneeritud, aga mõned on ka laiemale ringile saadaval.

    Infot minu kohta:
    Minu sharkscope
    OPR
    Ja Hendon mob

    Olen mõned diilid varem ka teinud, skämminud ei ole.

    Viini kava on järgmine:
    22.03. 12.00. €2,2k Eureka high roller @ 1.15
    23.03. 22.00. €1,1k turbo sat to ME @ 1.15
    24.03. 12.00. €5,3k EPT ME @ 1,25
    26.03. 18.00. €1,1k single re-entry 1A @ 1,2
    27.03. 12.00. €1,1k single re-entry 1B @ 1,2
    27.03. 19.00. €1,1k 6max win the button @ 1,2

    Kaalutud MU on 20,8%

    Kogu paketi maksumus on seega €14380, üks protsent €143,8. Eelmüügist on bronnitud 37%, müün kokku 45% ehk saadaval on veel 8%. Samuti on saadaval kümme ME lotoosakut hinnaga €40, mille eest saab 0,5% ME osalust MU ehk juurdehindlusega 51%. Minu jaoks oli tähtis kogu paketist osakuid müüa, sellega on küllaltki hästi läinud ja nüüdseks on päris vähe osakuid järel. Kuna olen osakuid enda jaoks juba piisavalt müünud, siis investori jaoks -EV pakkumine lotoosaku näol on lihtsalt pakkumine osa saada ME kogemusest, midagi sportsbettingu taolist, mis on ka amatöörile teatava hinnaga meelelahutus. Et võimalikult paljud osa saaksid, on seekord piirang üks osak festivalist inimese kohta.

    Monaco kava on järgmine:
    25.05. 20.00. €2,075k (1,075 + 1) Super sat to ME @ 1,2
    26.05. 18.00. €2,075k (1,075 + 1) Super sat to ME @ 1,2
    27.05. 12.00. €10,6k EPT ME 1B @ 1,25
    29.05. 12.00. €2,2k nlhe (2 päeva) @ 1,15
    29.05. 19.00. €3k Sat to High roller @ 1,15
    30.05. 19.00. €1,1k re-entry 1B @ 1,2

    Kaalutud MU 21,3%

    Kõik kokku 25 530, kokku müün ka 45%, hetkel bronnitud 41%, müük toimub praegu ka 0,5% kaupa €127,65 eest, 8 osakut müügis. ME'st on saadaval 20 loto-osakut €40 hinna eest saab 0,25% 51% MU'ga. Lotoosaku huvilisele veel nii palju, et nt kui nt Monte Carlo osakute puhul peaks minema sama moodi nagu PCA'l, ME'lt 56x sisseost tagasi ja kõrvalturniiridel rahasse ei jõua, siis loto-osanik saaks raha tagasi 37,1 kordselt, aga investeerimisosaku ostja 24,x kordselt. Aga see on kõikest müügimees muruntau jutt, investeerimisosak on kindlasti mõistlikum variant. Muidu taas 1 osak inimese kohta esialgu.

    Erinevatel põhjustel (nt jõuan kusagil kaugele) võivad mõned turniirid mängimata jääda, sel juhul kannan sisseostu MU'ga tagasi. Mängin kohapeal ka teisi, odavamaid turniire oma raha eest. Kui peaks tulema mingisugune auhind väljaspool auhinnafondi, siis see jääb mulle (nt EPT Online Qualifier of the year võistlusel on mul juba rohkem punkte kui eelmise aasta võitjal Alekberovasel, samas keegi võib vabalt üle teha, äkki keegi on juba eespool).

    Tegin EPT ja üldiselt pokkeri osakute jaoks uue arve, et oleks lihtsam kandeid üles leida. Edaspidi palun kanda:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    . Monaco osakute puhul on hetkel ainult broneerimine, kanda võiks aprillis peale Viinist tagasitulekut, annan teada. Mõlema puhul tuleb väike waiting list ka, kui keegi peaks juhuslikult alt ära hüppama, kuigi Viini puhul seda kuigi tõenäoliseks ei pea.

    Hetkel mõlema teemad koos, peale Viini teen Monacole eraldi teema.


    Edit: Täpsustuseks uuematele huvilistele, siis MU on markup ehk juurdehindlus. See on küllaltki tavaline selliste osakumüükide puhul, et positiivse ootusega mängija müüb oma osakuid veidi alla enda oodatava ROI jääva MU'ga, mistõttu on positiivne ootus säilinud ikkagi nii investori jaoks kui ka on tehing kasulik mängijale. Lotoosaku puhul see keiss küll pole, aga põhjuseid seletasin ülevalpool.
    Last edited by muruntau; 07.02.14, 12:30.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Selgitan ka olukorda: tegelikult see alafoorum on ametlikult kinni, aga kuna toona tekkisid mõtted/ideed/arutelud, siis jäi see paraku nii. Mõte oligi siis, et turniiride osakute jms. võiks olla eraldi alafoorum, aga mitte konkreetsete long-term diilide jaoks.

    Muruntalu edu. Lõpumüük on alanud! :)

    Comment

    • basiilik
      Julm Donk
      • Nov 2010
      • 38

      #3
      Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

      Edu!
      Last edited by basiilik; 07.02.14, 13:10.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

        Uuendus:
        Viin:
        Tavaosak:
        Harz,
        Aalert,

        Lotoosak:
        Aalert,
        Amee

        Monaco:
        Tavaosak:
        Harz,
        Aalert,
        Karupoeg

        Lotoosak:
        Aalert,
        Amee

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

          Uuendus:
          Viin:
          42 osakut 45st bronnitud:
          Tundmatu(d) investor(id) 15
          Sven 15
          Meeliz 5
          Rahvavaenlane 1
          TrvP 1
          Harz 1
          Aalert 1
          melka99 1
          beduiin 1
          whitehate 1

          Lotoosak neli kümnest bronnitud:
          Aalert,
          Amee,
          melka99,
          Tom,

          Monaco:
          Tavaosak 42,5% 45st broneeritud
          Tundmatu(d) investor(id) 15%
          Sven 15%
          Meeliz 5%
          Beduiin 3%
          Rahvavaenlane 1%
          Trvp 0,5%,
          Rene 0,5%
          Tom 0,5%
          Harz 0,5%
          Aalert 0,5%
          Karupoeg 0,5%
          melka99 0,5%

          Lotoosak:
          Aalert,
          Amee
          melka99
          jrgn hell
          Last edited by muruntau; 07.02.14, 14:16.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

            Jälgige mängu. HCC pole veel ühtegi osakut võtnud. Kui teema lukku läheb ja printer on käima löödud siis tuleb nutma.
            Soulriidin, et post algab järgnevalt:
            '' Teate mis ma just tahtsin ülekannet tegema hakata aga.. ''

            Comment

            • basiilik
              Julm Donk
              • Nov 2010
              • 38

              #7
              Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

              Ma vist tundmatu, kes täna saatis raha või liiga vara saata oli? :D Tegemist oli lotoosakuga!Saatsin veel foorumis sõnumi, et kandsin raha üle. Panka panin selgitusse Basiilik osaku makse vms aga ei pand et siit foorumist. :D
              Last edited by basiilik; 07.02.14, 16:50.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                Big hit on päris hästi oskaute müügile kaasa aidanud nagu eeldada oligi :)

                Gl EPT-del!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Jälgige mängu. HCC pole veel ühtegi osakut võtnud. Kui teema lukku läheb ja printer on käima löödud siis tuleb nutma.
                  Soulriidin, et post algab järgnevalt:
                  '' Teate mis ma just tahtsin ülekannet tegema hakata aga.. ''
                  Seekord pole plaanis osakuid osta.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                    Uuendus:
                    Viin:
                    43 osakut 45st bronnitud:
                    Tundmatu(d) investor(id) 15
                    Sven 15
                    Meeliz 5
                    Rahvavaenlane 1
                    TrvP 1
                    Harz 1
                    Aalert 1
                    melka99 1
                    beduiin 1
                    whitehate 1
                    Superkuul 1

                    Lotoosak, kuus kümnest bronnitud:
                    Aalert,
                    Amee,
                    melka99,
                    Tom,
                    Basiilik,
                    Jann,


                    Monaco:
                    Tavaosak 42,5% 45st broneeritud
                    Tundmatu(d) investor(id) 15%
                    Sven 15%
                    Meeliz 5%
                    Beduiin 3%
                    Rahvavaenlane 1%
                    Trvp 0,5%,
                    Rene 0,5%
                    Tom 0,5%
                    Harz 0,5%
                    Aalert 0,5%
                    Karupoeg 0,5%
                    melka99 0,5%

                    Lotoosak:
                    Aalert,
                    Amee
                    melka99
                    jrgn hell


                    Piirangud on imo oma eesmärgi täitnud, kes tahtis sai võimaluse osta. Võtan kõik piirangud maha, all you can eat baby!

                    Igaks juhuks panen enda selle aasta OPR'ist veidi infot, igaühel vbla ei ole kasutajat seal:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Veidi hiiterine vast on taaskord, aga midagi ikka näitab

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #11
                      Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                      Hakka omahat pelama, ROI ju 192%, dude.

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #12
                        Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                        Kui on veel v6imalik siis bronniks 1% monacosse!?

                        Comment

                        • supernova66666
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 732

                          #13
                          Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                          Vaatan et Viinis pole mitte ühtegi 0.5% ostu, aga Monacosse on pooled ostnud poole protsendise osaluse. Kas see on lihtsalt kokkusattumus või Viini ei saagi poolt protsenti osta?

                          Comment

                          • superkuul
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 113

                            #14
                            Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                            monaco tunduvalt kallim see 1% versus viiniga seepärast ongi 0.5 pandud , ma arvan.

                            Comment

                            • supernova66666
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 732

                              #15
                              Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

                              Algselt postitas superkuul Vaata postitust
                              monaco tunduvalt kallim see 1% versus viiniga seepärast ongi 0.5 pandud , ma arvan.
                              Minu viga jah, kirjutatud ka, et Monacol toimub müük ka 0.5% kaupa, 8 osakut .

                              Comment

                              Working...