Hei,
Kuna on plaanis veel EPT'sid mängida ja ei tahaks liiga palju oma rahaga riskida kõrgema BI turniiride puhul, müün taaskord osakuid. Seekord kõige magusamatele €1k'dele ei müü ja enamus osakuid on varasemate investorite ja paari tuttava poolt broneeritud, aga mõned on ka laiemale ringile saadaval.
Infot minu kohta:
Minu sharkscope
OPR
Ja Hendon mob
Olen mõned diilid varem ka teinud, skämminud ei ole.
Viini kava on järgmine:
22.03. 12.00. €2,2k Eureka high roller @ 1.15
23.03. 22.00. €1,1k turbo sat to ME @ 1.15
24.03. 12.00. €5,3k EPT ME @ 1,25
26.03. 18.00. €1,1k single re-entry 1A @ 1,2
27.03. 12.00. €1,1k single re-entry 1B @ 1,2
27.03. 19.00. €1,1k 6max win the button @ 1,2
Kaalutud MU on 20,8%
Kogu paketi maksumus on seega €14380, üks protsent €143,8. Eelmüügist on bronnitud 37%, müün kokku 45% ehk saadaval on veel 8%. Samuti on saadaval kümme ME lotoosakut hinnaga €40, mille eest saab 0,5% ME osalust MU ehk juurdehindlusega 51%. Minu jaoks oli tähtis kogu paketist osakuid müüa, sellega on küllaltki hästi läinud ja nüüdseks on päris vähe osakuid järel. Kuna olen osakuid enda jaoks juba piisavalt müünud, siis investori jaoks -EV pakkumine lotoosaku näol on lihtsalt pakkumine osa saada ME kogemusest, midagi sportsbettingu taolist, mis on ka amatöörile teatava hinnaga meelelahutus. Et võimalikult paljud osa saaksid, on seekord piirang üks osak festivalist inimese kohta.
Monaco kava on järgmine:
25.05. 20.00. €2,075k (1,075 + 1) Super sat to ME @ 1,2
26.05. 18.00. €2,075k (1,075 + 1) Super sat to ME @ 1,2
27.05. 12.00. €10,6k EPT ME 1B @ 1,25
29.05. 12.00. €2,2k nlhe (2 päeva) @ 1,15
29.05. 19.00. €3k Sat to High roller @ 1,15
30.05. 19.00. €1,1k re-entry 1B @ 1,2
Kaalutud MU 21,3%
Kõik kokku 25 530, kokku müün ka 45%, hetkel bronnitud 41%, müük toimub praegu ka 0,5% kaupa €127,65 eest, 8 osakut müügis. ME'st on saadaval 20 loto-osakut €40 hinna eest saab 0,25% 51% MU'ga. Lotoosaku huvilisele veel nii palju, et nt kui nt Monte Carlo osakute puhul peaks minema sama moodi nagu PCA'l, ME'lt 56x sisseost tagasi ja kõrvalturniiridel rahasse ei jõua, siis loto-osanik saaks raha tagasi 37,1 kordselt, aga investeerimisosaku ostja 24,x kordselt. Aga see on kõikest müügimees muruntau jutt, investeerimisosak on kindlasti mõistlikum variant. Muidu taas 1 osak inimese kohta esialgu.
Erinevatel põhjustel (nt jõuan kusagil kaugele) võivad mõned turniirid mängimata jääda, sel juhul kannan sisseostu MU'ga tagasi. Mängin kohapeal ka teisi, odavamaid turniire oma raha eest. Kui peaks tulema mingisugune auhind väljaspool auhinnafondi, siis see jääb mulle (nt EPT Online Qualifier of the year võistlusel on mul juba rohkem punkte kui eelmise aasta võitjal Alekberovasel, samas keegi võib vabalt üle teha, äkki keegi on juba eespool).
Tegin EPT ja üldiselt pokkeri osakute jaoks uue arve, et oleks lihtsam kandeid üles leida. Edaspidi palun kanda:
Hetkel mõlema teemad koos, peale Viini teen Monacole eraldi teema.
Edit: Täpsustuseks uuematele huvilistele, siis MU on markup ehk juurdehindlus. See on küllaltki tavaline selliste osakumüükide puhul, et positiivse ootusega mängija müüb oma osakuid veidi alla enda oodatava ROI jääva MU'ga, mistõttu on positiivne ootus säilinud ikkagi nii investori jaoks kui ka on tehing kasulik mängijale. Lotoosaku puhul see keiss küll pole, aga põhjuseid seletasin ülevalpool.
Kuna on plaanis veel EPT'sid mängida ja ei tahaks liiga palju oma rahaga riskida kõrgema BI turniiride puhul, müün taaskord osakuid. Seekord kõige magusamatele €1k'dele ei müü ja enamus osakuid on varasemate investorite ja paari tuttava poolt broneeritud, aga mõned on ka laiemale ringile saadaval.
Infot minu kohta:
Minu sharkscope
OPR
Ja Hendon mob
Olen mõned diilid varem ka teinud, skämminud ei ole.
Viini kava on järgmine:
22.03. 12.00. €2,2k Eureka high roller @ 1.15
23.03. 22.00. €1,1k turbo sat to ME @ 1.15
24.03. 12.00. €5,3k EPT ME @ 1,25
26.03. 18.00. €1,1k single re-entry 1A @ 1,2
27.03. 12.00. €1,1k single re-entry 1B @ 1,2
27.03. 19.00. €1,1k 6max win the button @ 1,2
Kaalutud MU on 20,8%
Kogu paketi maksumus on seega €14380, üks protsent €143,8. Eelmüügist on bronnitud 37%, müün kokku 45% ehk saadaval on veel 8%. Samuti on saadaval kümme ME lotoosakut hinnaga €40, mille eest saab 0,5% ME osalust MU ehk juurdehindlusega 51%. Minu jaoks oli tähtis kogu paketist osakuid müüa, sellega on küllaltki hästi läinud ja nüüdseks on päris vähe osakuid järel. Kuna olen osakuid enda jaoks juba piisavalt müünud, siis investori jaoks -EV pakkumine lotoosaku näol on lihtsalt pakkumine osa saada ME kogemusest, midagi sportsbettingu taolist, mis on ka amatöörile teatava hinnaga meelelahutus. Et võimalikult paljud osa saaksid, on seekord piirang üks osak festivalist inimese kohta.
Monaco kava on järgmine:
25.05. 20.00. €2,075k (1,075 + 1) Super sat to ME @ 1,2
26.05. 18.00. €2,075k (1,075 + 1) Super sat to ME @ 1,2
27.05. 12.00. €10,6k EPT ME 1B @ 1,25
29.05. 12.00. €2,2k nlhe (2 päeva) @ 1,15
29.05. 19.00. €3k Sat to High roller @ 1,15
30.05. 19.00. €1,1k re-entry 1B @ 1,2
Kaalutud MU 21,3%
Kõik kokku 25 530, kokku müün ka 45%, hetkel bronnitud 41%, müük toimub praegu ka 0,5% kaupa €127,65 eest, 8 osakut müügis. ME'st on saadaval 20 loto-osakut €40 hinna eest saab 0,25% 51% MU'ga. Lotoosaku huvilisele veel nii palju, et nt kui nt Monte Carlo osakute puhul peaks minema sama moodi nagu PCA'l, ME'lt 56x sisseost tagasi ja kõrvalturniiridel rahasse ei jõua, siis loto-osanik saaks raha tagasi 37,1 kordselt, aga investeerimisosaku ostja 24,x kordselt. Aga see on kõikest müügimees muruntau jutt, investeerimisosak on kindlasti mõistlikum variant. Muidu taas 1 osak inimese kohta esialgu.
Erinevatel põhjustel (nt jõuan kusagil kaugele) võivad mõned turniirid mängimata jääda, sel juhul kannan sisseostu MU'ga tagasi. Mängin kohapeal ka teisi, odavamaid turniire oma raha eest. Kui peaks tulema mingisugune auhind väljaspool auhinnafondi, siis see jääb mulle (nt EPT Online Qualifier of the year võistlusel on mul juba rohkem punkte kui eelmise aasta võitjal Alekberovasel, samas keegi võib vabalt üle teha, äkki keegi on juba eespool).
Tegin EPT ja üldiselt pokkeri osakute jaoks uue arve, et oleks lihtsam kandeid üles leida. Edaspidi palun kanda:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
. Monaco osakute puhul on hetkel ainult broneerimine, kanda võiks aprillis peale Viinist tagasitulekut, annan teada. Mõlema puhul tuleb väike waiting list ka, kui keegi peaks juhuslikult alt ära hüppama, kuigi Viini puhul seda kuigi tõenäoliseks ei pea.Hetkel mõlema teemad koos, peale Viini teen Monacole eraldi teema.
Edit: Täpsustuseks uuematele huvilistele, siis MU on markup ehk juurdehindlus. See on küllaltki tavaline selliste osakumüükide puhul, et positiivse ootusega mängija müüb oma osakuid veidi alla enda oodatava ROI jääva MU'ga, mistõttu on positiivne ootus säilinud ikkagi nii investori jaoks kui ka on tehing kasulik mängijale. Lotoosaku puhul see keiss küll pole, aga põhjuseid seletasin ülevalpool.
TC
Comment