Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki
Hetkel Starsis ülekannetega jama.
Vastasin kellule:
Minul ka Pokerstarsist väljamaksega probleeme, reedest saadiks ootan ja täna tehti alles ülekanne ning nüüd 1-3 päeva veel aega.
Ma siiski leian, et kuna sa katkestasid stake kokkuleppeta, siis tuleks kogu kasum ära saata, kuna mina panin oma raha mängu, sina ei riskinud millegagi, lisaks sulle jäävad stellarid ja fpp-d. Mingi HH küsimise pärast solvuda on küll natuke väike põhjus stake lõpetamiseks. Kindlasti väärid sa oma osa kasumist, aga käitumine annab soovida.
Hetkel Starsis ülekannetega jama.
Vastasin kellule:
Minul ka Pokerstarsist väljamaksega probleeme, reedest saadiks ootan ja täna tehti alles ülekanne ning nüüd 1-3 päeva veel aega.
Ma siiski leian, et kuna sa katkestasid stake kokkuleppeta, siis tuleks kogu kasum ära saata, kuna mina panin oma raha mängu, sina ei riskinud millegagi, lisaks sulle jäävad stellarid ja fpp-d. Mingi HH küsimise pärast solvuda on küll natuke väike põhjus stake lõpetamiseks. Kindlasti väärid sa oma osa kasumist, aga käitumine annab soovida.

Comment