Kelluulu otsib 180man turbo steiki

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #391
    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Hetkel Starsis ülekannetega jama.
    Vastasin kellule:
    Minul ka Pokerstarsist väljamaksega probleeme, reedest saadiks ootan ja täna tehti alles ülekanne ning nüüd 1-3 päeva veel aega.

    Ma siiski leian, et kuna sa katkestasid stake kokkuleppeta, siis tuleks kogu kasum ära saata, kuna mina panin oma raha mängu, sina ei riskinud millegagi, lisaks sulle jäävad stellarid ja fpp-d. Mingi HH küsimise pärast solvuda on küll natuke väike põhjus stake lõpetamiseks. Kindlasti väärid sa oma osa kasumist, aga käitumine annab soovida.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #392
      Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Hetkel Starsis ülekannetega jama.
      Vastasin kellule:
      Minul ka Pokerstarsist väljamaksega probleeme, reedest saadiks ootan ja täna tehti alles ülekanne ning nüüd 1-3 päeva veel aega.

      Ma siiski leian, et kuna sa katkestasid stake kokkuleppeta, siis tuleks kogu kasum ära saata, kuna mina panin oma raha mängu, sina ei riskinud millegagi, lisaks sulle jäävad stellarid ja fpp-d. Mingi HH küsimise pärast solvuda on küll natuke väike põhjus stake lõpetamiseks. Kindlasti väärid sa oma osa kasumist, aga käitumine annab soovida.
      kui rahad on üle tulnud, siis saada mulle oma rekvisiidid, kannan 20€, et asi leiaks kiire lahenduse.

      Comment

      • nocaring
        Räme Fish
        • Jun 2011
        • 24

        #393
        Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

        Loe Uuesti läbi, ma olen enam kui veendunud et käed oleks ilusti imporditud. põlema pandi asi siiski selle video lausega.

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #394
          Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

          Kindlasti tuleb ära märkida, et Kelluulu videod on väga head olnud ja eriti see 45-man. Väike ebastandardsus (võib-olla osa ka selleks siin videos, et luua show elemente) ja loovus tuleb alati kasuks mängus, eriti kasulik oli siin see QQ limp taolise mängija vastu. Pean end ICM spetsialistiks 45-man ja 180-man SnGdes ja selles videos polnud ühtki vale shove'i ega all in calli. Kommentaarid olid ülimalt meelelahutuslikud ja naersin ikka kõveras, kui vaadanud olen seda.

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #395
            Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

            Steik raames lubati videosid ka, mida ei tulnud. Fulltime pettumus. Mind visati stakejate nimekirjast välja kuigi olin esimene- Taas bäd biit. (ei tea kas Ranka saaks/oskaks vastata kuidas stakejaid valitakse). Lisaks sellele et mängus ei õnnestu, tõmmatakse ka foorumis kott pähe. I hate poker. today

            Comment

            • tafka31
              Grinder
              • Dec 2009
              • 853

              #396
              Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

              Rahad käes! Kaebused puuduvad.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #397
                Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                Rahad käes! Kaebused puuduvad.
                sama!

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #398
                  Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                  Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                  Rahad käes! Kaebused puuduvad.

                  same-same.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #399
                    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                    rahad käes

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #400
                      Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                      Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                      Rahad käes! Kaebused puuduvad.
                      confirmed

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #401
                        Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                        Osa rahasid kanti, osa tulemata mida soovisin.

                        Comment

                        • tafka31
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 853

                          #402
                          Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                          sa tahtsid kogu tondi kasumit endale?

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #403
                            Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                            10%, kuigi nüüd ma loobun tähenärimisest, staked keelati ju ära. Kellu pole midagi vaja saata, aga kasva suureks ja ära solvu iga tühja-tähja peale.
                            Last edited by Pumper; 09.05.13, 16:18.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #404
                              Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                              1920.-1930. aastatel hoidis riik kaupade hindadel silma peal. Ahneid ärimehi ootasid trellid. Nüüd küsi palju tahad.


                              Olid ajad.

                              Comment

                              • Troglo Dytarum
                                Bännitud
                                • May 2013
                                • 16

                                #405
                                Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                                tl;dr

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...