Kelluulu otsib 180man turbo steiki

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #256
    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Kelluulu. saada mulle stake jooksul mängitud käed
    miks?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #257
      Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
      miks?
      WTF? Sa ei küsi sellist küsimust, kui sa oled stake all, eriti kui sa väidad, et HEM paneb puusse. Ma palusin sul mõned päevad tagasi panna oma käed siis foorumisse, et saaksin testida PT4. Esiteks on nii aus, ja teiseks saad oma probleemi lahendada.

      Ära valesti aru saa: ma ei mõtle midagi halvasti, aga selline küsimus tekitab mul sellise reaktsiooni. Mitte keegi ei taha su low-stakes turniiristrateegiat ära varastada ega sind abusema hakata.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #258
        Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
        miks?
        Pakutakse free coachi/leakide otsimist :)

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #259
          Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

          pedeed tõmbavad koguaeg oma 50% kokku lõppfaasis :(

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #260
            Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            pedeed tõmbavad koguaeg oma 50% kokku lõppfaasis :(
            ya, eriti kaheksastes.
            kas sa headsuppi nägid? kui AA vs Q9 oli? :D

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #261
              Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
              ya, eriti kaheksastes.
              kas sa headsuppi nägid? kui AA vs Q9 oli? :D
              yea - see oli keris. flop blank ning turn ja river headshotid. Mitu korda top 8-9 seas ka olnud 8stel, kus õnnejumalad on vingerpussi mänginud. (küll kordub üleeilne ka 8stes

              aga overall peaks praegu mingi BE või väike pluss olema tänasega ja?

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #262
                Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                yea - see oli keris. flop blank ning turn ja river headshotid. Mitu korda top 8-9 seas ka olnud 8stel, kus õnnejumalad on vingerpussi mänginud. (küll kordub üleeilne ka 8stes

                aga overall peaks praegu mingi BE või väike pluss olema tänasega ja?
                yea, päris täpselt ei tea. tundub nii tõesti.
                mulle meeldib cashieri vaadata peale sessi. säilib see üllatusmoment.

                Comment

                • musaire
                  FPP Pro
                  • Dec 2012
                  • 220

                  #263
                  Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ma palusin sul mõned päevad tagasi panna oma käed siis foorumisse, et saaksin testida PT4.
                  Selleks käed, et PT4 testida. :D

                  Aga päriselt, siin muidu ei saagi steiki küsida, kui oma käsi ette ei näita?
                  'Menu - Request- Playing History Audit' ei aja asja ära, kui soov kontol toimuvat näha? Seda faili raske läbi uurida aga konto tulemus ikka näha ja sealset infot saab ka töödelda, kui vaja. Turniirid netipõhistes träkkerites näha.

                  Minu arvates käed isiklikud asjad steiki kontekstis, kui asjaosalised nii tunnevad.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #264
                    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                    imo ei ole vaja nii ründav olla, ühe parima suhtumisega steigitav siin ju. Iga päev korralikult mängib ning annab kohe feedbacki jne. Netis on ju kõik graphid saadaval või ei? Samahästi võiks öelda, et anna oma konto paroolid. Kui küsitakse, et "miks", siis vastan, et "WTF??? päriselt? mängid minu raha eest ja ma tahan näha kuidas seis on".

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #265
                      Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                      done tänaseks.
                      ei jooksnud kuumalt, kaotasin täna koguaeg tähtsates kohtades ja ausalt öeldes väga ei mängind oma A mängu välja ka.
                      aga kõigest sellest hoolimata suutsin ikkagi väikest kasumit näidata. Bankroll $1,392.45
                      olen üsna väsind, lähen puhkan välja ja homme jätkub.
                      maksimaalselt 3 nädalat veel minna!


                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #266
                        Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                        miks?
                        Et oleks viimane kord kui ma sellist küsimust loen.

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Pakutakse free coachi/leakide otsimist :)
                        Kui tahad ausat vastust siis kui ma oleks enne staket näinud seda videot siis ma poleks sind stakenud.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #267
                          Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                          tere hommikust sulle kah!
                          kuidas ma HEM2st need käed kätte saan?

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #268
                            Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                            C: ketta peal on kataloog HM2Archive ja seal on pokkeritoa, aasta, kuu ja päeva kaupa katalogiseeritud käed.

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #269
                              Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              C: ketta peal on kataloog HM2Archive ja seal on pokkeritoa, aasta, kuu ja päeva kaupa katalogiseeritud käed.
                              uploadin ja saadan pm


                              ma lihtsalt pean ütlema, et kuco brutaalne lajatus häirib mind tugevalt praegu.
                              ma ei tea kas ma tahan edasi mängida, kui inimene ei tahagi, et ma tema raha eest mängin

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #270
                                Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

                                Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                                ma lihtsalt pean ütlema, et kuco brutaalne lajatus häirib mind tugevalt praegu.
                                ma ei tea kas ma tahan edasi mängida, kui inimene ei tahagi, et ma tema raha eest mängin

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...