Afinaf otsib stake'i NL10

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #31
    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Minu poolt ülekanne tehtud ja roheline tuli mängimiseks antud, kui ka teiste rahad käes. Edu!

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #32
      Re: Afinaf otsib stake'i NL10

      Teen kande õhtul 9 paiku.

      Comment

      • Afinaf
        Jube Noob
        • Feb 2013
        • 136

        #33
        Re: Afinaf otsib stake'i NL10

        Okei, rääkisin muchose suppordiga ja ajasin paberimajanduse ka korda. Rahad üle tulnud ja edasi kantud, siis teavitan stardist.

        Comment

        • Afinaf
          Jube Noob
          • Feb 2013
          • 136

          #34
          Re: Afinaf otsib stake'i NL10

          Kohale jõudnud siis M6niste 101 € ja ivari 15,5 €.

          Comment

          • Afinaf
            Jube Noob
            • Feb 2013
            • 136

            #35
            Re: Afinaf otsib stake'i NL10

            Rahad käes ja edasi kantud Bulldog'i. 231€ kopikatega tuli kokku.
            Tänud !
            Tegin tunnise sessi, et seadistada PT3 (töötab ilusti) ja teha sait mugavaks. +1BI tiksus ka sisse.

            Alustan mängimist kui sait muutub aktiivsemaks Võib anda sellele stake'le stardipaugu.

            Comment

            • Afinaf
              Jube Noob
              • Feb 2013
              • 136

              #36
              Re: Afinaf otsib stake'i NL10

              Ettekanne

              Sait on uus ja testisin erinevatel kellaaegadel pelamist. Märgistan hoolega vastaseid ja kogun infot.
              Siiamaani võib öelda, et hommikune ja päevane aeg pigem magan ja öösel annan tuld. Päeval on harv juhus leida kedagi 30/x suuremat + tableselecti võib kindlasti ära unustada + kõikides laudades samad näod ja ei viitsi solid/regularide vastu brainida. Õhtul/öösel on kõik juba huvitavam.

              Esimese päevaga sain +3BI, samal ajal kui PT3'e ja saiti seadistasin.
              Nüüdseks on seis +1.5BI + RB 20 $
              Haledalt BE pelanud. Eks kodumaalt võõrasse riiki kolides peab ikka otsastpihta tasapisi punnitama :D

              Nüüd peaks kõik testitud ja paigas olema ning proovin võtta ka boosti saamiseks coashingut + vahin videosi ja loen raamatuid (võite soovitada)

              Pole vist mõtet hakata mingeid käsi ja graafikuid postitama veel :D Järgmises ettekandes kui olen rahulikult pelada saanud, siis panen ka graafiku (kui vaja, siis nüüd).

              Sorry, et seni printerist ainult tolmu tuleb ja see paistab -
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #37
                Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                Anna aga kuuma:=)

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #38
                  Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                  Jälgisin ühissessi ka, kõik kontrolli all, üle ei pinguta ja selectimine ja töö aktiivselt käib. Mulje asjalik.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #39
                    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                    Viska täna kogu mängitud kätte graafik siia.

                    Comment

                    • Afinaf
                      Jube Noob
                      • Feb 2013
                      • 136

                      #40
                      Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                      Hei,

                      Olin sessidesse ära süvenenud ja unustasin foorumisse piiluda. Täna ettekande päev tõesti.

                      Maadlen kehva jooksuga. Tegin ka timziga väikse ühisessi just.
                      Päeval sai coachingut võetud ja uusi tarkusi ning võtteid kogutud. Täna pelan veel 5-6h ja kunagi hommikul lõpetan. Vb annab coaching edusamme.

                      Saidi miinuse teeb taaskord tasa RB ja olen ikka veel BE, vb pisi miinus sees... o.0
                      Loodetavasti jookseb variatsioon paika või tuleb pisi hiitergi.

                      Peaks olema siis nädal aega mängitud ja jooks on kohutav imo.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Afinaf; 27.03.13, 14:01.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #41
                        Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                        Nii palju kui jälgisin oli kõik chill ja usun, et pole hullu midagi, lihtsalt ise võrdlen starsiga ja action/lauad ülipasad.
                        Teen ettepaneku, et kui 30K käsi saab täis ja seis sama kolib staketav starsi ja biidib winratega :)

                        Seniks GL

                        Comment

                        • Afinaf
                          Jube Noob
                          • Feb 2013
                          • 136

                          #42
                          Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                          Tänud!

                          Ettepanek on hea - oleks ise ka poolt, kui seis tõesti ei taha paraneda siin

                          Fluhsid ja setid on kaotavad asjad selles jooksus. Kuigi mootor vaikselt juba käivitub ja hetkel podiseb õrnalt. Vast lööb tahma välja ja tuurid üles.
                          Kui keegi vastu poleks, siis teeksin homme ja ülehomme poolikud päevad.
                          Siiamaani pikad päevad olnud ja laseks variatsioonil ning mõistusel paika loksuda.
                          See veel hetkel lihtne mõte muidugi.

                          Edit: vb üldse võtan ühe päeva puhkamiseks.
                          Last edited by Afinaf; 27.03.13, 18:55.

                          Comment

                          • Afinaf
                            Jube Noob
                            • Feb 2013
                            • 136

                            #43
                            Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                            Kas ma teen midagi valesti sellistes olukordades ?



                            vastane on 25/22 ühe suureima käepagasiga reg ja foldib 3betile 75 %
                            Oleks ma pidanud kartma seal tema 55 või 33 ja mõtlema foldile ?

                            10 minutit hiljem jooksin nelikule otsa ja panin lauad kinni. Arvan, et teen homme kindla pausi.

                            Comment

                            • Karina89
                              Bännitud
                              • Mar 2013
                              • 6

                              #44
                              Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                              Ma ei tea kui õige, aga ma ise bet-call' in turni, et bluffe elus hoida. Sest minu silmis ta 3bet call range, mis on 6% kätest on küll ainult set-mine ja mõned connectorid? Ja 4bet palju tal on, kas AK ka 4betib ? Turni re-raisida pole ju mõtet, sest tema re-re-bluff katseid jääb väga vähe sisse ja value-hande millele me ei kaota tal AK KQ ainult, harvem QQ. Minumeelest täiesti standard mäng majaga tema poolt. 33,55 liiga tihti. Halvemaga ta ju ei calliks nkn enam.
                              Last edited by Karina89; 27.03.13, 22:32.

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #45
                                Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                                Raise pre suuremalt - deebid mõlemad siis võiks ikka rohkem panna ( 4x ). Ise ei mõtleks foldida, tore et turnis sai nupud teha.

                                Comment

                                Working...