Afinaf otsib stake'i NL10

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Afinaf
    Jube Noob
    • Feb 2013
    • 136

    #1

    Afinaf otsib stake'i NL10

    Hei,

    Kuna endal hetkel tööd ei ole ja kõik senine sissetulek läheb kohe välja, siis proovisin siit abi leida.
    Olen proovinud pelada ja kiirelt midagi korda ajada aga oma rahadega pole see võimalik olnud - alati vaja välja tagasi kanda. Selline pressimine kaotab ka mängu kvaliteeti.
    Tahaks võimalust arenemiseks ja bankrolli kasvatamiseks !

    Mott on laes ja võtaks asja kui fulltime job'i :D kuna muud eluolud ei segaks põhimõtteliselt üldse ja lähiajalisi plaane ka pole, siis oleks aega lisa õppida ja tihedamalt vigu analüüsida ning 100 % mängule pühendada.

    Diil:

    Summa: 300$
    Kestvus: kokkuleppeline
    Limiit: nl10 6max

    Kasumijaotus: 50/50, mis sisaldab RB'i + bonust ( kui pakutakse)

    Kuna alatine lemmik on olnud 888's (rivokuusik) ja sealt kaotati igasugune RB ära, siis tegin uue kasutaja Muchos Merge Bulldogi (Afinaf). Juttude järgi pidi seal hetkel üpriski fishine olema ja RB on ka hea.

    Kuna foorumi staatus on "Räme Fish" ja see ka mu esimene postitus siin, siis märgiks ära usaldusväärsust kinnitavad inimesed, kellega ka varem diile teinud. - Chaom1 ja TaistoJ.

    Mõningad kohustuslikud vanad ja uued graafikud -



    Peaks nl6-10 segamini olema.



    Graafik ka viimasest tilgutamisest.



    Kuna läppar otsustas ükspäev totaalselt segaseks minna ja vajalik oli formatt, siis kahjuks pole just suurt valikut graafikutest ja need pmst kõik, mis netist või mälukatelt üles tuhrasin.

    + Siinseid postitusi lugedes, siis tehakse enamus diile osakutena - seega jagaks ka ise selle 300 $ 30 osakuks 10 $ osak.

    Kui kellegile pakub huvi siis maksevõimalusteks oleks SEB ja ka MB ( hetkel küll pean seal juba teist korda isikut tuvastama ja lisaks veel pangast mingi kinnituse saama neile ). Eelistaks siiski SEB.

    Loodetavasti leidub huvilisi

    Investorid:

    ivar866 - 2 osakut Makstud
    timz0333 - 15 osakut Makstud
    M6niste - 13 osakut Makstud

    Diil müüdud.

    Kokku lepitud reeglid :

    Stakejad võivad stake koheselt oma soovi järgi katkestada (igal investoril on õigus ennast mistahes seisus diilist välja osta)


    Limiit: NL10
    Üles liikumine: Toimub kui on koos järgmiseks limiidiks minimaalselt 40 BI.
    Alla liikumine: Toimub, kui limiidis mängimiseks on alla 30BI
    NL10-nes allaliikumist ei toimu kui investorid seda vajalikuks ei pea.
    Kasumijaotus: 50/50 (ka rakeback ja boonused kuulub 50/50 jaotamisele)


    ¤ Diili esialgne pikkus on 2 kuud
    ¤ Diili lõppedes tagastatakse inevstoritele stake algsumma 100% Kui stake jääb miinusesse jagatakse alles olev summa investorite vahel vastavalt osakutele.
    * Diili ajal ei toimu ühtegi cashoutimist ega sõbrakannet
    * Ei mängi üle BRi
    ¤ Ei mängi muid formaate peale NL10 6 max raha laudade.
    ¤Annab teada oma tulemustest üle iga kahe päeva. Kui selle reegli vastu eksib 2 korda muutub kasumijaotus investorite kasuks 60/40%
    ¤ Ülelaskmise puhul omandab staketav avaliku staatuse petisena.
    ¤ Investoritel on õigus küsida live sesse (kuna staketav tahab ise ka areneda tuleb see ainult kasuks)
    Last edited by Afinaf; 21.03.13, 11:26.
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #2
    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

    Tean teda IRL ja olen ka ise isegi vist paar diili teinud. CONFIRM.

    Kui keegi lähiajal ära ei võta siis võtan ise võibolla.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Afinaf otsib stake'i NL10

      Mitu lauda plaanid mängida ja kui suurt volüümi ühes kuus näitad?

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: Afinaf otsib stake'i NL10

        Ma ei tea, kas keegi on tähele pannud, et alati on tehtud format just enne stake teema tegemist?

        Comment

        • Afinaf
          Jube Noob
          • Feb 2013
          • 136

          #5
          Re: Afinaf otsib stake'i NL10

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Mitu lauda plaanid mängida ja kui suurt volüümi ühes kuus näitad?
          Hea, et küsisid.
          Mõtlesingi just, et midagi jäi lisamata.

          Enamjaolt olen alati 4-6 lauda pelanud ja volüümi näitaks niipalju kui a'la 8h päevas vähemalt 5 päeva nädalas suudaks pakkuda. Eelkõige teen seda, et ise saaks mäele ja kuna investoritele ei tahaks ka halba muljet jätta ning sooviks siin foorumis ikka edaspidi positiivset külge hoida, siis annan ikka maksimumi. Aega on piisavalt

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: Afinaf otsib stake'i NL10

            Kas sa täis peaga ei kavatse mängida?

            Comment

            • Afinaf
              Jube Noob
              • Feb 2013
              • 136

              #7
              Re: Afinaf otsib stake'i NL10

              Mainiks veel, et olen oma seisust nõus siin teemas täpselt nii tihti ette kandma kui vaja + blogi pidamine.

              Comment

              • Afinaf
                Jube Noob
                • Feb 2013
                • 136

                #8
                Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                Kas sa täis peaga ei kavatse mängida?
                Pigem jahin laudades neid, kes seda ise teha kavatsevad.
                Ma arvan, et ma ei tegele heategevusega, et investorite rahade eest teistele naeru näole tuua :D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                  Võtan ära kui digiallkirjastatud lepingu valmis vorbid.

                  Üle lask või diili reeglite rikkumine siis läheb FBs tiirlema nimi.


                  Kui nõus siis update sooviks siin teemas ainult, igat pisiasja ja swingi pole vaja rääkida.

                  Strateegilist nõu ei oska ise anda, pole 6maxi mees.
                  Last edited by qbj0hn; 18.03.13, 17:35.

                  Comment

                  • Afinaf
                    Jube Noob
                    • Feb 2013
                    • 136

                    #10
                    Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Võtan ära kui digiallkirjastatud lepingu valmis vorbid....
                    Saatsin PM'i

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                      Väike biitija ITT.

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #12
                        Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                        haha, tra hakkab jälle pihta see jutt, et pokkerit mängides, raamatut lugedes ja puravikku tagudes tuleb nädalas eazy 30bi kui biidid, lmao.
                        srry for OT.

                        edu sulle Afinaf!

                        Comment

                        • Afinaf
                          Jube Noob
                          • Feb 2013
                          • 136

                          #13
                          Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                          Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                          haha, tra hakkab jälle pihta see jutt, et pokkerit mängides, raamatut lugedes ja puravikku tagudes tuleb nädalas eazy 30bi kui biidid, lmao.
                          srry for OT.

                          edu sulle Afinaf!
                          Ja kust sa selle välja lugesid ? (retooriline küsimus) Teenin täpselt niipalju kui tuleb - sellest loed hiljem siin teemas.
                          GL sullegi

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Väike biitija ITT.
                          Saan aru, et vb siin Threadis küsitakse suuremaid summasi ja NL10 naerdakse enamuste poolt välja aga me kõik peame kunagi selles limiidis olema.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                            15 osakut.

                            Comment

                            • Afinaf
                              Jube Noob
                              • Feb 2013
                              • 136

                              #15
                              Re: Afinaf otsib stake'i NL10

                              13 osakut veel õhus.

                              Comment

                              Working...