Re: Svenza WCOOP stake
Hahahaha. Mu lemmik osa:
Mul jumala pohui, kas mind visatakse välja või mitte, kui kunagi peaksin veel Olümpsi tulema ja sama asi kordub , ma viskan kõikidel laudadel inimeste chipid kokku ja pööran lauad ümber. Tegelt ka
WSOP-l või Triobet OPEN sugusel turniiril oleks Svenzal vist mitu tundi tegemist, et chipid kokkuvisata ja lauad ümber pöörata :D Peaksid tegelt Pumperiga koostööd tegema. Sina viskad chippe kokku, pumper keerab laudu ümber - teil suht samal ajal peaksid bännid kukkuma ka :P
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Mul jumala pohui, kas mind visatakse välja või mitte, kui kunagi peaksin veel Olümpsi tulema ja sama asi kordub , ma viskan kõikidel laudadel inimeste chipid kokku ja pööran lauad ümber. Tegelt ka
WSOP-l või Triobet OPEN sugusel turniiril oleks Svenzal vist mitu tundi tegemist, et chipid kokkuvisata ja lauad ümber pöörata :D Peaksid tegelt Pumperiga koostööd tegema. Sina viskad chippe kokku, pumper keerab laudu ümber - teil suht samal ajal peaksid bännid kukkuma ka :P
A
4
3
TC
Comment