Älli fuck up

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #76
    Re: Älli fuck up

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui saame confirimi stakejatelt siis alustame privaatse diskussiooniga, mis sanktsioone või karistusi Sinu puhul rakendame.
    Palgata tööle Svenza kontorisse sama pikaks ajaperioodiks, kaua ta võlgu oli.

    Limiit: NL2.
    Kasum: 5/95 tööandja kasuks.
    Periood: 2 nädalat/120k hande.
    Toitlustus: Süüa ei saa, päevas 0.6L vett.

    Kui ka see miinusesse jääb, siis iga miinusesse jäetud dollar = -1 sõrm, tagamaks, et enam ta stake võtta ei saaks.

    Ettepanek on saadetud Aukomisjoni liikmeskonnale(loe: Rankale), loodetavasti nõustutakse eelnimetatud sanktsiooni-ideega.


    Eelnevat palun mitte liiga tõsiselt võtta. :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #77
      Re: Älli fuck up

      Kasutaja taastatud ja otsustasime, et võib edasi foorumis tegutseda aga ühtegi stake ega ostu/müügi küsimist ega pakkumist ei tohi teha.

      Comment

      Working...