Älli fuck up

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #46
    Re: Älli fuck up

    Nordeal on siiani see süsteem.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #47
      Re: Älli fuck up

      ma kasutan Swedis siiamaani seda süsteemi. sama koodikaart viimased ~5 aastat olnud.

      //@ pokkerisheriff, Nordeas on nii, et kui korra kasutad koodi ära, siis süsteem seda sult teist korda enam ei küsi. ei tule midagi läbi kriipsutada.

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #48
        Re: Älli fuck up

        Algselt postitas Razzbock Vaata postitust
        isutuba, lähtusingi antud kursist
        See post oligi allile kui palju ta maksma peab

        Comment

        • Äll
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 254

          #49
          Re: Älli fuck up

          razzbockile puuduolev kantud ning fanjeerale 10 euot kanna veel homme

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #50
            Re: Älli fuck up

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            elisa küsib 10 eurtsi ntx. Ma teen palgapäeval. Siis ka valge inimene :)
            10 EUR on ühekordne kaardi maks, muidu on kuutasu 64 senti

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Älli fuck up

              mobii-id teenuse eest pead maksma? see oleks sama kui peaksid maksma pin-kalkulaatori hooldustasu :)

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #52
                Re: Älli fuck up

                sry for OT aga miks on mobiili-id parem kui pin-kalkulaator?

                Comment

                • Razzbock
                  Räme Fish
                  • Aug 2010
                  • 20

                  #53
                  Re: Älli fuck up

                  Rahad käes, rohkem pretensioone ei ole. Edu edaspidiseks.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #54
                    Re: Älli fuck up

                    Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                    sry for OT aga miks on mobiili-id parem kui pin-kalkulaator?
                    sest mobla on sul igal pool kaasas.

                    Comment

                    • Äll
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 254

                      #55
                      Re: Älli fuck up

                      kõik makstud

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: Älli fuck up

                        Kui saame confirimi stakejatelt siis alustame privaatse diskussiooniga, mis sanktsioone või karistusi Sinu puhul rakendame.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #57
                          Re: Älli fuck up

                          keda ta siin pettis, stake rahade maksmisega läks lihtsalt tsut-tsut kauem aega, kõigil võib juhtuda.
                          kui see petmine oli siis peaks matka madis tsoonis istuma umbes eluaeg.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: Älli fuck up

                            Algselt postitas Poke Vaata postitust
                            keda ta siin pettis, stake rahade maksmisega läks lihtsalt tsut-tsut kauem aega, kõigil võib juhtuda.
                            kui see petmine oli siis peaks matka madis tsoonis istuma umbes eluaeg.
                            Sama süsteemi kasutasime ka toona KristjanLaasi puhul. Oleksid võinud oma ideid varem välja käia, kui Älli kahtlustatav pettustes staatus olnud pea 2 nädalat.

                            Comment

                            • IsandJoberst
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 326

                              #59
                              Re: Älli fuck up

                              Algselt postitas Poke Vaata postitust
                              keda ta siin pettis, stake rahade maksmisega läks lihtsalt tsut-tsut kauem aega, kõigil võib juhtuda.
                              kui see petmine oli siis peaks matka madis tsoonis istuma umbes eluaeg.
                              Aga see polnud ju esimene kord kui Äll viivitab updatemise ja endast märku andmisega.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #60
                                Re: Älli fuck up

                                palju KristjanLaas maksma pidi?

                                Comment

                                Working...