Älli fuck up

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #31
    Re: Älli fuck up

    foorumi parooli jäi ka maha v? Kui sai lubatud ja millegi pärast ei saanud oma lubadust täita siis oleks võinud ühe postigi siia teha.....Süüdimatu ja kohusetundetu inimene oled.....

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #32
      Re: Älli fuck up

      Aga sa oled siiski meie sitahäda ja väga tubli, et asjad korda ajasid/ajad :)

      Comment

      • Razzbock
        Räme Fish
        • Aug 2010
        • 20

        #33
        Re: Älli fuck up

        Lubatud 130$ asemel, sain 122,5$... kuigi antud juhul peaks vist sellegagi enneolematult rahul olema.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #34
          Re: Älli fuck up

          Algselt postitas Razzbock Vaata postitust
          Lubatud 130$ asemel, sain 122,5$... kuigi antud juhul peaks vist sellegagi enneolematult rahul olema.
          122.50 US=99.6298 EUR
          130.00 USD=105.735 EUR keskpanga kurss

          Comment

          • pafka666
            IP Olümspi
            • Jul 2009
            • 429

            #35
            Re: Älli fuck up

            Wtf hülge iba nyyd see veel on. Kui sa oled lubaduse andnud, siis ajanud oma perse pangakontorisse ja teinud kanded ära.

            Comment

            • neeme
              Grinder
              • Nov 2008
              • 540

              #36
              Re: Älli fuck up

              No vähemalt liiguvad rahad...hea seegi...

              Comment

              • KingPeral
                Julm Donk
                • Jul 2011
                • 47

                #37
                Re: Älli fuck up

                Algselt postitas Äll Vaata postitust
                Sõitsin esmasp varahommikul tln kooli värki timmima ja koodikaart jäi maha, kuna 300 päeva limiit, siis panin razzbockile kõik teele ja fanjeerale 200dol, homme tartusse kooli asju timmima ja õhtul kannan ülejäänud
                Minu arust on nii, et kui sul on koodikaart siis on päeva limiit 200eur.

                Comment

                • Razzbock
                  Räme Fish
                  • Aug 2010
                  • 20

                  #38
                  Re: Älli fuck up

                  isutuba, lähtusingi antud kursist

                  Comment

                  • valustyng
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 450

                    #39
                    Re: Älli fuck up

                    Algselt postitas KingPeral Vaata postitust
                    Minu arust on nii, et kui sul on koodikaart siis on päeva limiit 200eur.
                    swedil on jah koodikaardiga 200

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #40
                      Re: Älli fuck up

                      miks peaks inimene 2012 eestis kasutama koodikaarti? tegelikult ka id-kaardilugeja samasugune vigane relikt. tehke endale mobiil-id, kui tahate valge inimesena asju ajada. korra mobiiliteeninduses käia ja asjad korras.

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #41
                        Re: Älli fuck up

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        miks peaks inimene 2012 eestis kasutama koodikaarti? tegelikult ka id-kaardilugeja samasugune vigane relikt. tehke endale mobiil-id, kui tahate valge inimesena asju ajada. korra mobiiliteeninduses käia ja asjad korras.
                        WORD

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #42
                          Re: Älli fuck up

                          elisa küsib 10 eurtsi ntx. Ma teen palgapäeval. Siis ka valge inimene :)

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #43
                            Re: Älli fuck up

                            PIN-kalkulaator ftw.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #44
                              Re: Älli fuck up

                              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                              PIN-kalkulaator ftw.
                              mitte pin-kalkulaator vaid see koodileht, kus iga kord netipanka sisse logides võtsid lehe pealt järgmise kood ja kui ära kasutasid, siis kriipsutasid pastakaga läbi ja kui viimane kood oli kasutatud siis sai pangakontorist uue lehetäie koode, FTW

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #45
                                Re: Älli fuck up

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                mitte pin-kalkulaator vaid see koodileht, kus iga kord netipanka sisse logides võtsid lehe pealt järgmise kood ja kui ära kasutasid, siis kriipsutasid pastakaga läbi ja kui viimane kood oli kasutatud siis sai pangakontorist uue lehetäie koode, FTW
                                imo on Nordeal veel see systeem, mingi aasta tagasi oli kindlalt.

                                Comment

                                Working...