OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #46
    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

    Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Täna juhtus huvitav asi. Mees tuli msni ja ytles, et kas ta mulle 13€ võlgu, ytlesin, et jah. Mees ytles, et kannab mulle 30€ ja, et ma teeks talle 17€ buddy transferi triosse, et tal jälle kuu limiit täis vms. Täna siis vaatan ongi +30€ AGA

    saatja: GOLDENJOB OÜ
    selgitus: CK Summer Unisex 50ml. Garry Männiste.Hind koos postikuluga.

    Selle järgi tundub, et tegi jälle kellelegi tynga v mis?

    jutt sellest threadist:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11013-Petis-!?p=432155#post432155
    Üldiselt ma soovitaks selle papi tagasi kanda, sest hiljem saad ise selle eest sita kaela. Imo venna plaan selline, et scammis järjekordselt kedagi, laseb toote eest raha otse sinu arvele/nimele saata, ja hiljem kui maksnu hakkab oma kaupa otsima (eeldan selgituse järgi, et tegu mingi lõhnatootega) oled sina justkui scammer.

    E: suure tõenäosusega pole goldenjobil ja sellel võlgnikul mingisugust seost peale selle, et see goldenjobi vend on järgmine scammi ohver.
    Last edited by Marek K.; 31.05.12, 12:30.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #47
      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

      Selle venna skämmid hakkavad juba igasuguseid piire ületama. Lihtsalt otsib uusi nimesid ja kaasab ka süütud inimesed ja lähisugulased pettustesse. Ja summad on nii mõttetud et keegi midagi teha ka ei saa.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Lol jep.

        MEIST -> Rahulolevad kliendid

        KONTAKT -> E-mail: quality.price@yahoo.com

        BLOGI -> LORES IPSUM

        Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam ante tellus, ullamcorper sed gravida iaculis, pulvinar eget dolor. Fusce mollis euismod sapien, eu dapibus lacus adipiscing in. Vestibulum purus nunc, adipiscing ac mollis a, placerat a lacus. Quisque a lacus ac neque laoreet consequat sed id felis. Etiam dignissim vehicula sagittis. Ut pellentesque dui in [...]

        wtf is this shit? :D

        Lorem ipsum jne. on standard tekst veebilehtedele, mida alles ehitatakse. Ala mustandi teed ja siis paned tekstikastidesse selle "Lorem ipsum", et näha lõppkujundust,

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #49
          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

          helista vennale ja küsi mis toimub. kontakt: http://goldenjob.onepagefree.com/?id...jd4qr3at7ntfh4

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Selle venna skämmid hakkavad juba igasuguseid piire ületama. Lihtsalt otsib uusi nimesid ja kaasab ka süütud inimesed ja lähisugulased pettustesse. Ja summad on nii mõttetud et keegi midagi teha ka ei saa.
            Summad on mõttetud aga pundi pealt on see suur summa ning kui see punt kuidagi kokku ajada siis saaks juba väga paljutki teha.

            E: ballaholic uuri välja (saada kiri või helista), mis toimub. Kui scamm (100% kindel, et on) siis anna siin teada ja viska ka hinnavaatlusesse Karli-Kiin teemasse see sama su algmne postitus.

            Comment

            • Ballahollic
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 388

              #51
              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

              Helitasin Garryle, puhas pettus jah. Mees pidi selle 30€ eest homme Tallinnas lõhna saama. Mees oli väga rahul, et ma helistasin ja rääkisin mis lugu on. Ma ei teagi mis nyyd siis teha, kannan Garryle raha tagasi ja ise jään jälle pika ninaga? Väga huvitav mees see Karli Kiin igaljuhul.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #52
                Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                Ära veel kanna, kui ta homme nagunii Tallinna tuleb ja lõhna ei saa, siis alles kanna. Imepisike lootus on, et ta saab selle lõhna kokkulepitud kohas.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #53
                  Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                  See tüüp peaks küll minema scammijate Hall of Fame(Shame). Samas ma ei tea kas sina nüüd peaksid Ballaholic selle kaotuse täielikult sisse võtma ? Kas poleks ausam võtta enda võlg ära ja kanda ülejäänud lõhna ostjale ja lasta tal siis ülejäänud osa taga ajada juba petturilt ?

                  Comment

                  • Ballahollic
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 388

                    #54
                    Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                    Eks see paistab jah, vaatan Karli ka kadunud nüüd :/

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Ära veel kanna, kui ta homme nagunii Tallinna tuleb ja lõhna ei saa, siis alles kanna. Imepisike lootus on, et ta saab selle lõhna kokkulepitud kohas.
                      Sellest lõhnast ei ole homme lõhna ka mitte. Sellist scammerit ma anyway ei kaitseks ja saadaks raha koheselt tagasi. Isegi kui lõhn saabub siis whatever? See vend sitaks scamminud ja ta ei vääri ühtegi senti.

                      Ei kaitse munne. Muideks see tont käib Tarty olys, kes näeb tõmmaku rusikaga pähe.

                      Comment

                      • sorm
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1511

                        #56
                        Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                        Päris hull teema. Vana ikka skeemitab niiet ALB AKKAB

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #57
                          Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                          mingi pic ka Karlist kuskil on v? Teeks mingi posteri wanted! Kes näeb paneb vasta hambaid...

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #58
                            Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                            sup guys

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #59
                              Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                              Ma ei kaitsegi, aga Ballal on väikegi lootus oma raha näha:D

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #60
                                Re: OOPS Live Tallinn 25.05 ja Suomiturnaus 26.05.2012!

                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                See tüüp peaks küll minema scammijate Hall of Fame(Shame). Samas ma ei tea kas sina nüüd peaksid Ballaholic selle kaotuse täielikult sisse võtma ? Kas poleks ausam võtta enda võlg ära ja kanda ülejäänud lõhna ostjale ja lasta tal siis ülejäänud osa taga ajada juba petturilt ?
                                Mis asja? Nagu aru saan on see Garry samamoodi scammi ohver ja kui on nii, siis see 30 eurtsi kuulub talle, ega see pole selle Garry asi mingi haige piidri 13 euriseid võlgu omast taskust tasuda.

                                Comment

                                Working...