Petis?!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ballahollic
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 388

    #1

    Petis?!

    Ostsin kasutaja "nomatter" käest raamatu: "Pokker ja võitja psühholoogia" . Raha sai eelmine nädalavahetus üle kantud. Olevat mees ka eelmine nv smart postiga teele pannud aga ei ole midagi saabunud. Lubas raha tagasi saata aga arvele ei ole midagi laekunud ja sõnumitele ka enam ei vasta. :/
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Petis?!

    Subs! Pean ise kohe jooksma aga panin siia posti, et asi vaka alla ei jääks. Saatsin teema ka camule ja viskan torke modede foorumisse.

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #3
      Re: Petis?!

      Tundus jah selline petise moodi tegelane,nuias stake ja värki.Kui ma kirjutasin ,et kas keegi selle pokkeriprode osalustasu saab minu eest maksta ja maksan ise mb siis ta pmis`Ma saaks pangast kanda, peale tööd teen oma osalustasu ülekande ka ranka'le :)`Ilmselgelt tal mingit huvi selle üritusese suhtes ei ole ja tundub ,et selles kirjas ta valetas ja ta eesmärk oli raha välja petta,aga miks mingi raamatu 15€? või siis 20€ osalustasu pärast keegi oma nime rikkub?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: Petis?!

        Kui pole nime, mida rikuda, siis milles probleem?
        uus kasutaja ja uuele ringile.

        edit: arvestades palju aega foorumis veetis, siis hourly jäi kesiseks:D

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: Petis?!

          andmed olemas

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Petis?!

            nomatter 12:28 Viewing Thread Petis?!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • nomatter
              Pettuses kahtlustatav
              • Jan 2012
              • 53

              #7
              Re: Petis?!

              Privaatsõnumitele ei vasta? Ei käinud eile õhtust saati foorumiski!

              Ma ütlesin, et ma tagastan Sulle raha, saatsid veel mitu kirja peale seda, vastuseks mulle mitte midagi.
              Jõudsime vahepeal ka selgusele ju ps'des et telefoninumber oli vale - seetõttu Sul smartposti sõnumit ei ole.

              Nüüdseks oled saatnud mulle oma pangarekvisiidid ja teen peale tööd sulle ülekande ära ja panen raamatu õigele telefoninumbrile teele.
              Eks pärast otsusta ise, kas tagastad mulle raamatu eest raha või mitte.

              Ehk annaksid ka oma käitumisele selgituse?
              Ignoreerimised, probleemile lahenduse mitte otsimine, minuga mitte otse suhtlemine? Sul on olemas mu telefoninumber ja msn, millelt Sa saaksid mind kiiremin kätte, kui foorumis!

              Comment

              • nomatter
                Pettuses kahtlustatav
                • Jan 2012
                • 53

                #8
                Re: Petis?!

                Oma esimese tehingu tegin siin foorumis kasutajaga fiskars, tehing lihtne - kindel ostusoov, tehing - mõlemad täitsid kiirelt omapoolsed kohustused - LÕPETATUD!

                Sinuga - lubad raha kanda, ütlen, et panen kella 4-5 vahel posti, kaod vahetult enne nelja ära, oled õhtul 20.30 alles tagasi, küsin kas said korda, kas saad ülekande ära teha - Jah, nüüd on korras. Tulem: Raha ikka pole ja kogu ülejäänud õhtu vältel ignoreerid.
                Järgmine päev, uurid kas panin posti, kinnitasin, et postitatud, siis saatsid raha! Mitu päeva hiljem on telefoninumber öeldust teine ja pole midagi saanud ja otse ei soovi suhelda ka.

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #9
                  Re: Petis?!

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  nomatter 12:28 Viewing Thread Petis?!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  lol,see on 5 tärni postidus..

                  Comment

                  • Ballahollic
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 388

                    #10
                    Re: Petis?!

                    Sa pole kunagi MSN-iski ju?! Mina pole valet tel nr ka andanud, vaatasin MSN historyst järgi selle. Asi tegelikult lihtne, kui raha on tagasi kantud, lasen teema sulgeda, kui raamat käes, kannan raha tagasi. WIN WIN

                    Comment

                    • fiskars
                      Räme Fish
                      • Apr 2010
                      • 15

                      #11
                      Re: Petis?!

                      Kinnitan siis omalt poolt ka, et minu tehing kasutajaga "nomatter" laabus ilma probleemideta! Kõik toimus kiirelt ja ausalt.

                      Comment

                      • Ballahollic
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 388

                        #12
                        Re: Petis?!

                        Ei tea, minul pole siiani midagi?!?

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #13
                          Re: Petis?!

                          O
                          M
                          F
                          G
                          !

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #14
                            Re: Petis?!

                            Soovitan tokenit ostes 100% kanda ENNEM kontole, alles hiljem kui token käes raha kanda-väldib palju pettusi ära.
                            Kui hakatakse jahuma, et kanna esimesena vms...siis scam ja ei tasu rohkem tähelepanu pöörata

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #15
                              Re: Petis?!

                              mis tokenist sa räägid? ballaholic ostis raamatu ju. : D

                              Comment

                              Working...