Petis?!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: Petis?!

    A token is an object of value

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #17
      Re: Petis?!

      aga ega tokenimüüjal ka kerge pole, võib leiduda ka selliseid, kes tokenit kätte saades raha üle ei kanna?
      btw mul üks selline raamat, tutikas olemas peale enda oma. Kui soov on võin ära müüa. Võitsin ühe juurde ega oska sellega midagi tarka ette võtta.

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #18
        Re: Petis?!

        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
        aga ega tokenimüüjal ka kerge pole, võib leiduda ka selliseid, kes tokenit kätte saades raha üle ei kanna?
        btw mul üks selline raamat, tutikas olemas peale enda oma. Kui soov on võin ära müüa. Võitsin ühe juurde ega oska sellega midagi tarka ette võtta.
        no enamasti kes neid tokeneid ostavad on tuntud pargi regsid ja ise saad valida kellega tehinguid teed.Siin foorumis on päris paljusi kellele ma kannaks pimesi raha ette, sest võimalus et nad mind üle lasevad on 0,1.

        See nomatter on väga kahtlane kuju ja juba selle steigi teemaga oli aru saada, et võib olla scämmer.

        Muutis pidevalt stake tingimusi ja vähendas summat ning lubas kaotuse korral xxx ajal stake tagasi maksta.Mulle on suur humoor kui inimesed rahaga üle lastakse, sest ise nad on enamasti nii lollid ja usaldavad tundmatuid isikuid.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #19
          Re: Petis?!

          Jah minu teada siin foorumis on ka võimalik postitusi lugeda ning varasemate postituste põhjal analüüsida kellega tegu. Samuti inimeselt saab ka nime teada mida googeldada ses mõttes võib eelinfot saada kuid eks riske jääb alati igaühega siiski.

          Comment

          • Ballahollic
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 388

            #20
            Re: Petis?!

            Tundub vist, et enda lollus, et usaldasin, pole vist suurt midagi teha?

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #21
              Re: Petis?!

              20 euri pärast tehakse scamme juba ? How low can u go.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #22
                Re: Petis?!

                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                20 euri pärast tehakse scamme juba ? How low can u go.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #23
                  Re: Petis?!

                  julmad skeemid 5$ pärast ikka::D:D
                  väga räige:D:D:D

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #24
                    Re: Petis?!

                    lol aga vb on küber kleptomaan

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #25
                      Re: Petis?!

                      isegi jagasin siin kunagi mingeid 5$ starsi loteriipileteid ja mõned ei mängindki turkat:D

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #26
                        Re: Petis?!

                        kosmos :S

                        Ei oska sellise asja kohta isegi midagi öelda

                        Päris Tšaadis ei ela, et 5$ eest saad mitu nädalat elada :S

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #27
                          Re: Petis?!

                          Mis seis siis on selle teemaga,lubas raha tagasi kanda senikaua kuni raamatu saadab,oled saanud raamatu või raha?

                          Comment

                          • armand0
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 358

                            #28
                            Re: Petis?!

                            Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                            Mis seis siis on selle teemaga,lubas raha tagasi kanda senikaua kuni raamatu saadab,oled saanud raamatu või raha?
                            ole mureta kui selline asi nii pikalt venib siis raamatut ja raha võib unes näha

                            Comment

                            • Ballahollic
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 388

                              #29
                              Re: Petis?!

                              Jah ei ole ma kumbagi saanud ja mees ise ka kadunud.

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #30
                                Re: Petis?!

                                Petis

                                Olen pokkeris über ,super heidik
                                mu sigaduste eest,kodu pole peidik
                                privas sulle vaikselt ligi poen
                                vanu nutufraase ette loen
                                sulle imearmast pada ajan
                                et ma su hinnalist toetust vajan
                                lepime hea diili rõõmsalt kokku
                                tegelt tõmban su perse lohku
                                rahad suured minu käes
                                olen edukuse parimas väes
                                kaon su silmist kui tuul
                                olen kätte saamatu kui lastud kuul
                                sul vaid vihast väriseb huul
                                rõõmsalt irvan su üle
                                tänan mees ,et täitsid süle
                                sinu raha mu taskud täis
                                ainult sulle diil aus näis
                                ausate meeste steigid perse keeran
                                selle tervisex võõrast õlli neelan
                                petise ameti jätan siis maha
                                kui kantpead kütavad taha
                                nii kaua diile üle lasen
                                ning šampaga suud pesen




                                by: paksrott

                                Comment

                                Working...