ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #106
    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    vastasel juhul kui midagi juhtub kahjud hüvitama.
    Kahjud küll aga kas ka seni teenitud kasumi, selles on küsimus. Oluline on muidugi ka see, et konto omanik suudab tõestada, et ta kontole murti tõesti sisse või tõmbas ise purjus peaga nl100000 shote. Antud juhtum on teistsugune, kuniks ReinZ87 ei tõesta ära, et sõber tõesti zoomi lasi, on tegu lihtlabase petisega, kui aga sõber tõesti käru keeras siis pole probleemi, maksab tagasi, peksab sõbralt raha välja ja on süüdi ainult selles, et oma kontot ei kaitsnud.

    Comment

    • VVahter
      Julm Donk
      • Oct 2010
      • 66

      #107
      Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      kaheldav et sama isik. reinu konto tehtud 2010 aasta. kmaster tegi tegusi ju 2011.
      masterplan since 2010? :D

      Comment

      • raidov
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 436

        #108
        Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

        Kasumi hüvitamisega on see, et muidu võib ju iga kasumiga staketav öelda, et sorry konto häkiti ära, aga maksan algse summa tagasi..

        Igatahes mulle lubas ta, et 15ks maksab stake summa tagasi ja kuu lõpuks kasumi.

        Ootan ilmselt 15nda ära ja kui siis ei ole ära maksnud, eks siis ise teab millega riskib.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Kust see piir jookseb? Obv kui ise gamblid maha, siis tuleb kinni maksta, aga kui näiteks konkreetselt häkitakse konto ära ja tõmmatakse bustosse, kas siis on kah algsumma+ kasum, kuna staketav peab konto turvalisuse eest hoolitsema?
          Enamus stakede reeglites kirjas: kasum pooleks või niikaua kuni bustoks mängitake ja sinna järgneb reegel või kokkulepe, mis mänge ta (konto) tohib mängida.

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #110
            Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

            Eile oli siis see päev kui raha pidin saama. Kahjuks ikkagi ei saanud.. kuni selle nädala lõpuni on siis staketaval aega raha tagasi maksta ja ma olen veel sõbralik :)

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #111
              Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

              Algselt postitas raidov Vaata postitust
              Eile oli siis see päev kui raha pidin saama. Kahjuks ikkagi ei saanud.. kuni selle nädala lõpuni on siis staketaval aega raha tagasi maksta ja ma olen veel sõbralik :)
              mida oligi arvata vb oled liigagi sõbralik... aga annad poisile vähemalt veel ühe võimaluse... aga kahtlen, et sõbralik lähenemine siin toidab. Eks Reinz ise teab millega siin riskib

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #112
                Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                Algselt postitas raidov Vaata postitust
                Eile oli siis see päev kui raha pidin saama. Kahjuks ikkagi ei saanud.. kuni selle nädala lõpuni on siis staketaval aega raha tagasi maksta ja ma olen veel sõbralik :)
                Mis meetmed siis kasutusele võtad?

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #113
                  Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                  nimi avalikuks ja kukume siin spämmima, vaatame siis kaugele ta jõuab.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #114
                    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                    Algselt postitas vennike Vaata postitust
                    nimi avalikuks ja kukume siin spämmima, vaatame siis kaugele ta jõuab.
                    oleks mõistlik algus asjale.

                    Comment

                    • raidov
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 436

                      #115
                      Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                      Ootan nädala lõpuni ära, mis oli minu poolne viimane tähtaeg..

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #116
                        Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                        Mis sai siis ?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #117
                          Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Mis sai siis ?
                          Jep raido, mis sai siis?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                            Liigutasin teema ning keldrikakandi ning Reinzi staatus kahtlustatav pettuses. Ootan RaidoV vastuse ära ennem kui kedagi permabännima või vabastama hakkan,

                            Comment

                            • raidov
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 436

                              #119
                              Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                              Bännimisel ei tea kas on pointi, äkki tahab midagi asjaliku ise ka vastata aga raha talt siiani saanud ei ole. Ainult lubadused.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                                Algselt postitas raidov Vaata postitust
                                Bännimisel ei tea kas on pointi, äkki tahab midagi asjaliku ise ka vastata aga raha talt siiani saanud ei ole. Ainult lubadused.
                                Ta ei ole bännitud vaid kahtlustatav pettustes. See kasutaja staatus annab talle ligipääsu ainult siia (petturid ja pettused) alafoorumisse.

                                Comment

                                Working...