ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #91
    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Ega arvata oli jah, et sõpra ei eksisteeri

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #92
      Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

      Algselt postitas raidov Vaata postitust
      Tahaks teiste arvamust ka teada enda seisukoha kohta.

      Staketav ütles, et kannab tagasi algsumma. Aga sellega ma nõus ei olnud kuna kui sõber tema konto zoomis ( mida ptr ei kajasta vist) ära bustis oli stake plussis. Ja minu jaoks tundub õiglane, et siis peaks maksma ka kasumi osa, kuna konto turvalisuse eest hoolitsemine on puhtalt tema teema. Muidu võiks ju iga kasumis staketav öelda, et sõber bustis konto ära ja kannan algse summa tagasi..

      Teie arvamustest oleneb palju OP tagasi kandma peab.
      Kogu summa + kasum. Zoomi bustimine ei lähe arvesse.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #93
        Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

        nõustun rankaga. ja samuti pane siia isikuandmed, et oleks teada kellega tegu ja teaks edaspidi elus vältida sellist inimest. Ma olen ilmselt natukene äkiline inimene, aga kaks kilo ihunuhtlust kuluks ka sellistele vendadele ära. arvestades 2+2 foorumi posti siis samuti julgen ma väga kahelda et sa seda raha 15-ndal näed. Never ei usu et see mingi ta sõber oli. Kõige lihtsam küsi Handhistory väljavõte või küsi paroolid et saaksid näha et kas ikka on busto. Ta saab ju pärast need paroolid tagasi vahetada. Kui ta kumbagi nõus tegema ei ole siis obv et scammis ise kõik endale!

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #94
          Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

          Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
          Rääkisin täna stakejaga.. seletasin ära miks ja kuidas.
          Teistel pole vaja teada asjaolusid.
          Rahad kannan hiljemalt 15'ndaks kuupäevaks tagasi.
          Teistel pole vaja teada lol. Epic vana oled ika. Lihtsalt mingi 250$ pärast lased oma maine vetsupotist kolinal alla. well done. ei olegi vaja teada, aga võid kindel olla et mitte keegi sulle enam kunagi appi ei tule kui sa abi tõesti vajama peaksid!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            nõustun rankaga. ja samuti pane siia isikuandmed, et oleks teada kellega tegu ja teaks edaspidi elus vältida sellist inimest. Ma olen ilmselt natukene äkiline inimene, aga kaks kilo ihunuhtlust kuluks ka sellistele vendadele ära. arvestades 2+2 foorumi posti siis samuti julgen ma väga kahelda et sa seda raha 15-ndal näed. Never ei usu et see mingi ta sõber oli. Kõige lihtsam küsi Handhistory väljavõte või küsi paroolid et saaksid näha et kas ikka on busto. Ta saab ju pärast need paroolid tagasi vahetada. Kui ta kumbagi nõus tegema ei ole siis obv et scammis ise kõik endale!
            PokerStarsis peaks olema võimalus, et PokerStars saadab soovitud kriteeriumite alusel (näiteks: all hands, dates X to Y) kolmandale osalpoolele kui konto omanik seda soovib. Sel juhul on objektiivsus garanteeritud.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #96
              Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

              seda ei teadnud, aga see veel parem. nii tulekski teha. see lahendaks kõik küsimused seoses "sõbraga" ja siis zoomis busti laskmisega.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #97
                Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust

                forfucksake, miks staketakse üldse nii kergekäeliselt.
                Inimestele meeldib gambleda lihtsalt.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #98
                  Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                  kui kmatser ja ReinZ87 on samad inimesed, siis on tema kohta ka siin foorumis juba teema olemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-tagastamisega

                  Comment

                  • anatoli grinder
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 337

                    #99
                    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    kui kmatser ja ReinZ87 on samad inimesed, siis on tema kohta ka siin foorumis juba teema olemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-tagastamisega
                    Ongi nii prosta? Küsid stake, lased üle , teed uue konto, küsid jälle stake ja lased jälle üle.

                    Comment

                    • Chevy
                      FPP Pro
                      • Mar 2009
                      • 208

                      #100
                      Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                      Ei tea jah kuidas niimoodi korduvalt reha otsa astutakse, isegi kui OP oleks üdini aus poiss või lausa munk kes grindib kloostris, siis tema tulemustest küll mingit oodatavat tulu pole näha ju, (või vähemalt sellist,et risk to reward ratio oleks paigas).
                      Last edited by Chevy; 03.04.12, 00:52.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #101
                        Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                        kaheldav et sama isik. reinu konto tehtud 2010 aasta. kmaster tegi tegusi ju 2011.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #102
                          Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                          imelik jah. samas screennamed kattuvad.

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #103
                            Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                            pokerstars requests- playing history audit- pangu kuupäevad stake algusest ning seal peaks olema näha kas lasi zoomis busti või mitte... kui seda ei ole nõus ta tegema siis otsa ette VARAS tatoveerida.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #104
                              Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kogu summa + kasum. Zoomi bustimine ei lähe arvesse.
                              Kust see piir jookseb? Obv kui ise gamblid maha, siis tuleb kinni maksta, aga kui näiteks konkreetselt häkitakse konto ära ja tõmmatakse bustosse, kas siis on kah algsumma+ kasum, kuna staketav peab konto turvalisuse eest hoolitsema?

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #105
                                Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Kust see piir jookseb? Obv kui ise gamblid maha, siis tuleb kinni maksta, aga kui näiteks konkreetselt häkitakse konto ära ja tõmmatakse bustosse, kas siis on kah algsumma+ kasum, kuna staketav peab konto turvalisuse eest hoolitsema?
                                Stake andja ei saa ju vastutada selle eest, et stake saaja kontoga midagi ei juhtu, seega see on üpris loogiline, et stake saaja peab oma konto turvalisuse eest vastutama ja vastasel juhul kui midagi juhtub kahjud hüvitama.

                                Comment

                                Working...