Triobet ei maksnud võitu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • T1000
    Räme Fish
    • Mar 2011
    • 9

    #1

    Triobet ei maksnud võitu

    Tere!

    Olen algaja ja mängisin Triobetis 1.20 6max extreme turbot ja võitsin ära aga millegipärast ei tulnus seda "õnnitlussilti" ja raha ka mitte. Hoopis jäeti mind lauda tsipihunnikuga ja siis hakkasid uued vennad sisse regama. Saatsin sinna kirja, vastasid, et teevad "microgamingu"sse järelpärimise. Noh, nüüd on nädal mööda aga midagi. Põhimõtteline küaimus. Nahhui ma üldse mängin :D
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: Triobet ei maksnud võitu

    hahaha, imeline.
    Ei taha naerda sinu ebaõnne üle, aga kui tõsi, siis wp trio:D

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: Triobet ei maksnud võitu

      Istusid uues lauas megastackiga? Lol.

      Comment

      • T1000
        Räme Fish
        • Mar 2011
        • 9

        #4
        Re: Triobet ei maksnud võitu

        Jep, selle võitsin ka ära siis tuli kiri, et saite 4.20 aga mitte munagi :D Foldida pold ka nagu mõtet

        Comment

        • MagicFriend
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 369

          #5
          Re: Triobet ei maksnud võitu

          Algselt postitas T1000 Vaata postitust
          Jep, selle võitsin ka ära siis tuli kiri, et saite 4.20 aga mitte munagi :D Foldida pold ka nagu mõtet
          lolol. tere tulemast pokkerworldi. scam siin ja scam seal - they call it variance :)

          Comment

          • T1000
            Räme Fish
            • Mar 2011
            • 9

            #6
            Re: Triobet ei maksnud võitu

            A oleks olnud 1000 euri ?

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #7
              Re: Triobet ei maksnud võitu

              cool avatar/name

              Comment

              • MagicFriend
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 369

                #8
                Re: Triobet ei maksnud võitu

                siis tuleks Burget kiiremini netti.

                selle asemel, et imestada/ahastada, kuhu kadus FullTilt ja miks Mr.Kenny petta sai ning miks k6ik on rigged - minge chillige parem valjas. paike, naised, yritused jm sada imet.

                maksustatud huumor.com

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #9
                  Re: Triobet ei maksnud võitu

                  nojah, näpitud obv.

                  Comment

                  • Naxer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 345

                    #10
                    Re: Triobet ei maksnud võitu

                    Lol, mida vastased siis arvama pidid kui regasid turnale, kus mingi 6x stäkiga vend juba ees istus ja kõik ära bustis

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #11
                      Re: Triobet ei maksnud võitu

                      Mõnda screeni ei teinud? pmst no pic no proof

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #12
                        Re: Triobet ei maksnud võitu

                        Saada kiri triobetile vms ja kui screenid olemas siis hea.

                        Mul oli triobetis kunagi nii, et lobby näitas, et kõik on rahades, aga kui välja kukkusin jäin bubbleks. Tegin screenshoti ja paari nädala pärast sain oma raha tagasi :). Omal ajal kui gamblesin tegin mingit 50 eurist turnat ja see koht oli 2.5k eeki vist kui mäletan.
                        Lobby näitas lihtsalt, et jäin 18ndaks, tglt jäin 17ndaks mis oli esimene rahades.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #13
                          Re: Triobet ei maksnud võitu

                          See ju ammu teada, et Trio näpitud on :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Triobet ei maksnud võitu

                            +zillion Konsole!

                            Comment

                            • sorm
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1511

                              #15
                              Re: Triobet ei maksnud võitu

                              Päris hea nali, aga mul on ka trios jamasd vahepeal olnud softiga. Screenshot ja kiri otse Burgetile ja probleem insta lahendatud.

                              Comment

                              Working...