Tere!
Olen algaja ja mängisin Triobetis 1.20 6max extreme turbot ja võitsin ära aga millegipärast ei tulnus seda "õnnitlussilti" ja raha ka mitte. Hoopis jäeti mind lauda tsipihunnikuga ja siis hakkasid uued vennad sisse regama. Saatsin sinna kirja, vastasid, et teevad "microgamingu"sse järelpärimise. Noh, nüüd on nädal mööda aga midagi. Põhimõtteline küaimus. Nahhui ma üldse mängin :D
Olen algaja ja mängisin Triobetis 1.20 6max extreme turbot ja võitsin ära aga millegipärast ei tulnus seda "õnnitlussilti" ja raha ka mitte. Hoopis jäeti mind lauda tsipihunnikuga ja siis hakkasid uued vennad sisse regama. Saatsin sinna kirja, vastasid, et teevad "microgamingu"sse järelpärimise. Noh, nüüd on nädal mööda aga midagi. Põhimõtteline küaimus. Nahhui ma üldse mängin :D
TC
Comment