Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raivos
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Feb 2011
    • 36

    #376
    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    http://officialpokerrankings.com/pok...FD1CB.html?t=2

    SINA

    http://officialpokerrankings.com/ful...78613.html?t=2

    MINA

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #377
      Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

      billaivy-ga mai ole pelanud juba üle 8 kuu lol.
      ja ma pole mtt-de player.

      Comment

      • raivos
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Feb 2011
        • 36

        #378
        Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        billaivy-ga mai ole pelanud juba üle 8 kuu lol.
        ja ma pole mtt-de player.
        näita paremaid tulemusi ja mu suu on kinni

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #379
          Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

          Algselt postitas raivos Vaata postitust
          näita paremaid tulemusi ja mu suu on kinni
          Mis sellel tähtsust on?
          BillAivy profit 4k. põhiliselt husngd.
          ftp-s. profit 3k . nl50 1,5k$ turna hitt 1,5k$

          Ja praeguse kasutajaga vast midagi 2,5-3k$ unsure.

          See, et sa rohkem oled võitnud see ei oma mitte mingit tähtust ju. Mis see loeb, et sa oled võitnud suuri turnasid ja kenasid summasid, kui sa päeva lõpuks pead ikkagi 1k eurose stake võtma ja sellegi bustosse lased.

          Kui sulle sobib, siis lõpetaks selle conversatsioni. Edu võla maksmisel. Mu poolt kõik.
          Last edited by VisaHing; 28.07.11, 13:44.

          Comment

          • raivos
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Feb 2011
            • 36

            #380
            Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Mis sellel tähtsust on?
            BillAivy profit 4k. põhiliselt husngd.
            ftp-s. profit 3k . nl50 1,5k$ turna hitt 1,5k$

            Ja praeguse kasutajaga vast midagi 2,5-3k$ unsure.
            väga tubli oled

            Comment

            • raivos
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Feb 2011
              • 36

              #381
              Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Mis sellel tähtsust on?
              BillAivy profit 4k. põhiliselt husngd.
              ftp-s. profit 3k . nl50 1,5k$ turna hitt 1,5k$

              Ja praeguse kasutajaga vast midagi 2,5-3k$ unsure.

              See, et sa rohkem oled võitnud see ei oma mitte mingit tähtust ju. Mis see loeb, et sa oled võitnud suuri turnasid ja kenasid summasid, kui sa päeva lõpuks pead ikkagi 1k eurose stake võtma ja sellegi bustosse lased.
              no ma ostsin naise kogu raha eest, ja pidin võtma stake

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #382
                Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                Algselt postitas raivos Vaata postitust
                no ma ostsin naise kogu raha eest, ja pidin võtma stake


                Siukse või

                Aga okei nagu ma ütlesin, mu poolt kõik. Viimane postitus siin. Edu maksmisega.

                // omal naine ja laps ammu olemas. Hetkel roll ei luba nii kallist asja.
                Last edited by VisaHing; 28.07.11, 13:49.

                Comment

                • raivos
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Feb 2011
                  • 36

                  #383
                  Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                  õu mul varsti 200 posti täis siis olen juba usaldusväärne võin staket taas küsida juhuuu

                  Comment

                  • raivos
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Feb 2011
                    • 36

                    #384
                    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust


                    Siukse või

                    Aga okei nagu ma ütlesin, mu poolt kõik. Viimane postitus siin. Edu maksmisega.
                    Jep, tunned puudust ka tast?

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #385
                      Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                      minge http://www.perefoorum.ee/

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #386
                        Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                        Comment

                        • raivos
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Feb 2011
                          • 36

                          #387
                          Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                          Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                          LOL

                          Comment

                          • MagicFriend
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 369

                            #388
                            Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                            Visahing & Raivos - lasteaed?
                            Miks foorumi moderaatorid tolereerivad sellist spammimist? On m6ni m6juv p6hjus?

                            Comment

                            • MrRiver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 735

                              #389
                              Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                              Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                              Miks foorumi moderaatorid tolereerivad sellist spammimist? On m6ni m6juv p6hjus?
                              Sul siis pole huvitav praegu või?

                              Comment

                              • sorm
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1511

                                #390
                                Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                                is funny

                                Comment

                                Working...