Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raivos
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Feb 2011
    • 36

    #346
    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    istu oma issi omale sisse:)
    sa prill istu oma prillid sisse

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #347
      Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

      Algselt postitas raivos Vaata postitust
      sa prill istu oma prillid sisse
      ei teadnudki, et svenza varikontodega rahvast üle laseb:D

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #348
        Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        ei teadnudki, et svenza varikontodega rahvast üle laseb:D
        varsti tuleb ime kürba ka ära :D

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #349
          Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

          Peab popcorni juurde tooma.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #350
            Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

            fight fight fight !

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #351
              Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

              Algselt postitas raivos Vaata postitust
              sa prill istu oma prillid sisse
              "situ pihku prill" oli ka populaarne mingiaeg

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #352
                Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                Algselt postitas raivos Vaata postitust
                minuarust jumala mõttetu üldse sokkida siin meil on mrkennyga juba asi arutatud
                Jumala mõttetu sokkida? Irw sa ise alustasid ju. Tulid oma jutuga, et tsekkige VisaHinge ta siin foorumis ka ''scamminud''. Milleks seda vaja oli ? Kuigi sormgi kirjutas, et mingit ülelaskmits ei toimunud. Jäin lihtsalt võlgu 25$, mis ammu makstud.


                Algselt postitas raivos Vaata postitust
                rofl kas klaas ei mainind et raivo on väga kõvakäeline. sa ei julgeks piiksudagi tema nähes hahahaaaaaa
                Te klaasiga hõumid?

                Ja mis asja sa sokkisid oma klaas-i teemaga? Kui sai tea, siis klaasil endalgi peris kena case seljataga. Tahad äkki selle ka üles kaevata ?

                Kujutan ette, et kui siuke vend ikka linnapeal vastu tuleb, siis ei julgeks hingatagi.
                Last edited by VisaHing; 28.07.11, 11:46.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #353
                  Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                  Ära taha.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #354
                    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                    xD no teema ''areneb'' eluhuumori suunas päris hästi..

                    Comment

                    • oohoh
                      Grinder
                      • Oct 2009
                      • 547

                      #355
                      Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                      tehke mingisugune ametlik löögiteema siia, viimasel ajal pead lendavad juba igas suunas :D

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #356
                        Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                        mida krdit:D, polnd seda pilti varem näinudki:D anna mulle oma pangakonto vms saadan juuksuri raha sulle:)

                        Comment

                        • raivos
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Feb 2011
                          • 36

                          #357
                          Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                          just wow 14 aastase pilt on norm

                          Comment

                          • raivos
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Feb 2011
                            • 36

                            #358
                            Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            mida krdit:D, polnd seda pilti varem näinudki:D anna mulle oma pangakonto vms saadan juuksuri raha sulle:)
                            no pese klaas puhtaks siis

                            Comment

                            • raivos
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Feb 2011
                              • 36

                              #359
                              Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                              Te klaasiga hõumid?

                              Ja mis asja sa sokkisid oma klaas-i teemaga? Kui sai tea, siis klaasil endalgi peris kena case seljataga. Tahad äkki selle ka üles kaevata ?
                              Mida sa sokid ?? ma pole laasist midagi sokkind

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #360
                                Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                                Algselt postitas raivos Vaata postitust
                                Te klaasiga hõumid?

                                Ja mis asja sa sokkisid oma klaas-i teemaga? Kui sai tea, siis klaasil endalgi peris kena case seljataga. Tahad äkki selle ka üles kaevata ?
                                Mida sa sokid ?? ma pole laasist midagi sokkind


                                aa vb loen valesti siis:

                                Algselt postitas raivos Vaata postitust
                                rofl kas klaas ei mainind et raivo on väga kõvakäeline. sa ei julgeks piiksudagi tema nähes hahahaaaaaa

                                Comment

                                Working...