Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #196
    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    +1, minagi mängisin õe andmetega:D ja arvan, et me codecciga pole ainukesed.
    muidu selle klaviatuuri jutu peale ütleks, et omalgi "n" ja "b" ei tööta, aga selleks on on-screen keyboard, jätad hiire nende tähtede juurde ja klõpsid lihtsalt touchpadi
    ASCII koodiga saab ka väga hästi puuduolevat tähte asendada! (ALT+numbrikombinatsioon)

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #197
      Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

      Algselt postitas kn5 Vaata postitust
      mulle meeldib mu praegune "käekiri" ja ma ei kava7se seda muu7a.

      ja ma loodan, e7 see jääb mu viimaseks klavia7uuri-7eemaliseks pos7iks.
      Näha, et asi pole klavia7uuris vaid lihtsalt erinevas ajuehituses, mis lööb välja "erinede5"

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #198
        Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

        FB: profiilipilt : Isildur
        inspireerivad isikud: Isa Raivo

        WP

        Ja tõesti: Mina olen ka sellisel arvamusel, et selline stake teema on jama ja tõmbab scammereid juurde.
        Kui tõesti ei leia raha, et alustada või on mõni muu põhjus- küsige raha sõpradelt, kellel on vastastikune usaldus, mitte ärge nuruge raha võõrastelt või lambi-interneti"sõpradelt".
        Last edited by TaistoJ; 06.07.11, 15:09.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #199
          Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

          Suht lootusetu olukord siin. Tõenäoliselt seda raha OP tagasi ei saa. Isaga rääkimine prolly ei too mitte mingit tulemust, ma jätaks üldse ta mängust välja, ega ülelaskja 6-aastane ei ole. Kui petturi elu võimalikult kibedaks teha, siis tõenäoliselt oma raha tagasi ei saa, kuid võib põhjustada samaväärset moraalset kahju €1000 vääringus, et ennast veidi paremini tunda (lol). Mõelge ka enne kui kellelegi oma raha annate... Stakemine on kõrge riskiga investeerimine ja pärast viriseda on mõttetu.

          Mina annaks oma raha ainult isikule, kes on mõne õnnetuse või ootamatu olukorra tõttu olnud sunnitud suuri väljaminekuid tegema ja kellel enam bankrolli pole, eeldusel, et ta on olnud ennast tõestanud mängija heade tulemustega varasemast ajast. Nt üks high stakes sõber ostis just maja ja hakkas stake peal NL400-st uuesti mängima. Mingite lambi ahvidega "easy money" teenimine on ilus unistus.
          Last edited by Kloonike; 06.07.11, 17:43.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #200
            Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

            rolli eest ostis maja ja siis küsis stake?
            narmalna.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #201
              Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

              normaalne muidugi, kui on valida - grindid ja omad maja või grindid ja ei oma maja.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #202
                Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                Chipdumping, on out of the question mõlemad käed eri villainite vastu kaotatud. Lambitilt prolly.
                Mina igatahes sellist threadi ei leidnud kus cheating teda 100$-ga steikis.

                Anyway nd sain teada, et tal oli ühe vennaga samasugune diil mis lõppes sama moodi..

                PM kui kellelgi on tutvusi võlanõudjate maailmas.
                Kui suurelt stakesid ja palju võlanõudja saaks selle eest?

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #203
                  Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                  5-8 aastat, oleneb kui kõvasti lüüa.

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #204
                    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                    Asi lõhnab PP löögirühma järele
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #205
                      Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      5-8 aastat, oleneb kui kõvasti lüüa.
                      lol

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #206
                        Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                        Kas ma saan õigesti aru, et Kristjan Sillaste on petis?

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #207
                          Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                          Kui suurelt stakesid ja palju võlanõudja saaks selle eest?
                          1k€ oli stake, võlanõudjale oleks nõus 30% andma.

                          Comment

                          • Naxer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 345

                            #208
                            Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                            Juriidiliselt ilmselt petis, kuid paremini iseloomustab sõna "lohhgambler" teda. Kühveldas auku nupud, mitte ei cashind välja ega ostnud omale nt autot nende eest.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #209
                              Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              1k€ oli stake, võlanõudjale oleks nõus 30% andma.
                              umm aga sa olid kontaktis ju temaga vahepeal nagu ütlesid, mis sai siis? On mingisugust lootustki näha eurosid?

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #210
                                Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                umm aga sa olid kontaktis ju temaga vahepeal nagu ütlesid, mis sai siis? On mingisugust lootustki näha eurosid?
                                Ma eeldasin, et see võlanõudja küsimus oli teoreetiline. Jah olin kontaktis temaga, mingit vastust või lahendust ta välja ei suutnud pakkuda, rääkis rohkem et ta ei tea mida teha ja kui halvasti kõik on.. Oh well..
                                Pakkusin talle välja, et ta isaga räägiks ja otsiks tööd et mingi maksegraafiku teha, aga erilist huvi ta selle peale üles ei näidanud.

                                Comment

                                Working...