Re: $$$ küsib HU SnG stake
Pole juba pea pool aastat kellegile võlgu olnud. (Enamus polnud pokkerivõlad, vaid söögi ja üüriraha)
Andule maksin tagasi kogu stake algsumma obv.
Pole juba pea pool aastat kellegile võlgu olnud. (Enamus polnud pokkerivõlad, vaid söögi ja üüriraha)
Andule maksin tagasi kogu stake algsumma obv.
Comment