Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Collapse
X
-
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Sina Format? Wow...eesti on ikka väike. Meenuvad ajad kui sain isegi HV's sellise kasutaja käest katkist tavaari.Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitustTegu vägagi kahestunud isiksusega ( ehk siis scamminud ka varem )
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...963&highlight=
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Olen küll jah sama isik.
Ma ei mängi mingit kõvat meest, flipmachine oli see kes hakkas haukuma. Ei suutnud jah rahulikuks jääda. Kui keegi peale lendab nii, tõesti ei oska väga viisakas tema vastu olla.
Ma maksan sawcrisile selle raha ruttu ära, mul on temaga sellest räägitud ja kokkulepe sõlmitud. Nagu ma ka ütlesin, kui ma ei tahaks ega plaaniks maksta, ma ei käiks ju siin seletusi andmas.
Mis puutub HV-sse, siis olin tõesti väga **** inimene tooaeg, sattusin pahandustesse ja ei mõelnud üldse ning lasin inimesi üle rahadega, ei vaidle selle üle. Aga selle eest olen tasunud vangistusega + plekkisin raha kohtutäituritele tsiviilhagide pärast. Sain lisaks reaalsele karistusele ka 3 aastat tingimisi, mis on nüüdseks edukalt läbitud. Just käisin see kuu viimast korda kriminaalhoolduses.
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitustTegu vägagi kahestunud isiksusega ( ehk siis scamminud ka varem )
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...963&highlight=
Lihtsalt huvipärast, miks ei postitata oma kasutaja alt vaid tehakse uus kasutaja ?
Comment
-
Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Tehke jah poll, teen 100 kasutajat, kes kõik hääletavad EI. Demokraatia ruulib.
Comment

Comment