Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BoneBreaker
    Bännitud
    • Apr 2012
    • 5

    #241
    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

    Tegu vägagi kahestunud isiksusega ( ehk siis scamminud ka varem )

    Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #242
      Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

      Kui tõsi, siis tõesti haige.

      Ajab mingit kahetsemise juttu, siis kõva mehe juttu jne...

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #243
        Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

        Tegu ju finantsjuhiga PS-is, peaks easy olema tagasi ju maksta.

        Comment

        • pafka666
          IP Olümspi
          • Jul 2009
          • 429

          #244
          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

          see ei ole mingi raskelt kasvatavate laste abinurk. rohkem tegusid ja vähem möla sooviks scammerile. kui võlad klaaritud paneks asja hääletusele.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #245
            Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

            Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitust
            Tegu vägagi kahestunud isiksusega ( ehk siis scamminud ka varem )

            Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

            http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...963&highlight=
            Sina Format? Wow...eesti on ikka väike. Meenuvad ajad kui sain isegi HV's sellise kasutaja käest katkist tavaari.

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #246
              Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

              Olen küll jah sama isik.

              Ma ei mängi mingit kõvat meest, flipmachine oli see kes hakkas haukuma. Ei suutnud jah rahulikuks jääda. Kui keegi peale lendab nii, tõesti ei oska väga viisakas tema vastu olla.
              Ma maksan sawcrisile selle raha ruttu ära, mul on temaga sellest räägitud ja kokkulepe sõlmitud. Nagu ma ka ütlesin, kui ma ei tahaks ega plaaniks maksta, ma ei käiks ju siin seletusi andmas.
              Mis puutub HV-sse, siis olin tõesti väga **** inimene tooaeg, sattusin pahandustesse ja ei mõelnud üldse ning lasin inimesi üle rahadega, ei vaidle selle üle. Aga selle eest olen tasunud vangistusega + plekkisin raha kohtutäituritele tsiviilhagide pärast. Sain lisaks reaalsele karistusele ka 3 aastat tingimisi, mis on nüüdseks edukalt läbitud. Just käisin see kuu viimast korda kriminaalhoolduses.

              Comment

              • MTTSNG
                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                • Sep 2011
                • 621

                #247
                Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitust
                Tegu vägagi kahestunud isiksusega ( ehk siis scamminud ka varem )

                Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...963&highlight=

                Lihtsalt huvipärast, miks ei postitata oma kasutaja alt vaid tehakse uus kasutaja ?

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #248
                  Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                  Kas siia teemasse polli ei oleks hea mõte lisada, et kas bannida MTTSNG või mitte?

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #249
                    Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                    Tehke jah poll, teen 100 kasutajat, kes kõik hääletavad EI. Demokraatia ruulib.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #250
                      Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                      vaatasin kiirelt neid hv linke. saan aru, et need olid mitu aastat tagasi aga lol, inimesed on ikka lambad.

                      Comment

                      • sorm
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1511

                        #251
                        Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                        Mida üteks Svenza ja mida soosib meie järgmine kokkutulek! Hüppega pöördelt kannaga näkku!!!

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #252
                          Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

                          Coinflip, kas saad või ei saa.

                          Comment

                          Working...