Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #31
    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    kasutaja hugeego -ga asjad lahendatud seega kustutan oma eelneva teksti

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

      Ärge steikige/rahade vahetuselt kandke rahasid ette mitte ühelegi võõrale inimesele ning seda teemat siin ei oleks vaja.

      Comment

      • fikuuu
        Grinder
        • Aug 2009
        • 663

        #33
        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

        Nii,lisage palun listi xxxxx xxxxx,pokerstarsis nimega xxxxxxx

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #34
          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

          Algselt postitas fikuuu
          Nii,lisage palun listi xxxxx xxxxx,pokerstarsis nimega xxxxxxx
          miks?

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #35
            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

            Algselt postitas variatsioon
            miks?
            Ära ole nii uudishimulik ^^

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #36
              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

              Algselt postitas fikuuu
              Nii,lisage palun listi xxxxx xxxxx,pokerstarsis nimega xxxxxxx
              Muutsin hetkel andmed ära, sest niisama kellegi isikut foorumisse riputada ei oleks vaja.

              Oleks hea, kui saadaksid PM'i näiteks mulle või teisele juhtkonna liikmele põhjendusega ja seletusega, mida see isik korraldas ja miks teda siia listi lisada tuleks.

              Comment

              • fikuuu
                Grinder
                • Aug 2009
                • 663

                #37
                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                Tegu oli inimesega,kes lisas mind msni,rääkisime niisama pokkerijuttu,kõik oli sõbralik ja tore,üks hetk küsis ta minult 30 taala,lubades et kannab järgmine päev tagasi.Lõpuks leppisime kokku et kannan talle 15 taala ja tema järgmise päeva lõunaks 18 mulle tagasi.Järgmisest päevast teda msnis enam polnud ja raha ka tagasi ei saanud.Oeh ma olen ikka nii naiivne :-\

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #38
                  Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                  Tõmbasin tuimalt poste maha, üritame siin teemas mitte leveldada.

                  Comment

                  • Maheaatom
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 958

                    #39
                    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                    Palun hoiduge kasutajate "Vallatuneid" ja "AudiC5" eest - tegemist on libakontodega, mida kasutab staažikas pettur Arnis Vähi (kellega tegemist näete selle teema esimesest postitusest)! Saatsin Rankale ka detailid ja nende kohta.

                    Comment

                    • krayzie
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 706

                      #40
                      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                      tüübil on vähemalt kasutajakontode loomisel stiilitunnetust

                      Comment

                      • raaids
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 606

                        #41
                        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                        AudiC5 on mulle ka 100 eeki võlgu, pidi 7 daala vastu kandma aga siiani pole teind. Ütles et naine raiskas arvelt raha ära et paari päeva jooksul kannab :D :D, loodan et tola on õnnelik oma 70 krooniga

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                          Algselt postitas raaids
                          AudiC5 on mulle ka 100 eeki võlgu, pidi 7 daala vastu kandma aga siiani pole teind. Ütles et naine raiskas arvelt raha ära et paari päeva jooksul kannab :D :D, loodan et tola on õnnelik oma 70 krooniga
                          Järgnevad kasutajad bännitud:
                          * AudiC5
                          * LuuZer
                          * Vallatuneid

                          Tuntud tegelane A. Vähi.

                          PS! PALUN ÄRGE KANDKE TUNDMATUTELE KASUTAJATELE RAHA ETTE. KUI TEIL RAHA SÜGELEB TASKUS, SIIS KANDKE SEE PALUN MULLE! LUBAN, ET KANNAN POOL TAGASI JA TEISE POOLE VÕTAN OMALE!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha
                            • Nimekirja lisatud tegelinski "Bikewarrior".

                              Kasutaja: Bikewarrior
                              Pärisnimi: Mihkel L.

                              Põhjus: Ei täitnud diilinõudeid kasutajaga "Vapsik" (http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg104868) ning kokkuleppeväliselt mängis mitmeid turniire, kui kasutaja Vapsik nõudis diili lõpetamist ja raha tagastamist (500$), siis lubas raha tagasi maksta, kuid oma lubadusi ei täitnud ning ühtegi dollarit ega krooni tagasi ei maksnud.

                              Võlgneb: $500 Kasutajale "Vapsik"

                              Pokkeritubade kasutajanimed:
                              [o] Full Tilt: Bikewarrior

                            <hr>

                            Kui kellegil veel selle kasutajakohta kaebusi siis andke teada.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                              Algselt postitas pastilaa
                              See on küll pauk - Bikewarrior paistis korralik distsipliiniga vend olevat...
                              Neid pauke tuleb veel ja jääbki tulema! Hoidke ka ise silmasid lahti ning eriti kahtlustavad olge, kui tehakse kahtlane blogi/teema/kasutaja, mis (või kes) üritab saada väga palju tähelepanu või võita väga lühikese ajaga väga suurt usaldusväärsust.

                              Ja lõpetage võõraste usaldamine!! Ei ole olemas ühtegi ausat inimest siin maamunal - mõni on lihtsalt natuke ausam, kui teine. Me kõik oleme ära ostetavad see oleneb ainult summa suurusest. Mõnele piisab dollarist, teisele miljonist, et lasta keegi üle.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #45
                                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                                imo peaks neid kuidagi rohkem karistama...

                                neil käib see ju suhteliselt kergesti.. teevad paar posti/teemat, scammivad kuidagi 6 000 krooni ja saavad ainult foorumist IP bani.
                                *näiteks pärisnimi võiks olla täiesti välja kirjutatud.
                                *peaks lisama PTR kommentaarid et tegemist on petturiga (näiteks kui ta 2+2 asju ajab siis teised teaksid et ei ole usaldusväärne isik)
                                *vb sarnane kommentaar orkuti
                                *tüübi pilt (et lives ära tunneks) :)

                                vms. ...

                                Comment

                                Working...