Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #241
    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Poku saatis kirja adminni meilile, et oli nädal aega internetist eemal ja kohe petiseks tembeldatud.

    Võtsin kasutaja Poku bänni maha, et saaks tekkinud ebameeldivat olukorda selgitada.

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #242
      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

      Oli Karakakar üks inimene kelle 40$ oli minu käes, kuna ma ise ei mängi ei FT ega PS, siis tõesti nende kontosid ma ei oma, kasutasin tuttava kontosid. Ühe teise foorumlase raha oli ka minu käes, kes pole siin veel sõna võtnud (natuke suurem), sai ka see koheselt tagasi saadetud. Kellegile midagi ma võlgu enam ei ole. Olin endast täiesti mittesõltuvatel põhjustel internetist eemal.
      Karikakar, nomerloti ja ühe inimese ees veel suured vabandused, ei saanud endast kuidagi märku anda ka ma, võin veel paariks päevaks "ära kaduda".
      Pokkerikooli teemat ei vaevu ma isegi kommenteerima, mul on parematki teha kui lastega peitust mängida.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #243
        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

        Miks sa ütlesid, et raha on shipped, kui see tegelikult nii ei olnud?

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #244
          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

          Algselt postitas lenC Vaata postitust
          Miks sa ütlesid, et raha on shipped, kui see tegelikult nii ei olnud?
          Sest kontod mida kasutasin ei ole minu kontod ja ma ei halda neid, ma mõistsin valesti, minupoolne möödapanek. Ja see miks see oli minupoolne möödapanek on juba minu eraeluline asi. Aga vabandused "Karikakar" ees veelkord.
          Enivei, väga ebameeldiv kogemus minujaoks ja mingeid rahalisi ega mitterahalisi coachimisi ma enam ei tee, ainult abistan ja ütlen enda arvamuse. See value on nii väikene, pigem sümboolne, aga nüüd on Eesti pokkerifoorumid mingit jama täis, mille lahendamise asemel ma parem tegelen millegi muu kasulikuga.
          Kui te võtaks nt nüüd Pokkerikooli foorumi ette ja hakkaks kronoloogilises järjekorras lugema postitusi, ma arvan, et leiaks ka teie: mina tahtsin väikest nurgakest teha, suuremaks puhusid asja nemad. Raha ma kuskilt ei küsinud, kes on saatnud mulle maili on saanud ka antud artiklid tasuta. Ja siis hakati eraelus sobrama. Nagu miks ma peaks kellegile oma eraelust rääkima? Kui hr. Taimla küsis skype teel nime, et vaadata kas rakeback diil on aktiveerunud, siis taipasin ma, et käib nendepoolne hämamine, et oska siis otse küsida või, et ei usalda, räägi mis on. Ükski pokkerituba ei avalda enda mängijate nimesid ka affilatele, kasutajanimed saate, ega nii lolliks ka ei tasu mind pidada.
          Ma arvan, et mingeid teadmisi ja kogemusi mul on mida jagada inimestele ja kui ma olen nõus seda tasuta tegema, siis ma ei pea andma asjasse mittepuutuvatele küsimustele vastuseid. Kui teen asja tasuliselt on teine teema.

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #245
            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

            Temaga paistab kõik korras olevat, kui ta on suutnud 10.aprillil siia lehele sisse logidaSmile Ju tal pole siis teile midagi öelda
            Tsiteeritud pokernewsist. Teeme ju oligi see et hakati raha küsima ja sellepärast uuriti, mis mehega tegu. See kui esimesed 5 klienti said, oleks saand midagi tasuta, ei tähenda et kõigiga nii oleks läind.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #246
              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              Tsiteeritud pokernewsist. Teeme ju oligi see et hakati raha küsima ja sellepärast uuriti, mis mehega tegu. See kui esimesed 5 klienti said, oleks saand midagi tasuta, ei tähenda et kõigiga nii oleks läind.
              Ma ei saa aru, mida te õiendate Pokuga.
              Ta ei olnud kordagi küsinud kellegi käest raha ja nüüd hakata ajama teemat, a la et esimestelt jah ei küsinud aga järgmistelt kindlalt küsib, siis see on HAIGE.
              Kurat küll, närvi ajab. Poku on väga normaalne inimene, kes lihtsalt püüdis oma õpitut edasi anda aga te kõik hüppate talle koheselt kaela.
              Ärge tõmmelge tema kallal nii palju. Tema õpetused on mulle väga palju juurde andnud, ning ta ei ole mitte mingisugust raha küsinud.
              Tema sooviks oli vaid pokkerikommuunile natuke tagasi anda, aga mis ta vastu sai, sellise ****raja kaela, et vähe pole.
              Mõelge rohkem peaga ja ärge pekse segast!

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #247
                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                Mõelge rohkem peaga ja ärge pekse segast!

                Soovitan sul iseenda nõu kuulda võtta.

                ps: ei ole iroonia ega sarkasm. tõsiselt kohe.

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #248
                  Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                  Poku puhul on niipalju vasturääkivusi, et ei teagi mida arvata...

                  Comment

                  • Priito
                    Jube Noob
                    • Mar 2009
                    • 121

                    #249
                    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                    Hakkame siis seda müüti purustama, et need kel mingi konflikt on või isegi need, kes asjast midagi ei tea kipuvad teisi halvustama ning positiivsete kogemustega inimesed on vait.
                    Poku pakkus mulle coachingut enne seda juhtumit. Olin seda foorumit lugenud ning üritasin salakaval olla ning natukene lisainfot foorumlaste jaoks koguda, aga Poku saatis mulle selle teema lingi kohe alguses ja ütles, et ma peaksin tema kohta käivatest süüdistustest teadlik olema enne kui me koostööd alustame.
                    Pettur ei teeks seda :)
                    Coachingu eest ta tasu ei küsinud. Kuna ma sellega nõus ei olnud, siis leppisime kokku, et maksan talle südametunnistuse järgi, kui see koostöö mulle tulus on.
                    Kindlasti paljudele tundub naeruväärne, et pärast ühte vestlust siin teda kaitsma tulen, aga avaldan lihtsalt oma arvamuse, kuna Poku jättis sümpaatse mulje.

                    Praegu on ainuke kahtlane asi selles, et miks inimene on valmis teisi niisama ilma tasuta abistama ning see mõte hakkab kohe häirekella taguma. Ühiskond on saavutanud staadiumi, kus igasugune abivalmidus tekitab kahtlust.

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #250
                      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                      sick business jah, olge sõbralikud. keegi pole kokkuvõttes midagi kaotanud, las inimesed elavad oma elu edasi. ma antud teemal ise suht neutraalne, et ei hakka arvamust avaldama, aga üldiselt on ikka nii, et headus tänapäeval võidule ei vii. tuletaksin jällegi meelde kellamees lible ütlust, et räägi sa tõtt, oled mõttetu vend, aga vot valeta.. valeta ja vassi, siis oled sa õige mees!

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #251
                        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                        Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                        sick business jah, olge sõbralikud. keegi pole kokkuvõttes midagi kaotanud, las inimesed elavad oma elu edasi. ma antud teemal ise suht neutraalne, et ei hakka arvamust avaldama, aga üldiselt on ikka nii, et headus tänapäeval võidule ei vii. tuletaksin jällegi meelde kellamees lible ütlust, et räägi sa tõtt, oled mõttetu vend, aga vot valeta.. valeta ja vassi, siis oled sa õige mees!
                        Ega jh, selle pärast ma su sõber olengi, et sküüdid juba ütlesid: "Kui on hea olla, siis on hästi!"

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #252
                          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                          Kindlasti mitte minuga.
                          Petan ja varastan.
                          ilma naljata.

                          Comment

                          • sorm
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1511

                            #253
                            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Kindlasti mitte minuga.
                            Petan ja varastan.
                            ilma naljata.
                            lol

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #254
                              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                              there is a scammer among us, who moves like a shadow, yet like a sun cloud.
                              no sound will be heard, no move will be detected, but when one will reach for his bulging pockets, there will be something missing, yet everything is still bright.
                              Silent fox has been around.....


                              rofl 2+2st kuskil oli

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #255
                                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                                misasja? 200eegu eest 30$?:D:D

                                Comment

                                Working...