Re: Lauri H. (kasutaja "inward"
pettuste tuultes
Virukunn pole midagi valesti teinud antud olukorras ja on välja teeninud oma €, olenemata kas teema suletakse, kustutatakse või mingi 3s variant.
Võin vouchida, et tegu pole mingi huiariga ja aumees kes oleks kindlasti beti välja maksnud kui oleks kaotanud.
pettuste tuultes
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Virukunn pole midagi valesti teinud antud olukorras ja on välja teeninud oma €, olenemata kas teema suletakse, kustutatakse või mingi 3s variant.
Võin vouchida, et tegu pole mingi huiariga ja aumees kes oleks kindlasti beti välja maksnud kui oleks kaotanud.
Comment