Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #16
    Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Teema kustutatakse, mitte ei suleta. Sulgemise kohapealt ma ei maksa midagi.

    Virukunn pole midagi valesti teinud antud olukorras ja on välja teeninud oma €, olenemata kas teema suletakse, kustutatakse või mingi 3s variant.
    Võin vouchida, et tegu pole mingi huiariga ja aumees kes oleks kindlasti beti välja maksnud kui oleks kaotanud.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #17
      Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Teema kustutatakse, mitte ei suleta. Sulgemise kohapealt ma ei maksa midagi.
      Sul oli teada juba eile päeval, et tehakse selline teema. Palusid oma nime eemaldada, et google jääks puhtaks ja siis oleks sul poh, ei peaks midagi maksma. Nüüd aga kasvas "lumepall" suuremaks ja sul on, mida kaotada, seepärast nüüd enam ei ole poh. Kindel on see, et nüüd on see thread sinu jaoks rohkem väärt kui 50€, nii et kui on soovi end puhtaks pesta, siis sellised väited probleemi lahendamisel kasuks ei tule.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #18
        Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

        Makstud, nüüd võite teema kustutada.
        Last edited by Spewmonkey; 06.08.14, 19:19.

        Comment

        • fanjeera
          Julm Donk
          • Apr 2009
          • 55

          #19
          Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

          väga kaua läheb teema kustutamisega aega
          inimesel vaja ju tööd leida

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #20
            Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

            matkamine>töö

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

              Ei kustuta midagi.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #22
                Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                Ranka võtab hästi kokku selle teema.

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Rahva soovil taastan teema.

                Inward ei ole mu sõber ega isegi mitte hea tuttav ning täiesti pohhui temast ning ei kustutanud ma ühtegi teemat ära, sest mul suht pohhui.

                Ise näen seda teemat täiesti laste teemana, et tehakse miski joodikute kihlvedu ning siis miski raamatute teema ja peale seda miski isilik mõnitamine. Täielik tüdrukute teema.

                Sama nagu ESTPatrick teeks teema, et ta tolmuimeja on mu käes või teeksin teema, et kunagi rägielt tegin pumperile välja ning siis ühel hetkel viskas kopa ette ning siis lubas, et palgapäeval maksab ühel päeval kogu peo ise. Seda ei ole juhtunud ja peaksin tegema teema?

                Siis tuleksid veel miski sada venda ja räägiksid, et kui **** ja **** ja **** see on. Ma olen andnud ka sitaks lubadusi - raha asajdes nitt, aga muudes asjades räigelt üle lasknud, aga kokkuvõttes ma seda teema nii nägin.

                Teen teema lahti ja arutage seal edasi.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #23
                  Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                  Ma võin ise ka teema kokku võtta.

                  Ranka post on täis BS imo. Nahaalselt üle lastud rahaline prop bet (kus polnud mingit arusaamatust - ise tunnistasid, et jõid ja ei maksa) ja mingi väljategemine pole võrreldavad. Kui sellise suhtumisega vend siin foorumis nii vabalt tegutseb, siis imo on väga õige tegu sellest teistele teada anda, hoiatuseks. Mingi summa või beti sisu ja muu crap pole siinkohal üldse oluline. Oleks seda codecci asja varem teadnud, poleks ise ka suga mingit betti teinud. Kokkuvõttes on isegi naljakas, kuidas "pohui" vennal järsku kiire hakkas ja raha kiirelt ära shippis.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #24
                    Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                    Peaks ka mingi alkoga seonduva prop beti tegema. Endal muidugi raha välja käia ei oleks, seega tahaks mingit prossa minusse uskujate võidust. Võidu korral saaks nad kindlasti vähemalt mingi 1:10 suhtega raha tagasi, seega riskida ju tasuks.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #25
                      Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Ma võin ise ka teema kokku võtta.

                      Ranka post on täis BS imo. Nahaalselt üle lastud rahaline prop bet (kus polnud mingit arusaamatust - ise tunnistasid, et jõid ja ei maksa) ja mingi väljategemine pole võrreldavad. Kui sellise suhtumisega vend siin foorumis nii vabalt tegutseb, siis imo on väga õige tegu sellest teistele teada anda, hoiatuseks. Mingi summa või beti sisu ja muu crap pole siinkohal üldse oluline. Oleks seda codecci asja varem teadnud, poleks ise ka suga mingit betti teinud. Kokkuvõttes on isegi naljakas, kuidas "pohui" vennal järsku kiire hakkas ja raha kiirelt ära shippis.
                      Okei, ma saan sellest isegi aru, et foorumisse. Aga on kaks aspekti, mis mind tohutult häiris ja mis läheb vastuollu sinu foorumi jutuga.

                      Esiteks sa avalikustasid minu täisnime, mistõttu pole tegemist enam foorumisse teema tegemisega, vaid asetasid teema teadlikult internetti avalikult üles. Oleksid ära märkinud kasutajanime, on nähtav vaid foorumis. Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.

                      Sellise sita eest tuleks sulle vastu hambaid anda.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #26
                        Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Okei, ma saan sellest isegi aru, et foorumisse. Aga on kaks aspekti, mis mind tohutult häiris ja mis läheb vastuollu sinu foorumi jutuga.

                        Esiteks sa avalikustasid minu täisnime, mistõttu pole tegemist enam foorumisse teema tegemisega, vaid asetasid teema teadlikult internetti avalikult üles. Oleksid ära märkinud kasutajanime, on nähtav vaid foorumis. Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.

                        Sellise sita eest tuleks sulle vastu hambaid anda.
                        Ei ole varem tahtnud kommenteerida neid pettuste teemasid, kuna omalgi ühe foorumikasutajaga võlg üleval ja ei taha silmakirjalikku mljet jätta, aga kamoon mees. Mingisugune enesekriitika võiks ikka olla. Fakt on see, et lasid kellegi kulul freerolli. Fakt on see, et ei olnud sul plaaniski seda beti kinni maksta.
                        Situatsioon pole muidugi küll nii must-valge, aga selle asemel, et ennast kaitsma hakata ja oma õigusi taga nõuda, võiks omale paari kasvatada ja oma viga tunnistada.

                        Comment

                        • bauss
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #27
                          Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Okei, ma saan sellest isegi aru, et foorumisse. Aga on kaks aspekti, mis mind tohutult häiris ja mis läheb vastuollu sinu foorumi jutuga.

                          Esiteks sa avalikustasid minu täisnime, mistõttu pole tegemist enam foorumisse teema tegemisega, vaid asetasid teema teadlikult internetti avalikult üles. Oleksid ära märkinud kasutajanime, on nähtav vaid foorumis. Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.

                          Sellise sita eest tuleks sulle vastu hambaid anda.
                          just lol, ebareaalne

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #28
                            Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                            Küll alles laimavad siin ausat inimest. Kaabakad!

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Teiseks, sa oma esimese lausega lood minust petturi, varga, kelmi kuvandi, mis kõik läks ülesse täisnimega avalikult internetti. Siin juhul on tegemist avaliku laimamisega.
                            Algselt postitas inward
                            Leidsin läppari koos laadija ja hiirega. Kui palju sellise eest raha küsida kannatab?
                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Mõtet ei olnud, et kellegil kadunud vms ja tagastada kuskil fbs vms jagades ntx?
                            Insta letti.
                            Algselt postitas inward
                            Kas sa oled haige inimene ? Ma ei küsinud, mida ma sellega tegema peaksin. Sul võivad maal need asjad niimoodi käia, aga Lasnamäe sibula korralik arvuti läheb jah tõepoolest insta letti.

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #29
                              Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                              Wow. tavaline kelm tundub olevat lihtsalt.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #30
                                Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                                Ma mingi suvalise joomakihlveo ülelaskjat küll kelmiks ei nimetaks. Niikuinii ei saa kumbagi osapoolt kontrollida, niiet algusest peale mõttetu teema. Mis see võitja kahju saab täpsemalt, pidi mingi aeg ilma alkota olema? Mingi ringkonnasisene image kadu, ok, selle nimel mina muidugi maksaks, aga avalikult nimi üles panna on jama, kus kahjud võivad olla kordades suuremad, kui asi väärt.
                                Last edited by alaska; 14.08.14, 16:10.

                                Comment

                                Working...