Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Algselt postitas virukunn
    Annan igaksjuhuks siin teada, et kasutaja inward a.ka Lauri H.-i kätte ilmselt mingit isiklikku vara usaldada ei tasu - paneb jooksu sellega. Beti raames jäi 50€ sisse ja pärast olid tema sõnad "miks ma peaks maksma". Ütlesin ka talle enne, et postitan varsti foorumisse, vastuseks "pohui pane". Skype grupi täis foorumi liikmeid võivad kinnitada.

    Tegu pole ka mingi viivitamisega, nahhaalselt öeldigi, et ei maksa.
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

    Endal ka üks halb (ja väga weird) kogemus antud kodanikuga.

    Nimelt jooksutasin ühte videosaidi gruppi mida kamba peale jagasime, aga ei viitsinud iga kuu raha koguda. Parooli ei vahetanud, subscription jooksis, iga kuu tuli näkku vähem kui €8 per face. Lõpuks kui võtsin ennast kokku ja hakkasin raha koguma siis väitis, et viimased 2 kuud ta üldse sisse ei loginud ega kasutanud ja siis maksma ei pea, kuigi kordagi kuskil ei kirjutanud, et pole enam huvitatud jätkamisest. Kõik ülejäänud 8 liiget maksid ilusti ära ja kellelgi mingeid probleeme ega vastuväiteid polnud.

    Pmst weaseldas ennast €15 maksmisest välja... Ei hakanud mingit teemat ega midagi ka tegema, ok vb tõesti tema peas hall ala ja tegelt pole halb inimene vms, lihtsalt f*cked up loogikaga, aga tundub, et siiski on väikestviisi huiar.

    Parim oli see, et peale maksmisest keeldumist võttis veel ühendust ja küsis, et kui edasi teete kamba peale saiti, et kas ta ka saab liituda :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

      Nime võtsin välja, sest isik nõudis seda juba päeval ning kahjuks või õnneks igal isikul selleks õigus on s.t. isikuandmeid ei tohi töötleda ilma tema loata kui puudub suur avalik huvi vms. Ei viitsi seadusest näpuga järge ajada, aga viimasel ajal olen saanud selliseid kirju omajagu.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

        Kui inward vastata viitsib, siis mis kuradi point selliseid microscämme teha on? Oma repiga oleks sa saanud paartuhat euri küll kokku aetud ma usun enne kui sh*t hits the fan...

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

          Võtan ka korra sõna. Esiteks, tüüp on korduvalt lubanud FC PP'de mängija ja eestvedajana mängule tulla mängijana, see aasta pole jõudnud, iga kord täis. Näästi staff, ise uhkeldab sildiga eestvedaja. Peale umbes kümnendat korda ülelaskmist, aastate peale tõenäoliselt tagasihoidlik hinnang, sai võistkonnalt bänni, ära järgmisele kolmele mängule tule. Solvus, võttis nimekirjast maha. Juhataja tiitlit on julge võtma, vastutama ja oma kohuseid täitma mitte kuigi palju.

          Teiseks, paar korda on mult raamatut laenanud, esimene kord kui ma juba käega olin löönud raamatule ja uue olin tellinud tõi lõpuks ära. Aasta alguse kandis laenas teise raamatu, pole näinud isegi katset ära tuua. pole kordagi ühendust võtnud. Ma ka ei viitsinud rohkem jamada, lihtsam uus osta.

          Kolmandaks, hiljuti pani just FC Pokkeriprode mantilipärija FCF TLÜ suletud fb saiti üles sellise posti:


          Kurat kui sa võtad endale mingi asja juhtimise, siis see ei tähenda ainult ilustavat tiitlit, see tähendad et võtad endale kohustusi. Kohustusi tuleb päris elus täita. Ma saan aru küll, et õppisid avalikku haldust või taolist mõisa köis las lohiseb asja, aga erasektoris ära eelda, et inimesed su sitta unustavad. Linnavalitsus võib selline olla, aga päris elus sellise pasaga edu ei saavuta. Lauri, klaari oma sitt ära. Kaeba mind kasvõi kohtusse, see kõik siin on puhas tõsi.
          Last edited by Spewmonkey; 06.08.14, 18:58.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

            Mind ajab kōige rohkem tilti see, et lauri h. laseb pohuilt üle oma skype grupi liikme. Ja hiljem ytleb, miks ma peaks maksma. Pohui pane. Tundus kuidagi normaalsem tyyp olema kui tavaline lohh.
            Last edited by Spewmonkey; 06.08.14, 18:55.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

              See on veel tagasihoidlik hinnang. Tüüp oli suure suuga nõus FC Pokkeriprode "juhataja" tiitlit üle võtma, aga reaalse tegutsemise asemel tüüp lihtsalt jõi. Ma ei väida, et ma ei joonud omal ajal, mul oli ka probleeme ja ega ma praegugi puhas poiss ei ole, vähemalt täitsin klubi ees kohustused ära. Nii kui teemakangelane üle võttis oli kohe häving, miinimumprogramm igal pool, igasugused tiimiüritused kadusid ära, lõpuks haihtus tema juhtimise all võistkond ülde. Võimalik, et see oleks juhtunud niigi, sest ega keegi teine ka väga orgunnimist üle võtta ei tahtnud, aga siiski, kes oleks vähegi üritanud, siis kehvemat tööd poleks saanud teha. Nii kui meistrite liiga mäng oli oli tüüp kadunud, sellistel päevadel tüüp trennides ei osalenud, vabandus joomiseks olemas. Niimoodi ei saa midagi orgunnida.

              Edit: vabandan, et selline veidi isiklik rünnak, aga kui ikka näed, et paar aastat rabelemist kellegi sügava pohhuiismi tõttu ikka raisku läheb, siis ajab natuke sita keema
              Last edited by muruntau; 05.08.14, 19:30.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                See on veel tagasihoidlik hinnang. Tüüp oli suure suuga nõus FC Pokkeriprode "juhataja" tiitlit üle võtma, aga reaalse tegutsemise asemel tüüp lihtsalt jõi. Ma ei väida, et ma ei joonud omal ajal, mul oli ka probleeme ja ega ma praegugi puhas poiss ei ole, vähemalt täitsin klubi ees kohustused ära. Nii kui teemakangelane üle võttis oli kohe häving, miinimumprogramm igal pool, igasugused tiimiüritused kadusid ära, lõpuks haihtus tema juhtimise all võistkond ülde. Võimalik, et see oleks juhtunud niigi, sest ega keegi teine ka väga orgunnimist üle võtta ei tahtnud, aga siiski, kes oleks vähegi üritanud, siis kehvemat tööd poleks saanud teha. Nii kui meistrite liiga mäng oli oli tüüp kadunud, sellistel päevadel tüüp trennides ei osalenud, vabandus joomiseks olemas. Niimoodi ei saa midagi orgunnida.

                Edit: vabandan, et selline veidi isiklik rünnak, aga kui ikka näed, et paar aastat rabelemist kellegi sügava pohhuiismi tõttu ikka raisku läheb, siis ajab natuke sita keema
                Bet, mille eest ta mulle võlgu jäi, oli ka obv no-alko bet.
                Last edited by virukunn; 05.08.14, 20:17.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                  väga nõme lugu.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #10
                    Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                    Müür sa oled ikka eriline vend, et hakkad siin FC PP juhtimist lahkama, kasutades isikliku rünnakut ja esitades valeväiteid. Vastan sinu välja toodud punktidele.

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Võtan ka korra sõna. Esiteks, tüüp on korduvalt lubanud FC PP'de mängija ja eestvedajana mängule tulla mängijana, see aasta pole jõudnud, iga kord täis. Näästi staff, ise uhkeldab sildiga eestvedaja. Peale umbes kümnendat korda ülelaskmist, aastate peale tõenäoliselt tagasihoidlik hinnang, sai võistkonnalt bänni, ära järgmisele kolmele mängule tule. Solvus, võttis nimekirjast maha. Juhataja tiitlit on julge võtma, vastutama ja oma kohuseid täitma mitte kuigi palju.

                    Teiseks, paar korda on mult raamatut laenanud, esimene kord kui ma juba käega olin löönud raamatule ja uue olin tellinud tõi lõpuks ära. Aasta alguse kandis laenas teise raamatu, pole näinud isegi katset ära tuua. pole kordagi ühendust võtnud. Ma ka ei viitsinud rohkem jamada, lihtsam uus osta.

                    Kolmandaks, hiljuti pani just FC Pokkeriprode mantilipärija FCF TLÜ suletud fb saiti üles sellise posti:

                    Kurat kui sa võtad endale mingi asja juhtimise, siis see ei tähenda ainult ilustavat tiitlit, see tähendad et võtad endale kohustusi. Kohustusi tuleb päris elus täita. Ma saan aru küll, et õppisid avalikku haldust või taolist mõisa köis las lohiseb asja, aga erasektoris ära eelda, et inimesed su sitta unustavad. Linnavalitsus võib selline olla, aga päris elus sellise pasaga edu ei saavuta. Lauri, klaari oma sitt ära. Kaeba mind kasvõi kohtusse, see kõik siin on puhas tõsi.
                    Esiteks ei ole mingit FC PP enam, on vaid FCF TLÜ II, kus liitumisest saadik pole mina mingi eestvedaja. Miks sa pead alati demagoogitsema ja väänama fakte enda kasuks ? Mis kuradi kümnendat korda ülelaskmist ? Ma käisin aasta alguses, mitte küll kõigil sõprusmängudel, üle poolte kindlasti. Jah oli plaanis liigat mängida, aga bani sain viimase sõprusmängu eest, kuhu ma ei ilmunud. Siis otsustasingi, et samas milleks - suvi tulekul ja liiga toimub nv. Lihtsam on liigat mitte mängida ja tegeleda edasi ainult jõusaali ja jalgpalli trenniga. See oli minu valik, mitte mingi solvumine. Nii, et mis 10 KORDA ÜLE LASKMISEST SA RÄÄGID ?

                    Raamatu asjaga olen nõus, see on tõesti nõme, et ma olen selle enda kätte unustanud. Toon selle nädala jooksul ära.

                    Nii kolmandaks - FC PP eelmise aasta maj. aastaaruanne. Inimene, ma saatsin sulle eelnevalt meili, et meil on vaja teha ära majandus aastaaruanne. Sina ei ole vastanud mu meilile. Ega eelnevatel aastatel meie seda ei teinudki, lasime kellegil ära teha või Niki tegi. Ma pakkusin välja, et raamatupidaja saaks selle ära teha. Ma pakkusin midagigi välja. Sa pole mitte sittagi selle teema kohta öelnud, nii et jah mul on ka savi sellest maj. aastaaruandest. Sina oled juhatuse liige, eks sa ise tegele siis sellega.

                    Kogu selle joomise ja kohustuste mitte täitmise osas liialdad sa väga. Muidugi mitmetele mängudele pole jõudnud, nagu ka sina. Aga aastate jooksul kohal käidavus oli ikka 75% kanti. Kohustuste mitte täitmise osas võid kuu peale minna. Toona investeerisin oma aega ikka sitaks sinna, kõik kokkuvõtted, rentnikega suhtlemised, EJL bürokraatia asjaajamised jne. Väga inetu laimata mind selles teemas. Kindlasti oli puudujääke ja oleks võinud teha asju paremini või veel rohkem aega kulutada, aga me räägime ka IV liiga klubist, kus mängitakse jalgpalli lõbu pärast. Sina kasutad demagoogilisi võtteid, sest sinul on alati õigus jne + pead kasutama isikliku rünnakut. Hariduskäik, mis see siia puutub üldse ? Lihtsalt ilukirjanduslikult niivõrd hästi sobib kogu sellesse teemasse.

                    Codecci asja puhul see asi enam-vähem nii oligi nagu ta kirjutas, aga minu eelneva subs. gruppide raames on ikka öeldud, et subscription jookseb edasi, seetõttu oli selline arusaamatus meie vahel.
                    Last edited by Spewmonkey; 06.08.14, 18:58.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                      Virukunniga oli tõepoolest meil 1 kuu pikkune alkobet. Ma lihtsalt ei viitsinud maksta osaliselt ka seetõttu, et ma ei tunnegi seda inimest ja ei uskunud, et tema ka vastu pidas. Laseb samamoodi õltsi ülepäeviti korralikult. Minu kõige suurem viga oli teha bet inimesega, keda ma ei usalda. Alguses mõtlesin maksan, pärast teema hääbus. Keegi ju mingit varalist kahju ei saanud selle tehingu näol, pettuse jms. seisu kohalt. Ehhki ma olen nõus, et see on minu poolt üsna douche käitumine.

                      Nii et ka väide, et minu kätte ei tasu usaldada isikliku vara panen jooksu sellega jms. on tõsine overstatement. Kuna mul käib aktiivne tööotsimine ja juba on googles sees minu nimi, siis ma pakun välja variandi - maksan selle ära ja teema kustutakse täielikult! (v.a minu Müüri vaheline vaidlus, mille ma kopeerin FC PP teemasse, sest sellist sitta ma poleks tema poolt uskunud).

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #12
                        Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                        Kui on makstud ja codecci on nõus teema sulgemisega, siis olen mina ka nõus.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                          Teema kustutatakse, mitte ei suleta. Sulgemise kohapealt ma ei maksa midagi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                            Näh. Kõik head teemad lähevad prügikasti. Peab ikka kustutamise lõivu sisse tooma. Teema kustutamisel iga posti eemaldus maksab €10.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: Lauri H. (kasutaja "inward&quot pettuste tuultes

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              See on veel tagasihoidlik hinnang. Tüüp oli suure suuga nõus FC Pokkeriprode "juhataja" tiitlit üle võtma, aga reaalse tegutsemise asemel tüüp lihtsalt jõi. Ma ei väida, et ma ei joonud omal ajal, mul oli ka probleeme ja ega ma praegugi puhas poiss ei ole, vähemalt täitsin klubi ees kohustused ära. Nii kui teemakangelane üle võttis oli kohe häving, miinimumprogramm igal pool, igasugused tiimiüritused kadusid ära, lõpuks haihtus tema juhtimise all võistkond ülde. Võimalik, et see oleks juhtunud niigi, sest ega keegi teine ka väga orgunnimist üle võtta ei tahtnud, aga siiski, kes oleks vähegi üritanud, siis kehvemat tööd poleks saanud teha. Nii kui meistrite liiga mäng oli oli tüüp kadunud, sellistel päevadel tüüp trennides ei osalenud, vabandus joomiseks olemas. Niimoodi ei saa midagi orgunnida.

                              Edit: vabandan, et selline veidi isiklik rünnak, aga kui ikka näed, et paar aastat rabelemist kellegi sügava pohhuiismi tõttu ikka raisku läheb, siis ajab natuke sita keema
                              See on veel uskumatum postitus kui eelnevad sinu poolt. Siis kui ma üle võtsin asi ka suures plaanis toimis. Mis miininumprogramm, mis häving ? Kasutad sõnu, mis reaalselt ei iseloomusta tegelikku olukorda.

                              Väljakud kus me trenni tegime, olid väga hea kvaliteediga. Üritusi toimus, mitte nii tihti, aga ma ei pidanudki KÕIKI asju ise organiseerima. Võistkonna hääbumine toimus seetõttu, et trennimakse oli jätkuvalt liiga kõrge. Taheti kvaliteeti, aga nii palju trennimaksu maksta ei jõutud, seetõttu trennis käijaid jäi vähemaks. Sponsoreid üritasime sebida, kuid nagu sa tead, siis sellise nimega võistkonnal ei ole kõige kergem sponsorit saada. Ma saan aru, et sa ise investeerisid oma aega ja oma raha (mille eest tuleb tänulik olla), aga siiski sa liialdad väga mind maha tehes.

                              Teisalt ühinemine FCF TLÜ klubiga oli meie ühine otsus ja valikuvõimalus - kas hääbumine või liitumine uue nimega, aga tuumik jääb alles. Valisime teise variandi ja see on toiminud, praegugi on meil liigamängudes 5-7 FC PP meest TLÜ II esirivistuses. Usun, et meie tuumik on praegu rahul: treeningutingimused on head, trennimaks väike ja mehi on kellega liigat mängida.

                              Trennis käimise kohapealt ära üldse sõna võta, sa oled ise käinud talvest saati trennis nagu kuuvarjutus.
                              Last edited by inward; 06.08.14, 11:45.

                              Comment

                              Working...