SVENZA teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • anatoli grinder
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 337

    #76
    Re: SVENZA teema

    Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Tartu meistrikatel oli üks vanahärra (2-3 aastat tagasi, esiemsed tartu mesitrikad), kes crackis ära Svenza kunnid. Svenza lubas talle lõuga anda ja ütles, et davai pausi aeg väljas näeme
    norm

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #77
      Re: SVENZA teema

      millal svenzal viimane avalik stake küsimine oli?

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #78
        Re: SVENZA teema

        in b4

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #79
          Re: SVENZA teema

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          in b4

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          soorituste arv svenza poolt tema unistustes: 10000+
          soorituste arv svenza poolt reaalses elus: 0

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #80
            Re: SVENZA teema

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            EDIT: sõna kuul ja kõrilõikamis on minu jaoks liig. saaks aru, et niisama "saad lõuga vms", aga see on juba liiga räige. kahjuks mitte midagi ei tehta, aga vähemalt märkme sain maha jätta.
            Omal ajal töötas see ähvardamine hästi ehk teema sai foorumist maha võetud ja artikkel vist samuti. Miks küll?

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #81
              Re: SVENZA teema

              Maha võeti selle pärast, et rankale lõi hirmupiss pähe ja suures kuuli ja kõrilõikamise hirmus jooksis politseisse kaebama ja kui ka sealt abi ei saanud siis sai aru, et elu on kallim kui heinad ja võttis teema maha.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: SVENZA teema

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Omal ajal töötas see ähvardamine hästi ehk teema sai foorumist maha võetud ja artikkel vist samuti. Miks küll?
                Ma ei viitsi OT kommentaari otsida, aga maha võeti teema, kuna pooled said kokkuleppele ja tingimusel, et enam jamasid ei tule. Tuletasidki meelde, et tegelt on see tingimuste rikkumine ja oleks õige teema avada. Teema on täiesti olemas.

                Lisaks teemat ei pidanudki maha võtma, vaid lubasin eemaldada pärisnimed, aga kuna igas postis oli täisnimi ja teemas oli päris palju poste, oli suht võimatu nimesid eemaldada ning tegin teema nähtamatuks.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: SVENZA teema

                  Ja kommentaar ei olnudki OT-s,vaid samas teemas:

                  Algselt postitas ranka
                  Rääkisime Svenzaga lõpuks inimese moodi. Lubas kõik võlad tasuda niipea kui võimalik ehk siis kui saab tööle.
                  • kaotan FB posti
                  • eemaldan pealehelt uudise (inactive)
                  • siit teemast eemaldan nimed ning see teema läheb lukku orienteeruvalt keskööl või homme hommiku varajastel tundidel või kaob sootuks hoopis alafoorumisse.

                  Kui pärast seda intsidenti peaks üks pretensioon Svenza suunas tulema mistahes pokkerimängijalt, kus ta ei ole suutnud ära tasuda praegusi võlgu mõistliku aja vältel ja hoidnud nendega ühendust või tekitanud uusi, siis teema läheb taas lahti ja taastub nii FB kui ka pealehe post.

                  Arvan, et see on parim lahendus antud olukorras.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #84
                    Re: SVENZA teema

                    Kunagi Tartu piljardiklubis cash käis, siis Svenza vajus kah sisse. Hüppas lauda, 6max vast oli. Mul sõber mängis esimest korda raha peale väljaspool homegame for fun ning oli kah samas lauas ning Svenzast ei teadud ta sittagi. Paar coolerit Svenzale ning hakkas kõiki fishideks ja donkideks sõimama. Mul sõber selline 100kg ja 1,92 pikk jõujuurikas ütles Svenzale, et tõmmaku hoogu maha. Natuke hiljem tuletas veel käitumisnorme meelde ning rohkem tol korral probleeme ei olnud. Lasime suht kiiresti jalga kah sealt muidugist, sest oli vaja peole minna vms.
                    Ei tohi lasta endale pähe istuda, muud midagi.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #85
                      Re: SVENZA teema

                      No minu lugu on sama nagu karupojal, olin 16 ja trehvis mängisin, kui lambi vend lubas kannaga näkki anda kuna mina diilerina talle sita kaardi riverisse panin. Arvata on, et alguses härma tõmbas. Ma läksin muidugi igakord tagasi ja selliseid situatsioone oli küll. Mäletan, et keegi vanem tüüp mainis ala "ärge pange tähelegi teda ja et ta pole kedagi varem löönud". Paari aasta pärast rääkisin svenza vennaga, kes naeris ta käitumise üle ja täpselt küll ei mäleta, mida ta ütles, aga andis mõista, et svenza ongi türapea.
                      Huvitav seik juhtus muidugi tuttavatega, kui ma laup. hommikul 5-6 aeg kodus rahulikult magasin ja tuli kõne sõbralt, kes olid svenza omaga kasinnist kaasa tirinud. Muidugi ühele suurele jõmmile ei meeldinud svenza suuvärk väga ja üritas teda peadpidi auto summutisse toppida.
                      Igatahes jh, tüüp on eluaeg selline tuss olnud, julgebki ainult 1.60m, prillidega, 16 aastaste poistega või vanakestega ülbitseda.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #86
                        Re: SVENZA teema

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        Muidugi ühele suurele jõmmile ei meeldinud svenza suuvärk väga ja üritas teda peadpidi auto summutisse toppida. ülbitseda.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #87
                          Re: SVENZA teema

                          nojah, minu paha, ülbitsema on küll jh liiga liiga pehme sõna svenza puhul.

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #88
                            Re: SVENZA teema

                            Villase enda asemel oleks minul küll häbi sellist asja siit lugeda.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #89
                              Re: SVENZA teema

                              Kannaga näkku lööb ainult Chuck Norris, ülejäänud kusikud ainult räägivad :D

                              Comment

                              • sorm
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1511

                                #90
                                Re: SVENZA teema

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by sorm; 01.09.13, 13:23.

                                Comment

                                Working...