SVENZA teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #31
    Re: SVENZA teema

    Prvador, sa oled silmitsi probleemiga, mida isegi eksperdid ei suuda sageli lahendada.

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #32
      Re: SVENZA teema

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      rotlus-ühine nimetaja

      Kulud on suured-elada vaja. Kohati hoiavad "hitid" ja "runnid" vee peal. Siis tuleb downswing ja ollakse p-ses. Imestan, et nii kergekäeliselt laenu antakse jms kui inimese ainuke lahendus oleks tööle minna ja igasugused "easy money" unustada

      PS praegu lahendan probleemi, kus tuttav 4-lapse isa on kõik pere rahad hakkama pannud(stars)
      WP

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #33
        Re: SVENZA teema

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        rotlus-ühine nimetaja

        Kulud on suured-elada vaja. Kohati hoiavad "hitid" ja "runnid" vee peal. Siis tuleb downswing ja ollakse p-ses. Imestan, et nii kergekäeliselt laenu antakse jms kui inimese ainuke lahendus oleks tööle minna ja igasugused "easy money" unustada

        PS praegu lahendan probleemi, kus tuttav 4-lapse isa on kõik pere rahad hakkama pannud(stars)
        sellega tuleb kohe meelde üks discovery saade Jungle gold kus kaks usa tüüpi on endale kinnisvarabuumi järgselt kokku 1M$ augu kaevanud. Minnakse Ghanasse kulda otsima kuna pidi tänapäevane goldrush olema seal ning tulevad tagasi lõpuks 250K$ suuremas augus. Kurb on see, et mõlemal on perekonnad ning sellele asjale on käimas teine hooaeg ka kus tüübid uuesti tagasi läksid.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #34
          Re: SVENZA teema

          Provoker - Sinu kirjeldatud tegevust võib nimetada ettevõtluseks. Kui seal riskid realiseeruvad, pole see kaugeltki nii traagiline. Kel on mune minna Ghanasse äri tegema, on tõenäoliselt piisavalt ettevõtlikust ka oma pere ära toitmiseks kui kogu seni teenitu allavett läheb.

          Hoopis teine lugu on tegelastega, kelle ainsaks saavutuseks on kogu enda ja perekonna raha maha gamblimine. See on juba sotsiaalne ja meditsiiniline probleem.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #35
            Re: SVENZA teema

            Ettevõtlus ei saa olla gamblimine? Kes nüüd otsustab kas nö persekukkunud ettevõtmine oli kalkuleeritud risk või lihtsalt gamblimine.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #36
              Re: SVENZA teema

              Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
              Ettevõtlus ei saa olla gamblimine? Kes nüüd otsustab kas nö persekukkunud ettevõtmine oli kalkuleeritud risk või lihtsalt gamblimine.
              Kui sa iseenda teenitud rahaga lähed aktiivselt äri tegema, et väärtust luua, siis on see igal juhul ettevõtmine, isegi kui ta väga riskantne on. Kui sa oma BRi maha gambled Pokerstarsis, siis pole see praktiliselt ühelgi juhul ettevõtmine. BR on võimalik maha gambleda ainult väga selgeid reegleid ja enda võimeid ignoreerides, seega pokkeris bustoks minek on põhimõtteliselt süsteemne riskivaba tegevus.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #37
                Re: SVENZA teema

                Inimesed, kes on ummikus võiks minna lihtsalt tööle. Tööandja kulul nn freerollimine ei pruugigi nii mitteatraktiivne olla. Süüakse sisse, saadakse kogemused ja ei pruugi ka "pereheitmised" jms kaugel olla.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #38
                  Re: SVENZA teema

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Inimesed, kes on ummikus võiks minna lihtsalt tööle. Tööandja kulul nn freerollimine ei pruugigi nii mitteatraktiivne olla. Süüakse sisse, saadakse kogemused ja ei pruugi ka "pereheitmised" jms kaugel olla.
                  Inimloomus ei ole nii lihtne, et selliste algeliste valemitega elukvaliteeti tõstetakse.
                  Siin üks artikkel seletab vähe lahti teemat, miks "mine lihtsalt tööle" enamasti ei toimi.

                  Comment

                  • Naxer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 345

                    #39
                    Re: SVENZA teema

                    Privador, kuda Sa seda pereisa probleemi siis lahendad? Pritsid talle nuppe peale, et äkki hitib ve? Või pead loenguid investeerimisest ja sellest, et pokker on rotlus, kuid börsil ju liiguvad miljardid

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #40
                      Re: SVENZA teema

                      Stake obv.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #41
                        Re: SVENZA teema

                        svenza ka matkamas hetkel?

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #42
                          Re: SVENZA teema

                          Siiamaani ootan mürtsu ja pauku. Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat oma jalaga pooleks peksnud juba. :O

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #43
                            Re: SVENZA teema

                            Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                            Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat oma kannaga pooleks peksnud juba. :O
                            FYP

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #44
                              Re: SVENZA teema

                              Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                              Siiamaani ootan mürtsu ja pauku. Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat odaga kõrva peksnud juba. :O
                              FYP vol.2

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #45
                                Re: SVENZA teema

                                inimene säilitab lihtsalt oma väärikust ja ei lange teie tasemele, kes te siin provotseerite.

                                Comment

                                Working...