SVENZA teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Trapface
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 197

    #46
    Re: SVENZA teema

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    inimene säilitab lihtsalt oma väärikust ja ei lange teie tasemele, kes te siin provotseerite.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #47
      Re: SVENZA teema

      Mõtlesin, et ei pea siia foorumisse enam postitama, aga ikka kaevatakse olematud teemad ülesse. Milles probleem on üldse??? Võlg on ammu tasutud, maksin isegi 5% intresse kuus kogu summa pealt. Korgi-Paavo oli isegi nii kõva vend, et müüs oma osaluse maha ja see keevitati minu võlale otsa. Siis ähvardati kantpeadega ja muidu füüsilise vägivallaga. Lõpuks sai kogu summa tasutud koos intressidega (mida polnud üldse vähe). Probleemi püstitusest ei saa aru… järjekordselt eraisikute vaheline laen, kõik osapooled on oma rahad kätte saanud, mingit huiamist pole toimunud.

      Rahavahetus toimis nagu kellavärk, kõik inimesed said oma raha 15 minuti jooksul kätte, ühtegi probleemi ei olnud. Ainuke koht kus ma oma süüd näen, on see, et koomas peaga rahad mutiauku panin. Varsti peale seda kaotas PokerStars buddy transferid, nii et teemaga oli suht jokk anyway.
      Mul oleks sellest teemast täiesti pohui olnud, aga mingi anonüümne suslik pidi ikka torkima hakkama. Pühapäeval või esmaspäeval kustutas Korgi-Paavo mind oma Facebooki sõbralistist (mille üle mul on nii kahju, et nutsin lausa terve päeva) ja siis täna hommikul oli keegi „kõva mees“ mu postkasti sellise kirja postitanud. Seost leiame, ei leia???
      Härra FB nimeks on Teeme Lööme 

      No kusik, odav madalalaubaline 4 klassi haridusega scammer
      Sõimad teisi ise samal ajal prolly suuremaid summasid völgu olles
      Nahhui sa nüüd urus teed??
      Postita siia kusik, kui pasaks ei löö http://foorum.pokkeriprod.com/showth...420#post540420
      Vöi mine loobi soomes telliseid edasi
      Kätte saaks tömbaks kannaga näkku sulle


      Kuradi anonüümne ahv, kui nii kõva vend oled, kommenteeri oma nime alt. Ma võtan heameelega need tellised Soomest kaasa ja löön su kolba puruks nende vahel.
      Mis puutub Korgi-Paavosse, siis see vend on ikka täiesti alla käinud. Ta on sõber ainult siis, kui sul on raha ja feimi. 5 aasta pärast kui Coca peaks 180kg kaaluv busto vend olema, kes käib K-arvutisalongi tagant arvutijuppe nillimas ja neid kodus kokku treib, et elatist teenida, siis Pafkin ei tea tema perekonna nimegi, sünnipäevast rääkimata. Kork on täiesti lükata-tõmmata vend, kes müüb su maha esimesel hetkel ja lööb noa selga.
      Ma tõesti lootsin, et ei pea siia foorumisse tagasi tulema enam, pole siin ei nalja ega kalja, ainult intriigid. Ise töötan välismaal, teenin korralikku raha, pokkerit sisuliselt ei mängi ( vahel üliharva donkan tunnikese). Närvid puhkavad, stabiilne sissetulek, rahulik elu… Ja siis tulevad mingid ussid maa alt ja hakkavad sitta ventikasse viskama. Mõtlesin, et panen ka Pafkini kohta teema püsti kui korralik pereisa ja aus ärimees ta on, aga las ta olla. Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks!
      Last edited by Svenza; 27.08.13, 14:38.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #48
        Re: SVENZA teema

        kui ori ära confirmib, et kõik ok on, siis peaks selle teema lukku panema, et edasist asjatut fleimi vältida.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #49
          Re: SVENZA teema

          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
          Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks!

          mmmmm.. love it

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #50
            Re: SVENZA teema

            Lol, miks sa mind siia teemasse segad?
            Last edited by hotcocacola; 27.08.13, 18:59.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #51
              Re: SVENZA teema

              krt peaks selle teema vist kinni panema, piinlik hakkab. Pole vaja kõigi luukeresi kapist välja tuua:)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #52
                Re: SVENZA teema

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Lol, miks sa mind siia teemasse segad?
                stfu shithawk..

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #53
                  Re: SVENZA teema

                  lol hea teema küll. Üks mees ründab teist verbaalselt viisil, mis tsoonivennale kohane ning teine vend jookseb online vanu lahendatud asju avalikuks tegema. Ja ühel hetkel oldi veel sõbrad... normaalsetes väärtussüsteemides opereeritakse ikka. Piinlik peaks mõlemal olema.

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #54
                    Re: SVENZA teema

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Lol, miks sa mind siia teemasse segad?
                    Lol, aga miks mind siia teemasse segati? 2010 a. kõik kinni tambitud, räigete intressidega veel. Hakkame kõikide vanu võlgu üles loetlema. Petturite teema küll väga vale koht selle jaoks.
                    Sinu tõin lihtsalt illustreerivaks näiteks, ma ei tea ju täpselt millal sa bustosse lähed, kahe või viie aasta pärast. Olete ju bestikad praegu Pafkiniga, aga peale bustorit unustab ta su ära ja tagatipuks kustutab veel feissarist ka ära :D

                    Comment

                    • pafka666
                      IP Olümspi
                      • Jul 2009
                      • 429

                      #55
                      Re: SVENZA teema

                      Mõtlesin, et ei pea siia foorumisse enam postitama, aga ikka kaevatakse olematud teemad ülesse. Milles probleem on üldse??? Võlg on ammu tasutud, maksin isegi 5% intresse kuus kogu summa pealt. Korgi-Paavo oli isegi nii kõva vend, et müüs oma osaluse maha ja see keevitati minu võlale otsa. Siis ähvardati kantpeadega ja muidu füüsilise vägivallaga. Lõpuks sai kogu summa tasutud koos intressidega (mida polnud üldse vähe). Probleemi püstitusest ei saa aru… järjekordselt eraisikute vaheline laen, kõik osapooled on oma rahad kätte saanud, mingit huiamist pole toimunud.

                      Mitte keegi ei andnud sulle intressiga laenu kaheks aastaks, vaid see oli äri, kuhu mina investeerisin. Sind ähvardati kantpeadega? roffle. Maksid koos intressiga???? Sinu valedel vist ei tule kunagi lõppu.



                      Rahavahetus toimis nagu kellavärk, kõik inimesed said oma raha 15 minuti jooksul kätte, ühtegi probleemi ei olnud. Ainuke koht kus ma oma süüd näen, on see, et koomas peaga rahad mutiauku panin. Varsti peale seda kaotas PokerStars buddy transferid, nii et teemaga oli suht jokk anyway.
                      Mul oleks sellest teemast täiesti pohui olnud, aga mingi anonüümne suslik pidi ikka torkima hakkama. Pühapäeval või esmaspäeval kustutas Korgi-Paavo mind oma Facebooki sõbralistist (mille üle mul on nii kahju, et nutsin lausa terve päeva) ja siis täna hommikul oli keegi „kõva mees“ mu postkasti sellise kirja postitanud. Seost leiame, ei leia???
                      Härra FB nimeks on Teeme Lööme 

                      No kusik, odav madalalaubaline 4 klassi haridusega scammer
                      Sõimad teisi ise samal ajal prolly suuremaid summasid völgu olles
                      Nahhui sa nüüd urus teed??
                      Postita siia kusik, kui pasaks ei löö http://foorum.pokkeriprod.com/showth...420#post540420
                      Vöi mine loobi soomes telliseid edasi
                      Kätte saaks tömbaks kannaga näkku sulle




                      Selline suhtlemise stiil on omane ainult sulle, loodan et sa nii sassis veel pole et Kingpoole moodi endale kirju oled saatma hakanud.



                      Kuradi anonüümne ahv, kui nii kõva vend oled, kommenteeri oma nime alt. Ma võtan heameelega need tellised Soomest kaasa ja löön su kolba puruks nende vahel.
                      Mis puutub Korgi-Paavosse, siis see vend on ikka täiesti alla käinud. Ta on sõber ainult siis, kui sul on raha ja feimi. 5 aasta pärast kui Coca peaks 180kg kaaluv busto vend olema, kes käib K-arvutisalongi tagant arvutijuppe nillimas ja neid kodus kokku treib, et elatist teenida, siis Pafkin ei tea tema perekonna nimegi, sünnipäevast rääkimata. Kork on täiesti lükata-tõmmata vend, kes müüb su maha esimesel hetkel ja lööb noa selga.
                      Ma tõesti lootsin, et ei pea siia foorumisse tagasi tulema enam, pole siin ei nalja ega kalja, ainult intriigid. Ise töötan välismaal, teenin korralikku raha, pokkerit sisuliselt ei mängi ( vahel üliharva donkan tunnikese). Närvid puhkavad, stabiilne sissetulek, rahulik elu… Ja siis tulevad mingid ussid maa alt ja hakkavad sitta ventikasse viskama. Mõtlesin, et panen ka Pafkini kohta teema püsti kui korralik pereisa ja aus ärimees ta on, aga las ta olla. Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks![/QUOTE]

                      See viimane lõik on liiga ajuvaba et kommenteerida.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #56
                        Re: SVENZA teema

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        krt peaks selle teema vist kinni panema, piinlik hakkab. Pole vaja kõigi luukeresi kapist välja tuua:)
                        Naljakamatest otsingusõnadest, kuidas meid leiti (300 enim otsitud sõna hulgas):

                        4. privador erootiline (549. koht, 67 korda otsitud)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #57
                          Re: SVENZA teema

                          Maksid koos intressiga???? Sinu valedel vist ei tule kunagi lõppu.


                          5% kuus maksin intressi A-le. See näitabki kui pohui sul omal asjadest oli. Saaks kiirelt raha sisse ja välja, ise lillegi liigutamata.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #58
                            Re: SVENZA teema

                            Kõik on tore ja jama lugu, et võlgu jäädi, aga miks OP siia FOORUMISSE hädaldama tuli, kui omavahel ütlemiseks läks, aru ma ei mõista. Üsna pussy moove imo sellisel moel oma asju klaarida.

                            Comment

                            • pafka666
                              IP Olümspi
                              • Jul 2009
                              • 429

                              #59
                              Re: SVENZA teema

                              Minu jaoks on teema vähemalt siin maas. Sai vähemalt osaliselt näidata, et vana hea shithawk- svenza, pole lihtsalt ropu suu ja olematute maneeridega, vaid ka tavaline skämmer.
                              Edu.

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #60
                                Re: SVENZA teema

                                Minu jaoks on teema siin maas. Sain näidata mihuke pugeja ja kitsepanija on korgipaavo. Jah, minu bläkk, et rahad maha donkasin. Investeeringust sai võlg, mille tampisin kinni intressidega. Millest sinul polnud muidugi õrna aimugi, sest pesid käed kiirelt puhtaks ja tegid nahad. Scamist oli asi kaugel, ebajopp lihtsalt. Ja ütle oma jüngritele, et nad ei tüütaks mind FB-s, ei viitsi idiootidega jännata. Ja sellest foorumist on mul ka räige koll ees. Kuradi huiar

                                Comment

                                Working...