Marek Vassilko pettis 1k$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #61
    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    [19:45:37] Marek Vassilko: hei, pean kohe edasi tööle jooksma, viimased 2ndalat aint kodus magada saanud. üritan esimesel võimalusel sulle screeni saata jne
    [19:46:30] Marek Vassilko: keegi pole kedagi scamminud. jah olen küll miinuses aga mitte mingis kiloses. totally my bad et online rohkem polnud, aga tõesti pole aega olnud.
    [19:47:33] Marek Vassilko: ma pole elus korraga 20 BI maha dongand
    [19:50:17] Dabeat: Okey, kas sa tahad öelda et sa pole ühe päevaga üle 5 buy ini kaotand?
    [19:50:39] Marek Vassilko: ma ytlesin et jah võimalik et olen 6-7 kaotand

    Ta lubas homme asja ära klaarida ja tema sõnul PTR näitab väga mööda ongames.
    Eks ma annan teada kui asjad peaks klaaritud saama.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #62
      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

      Mul tuleb ka meelde, et enda jutu järgi oli tal mingi kala, et PTR näitab tal väga mööda ongames. Tundus ka väga unreal, et too isik peaks sellise scammi korraldama, temast nii palju andmeid kõigile teada ju :D Loodan et kõik saab klaaritud.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #63
        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

        Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
        [4.06.2012 13:13:23] Tauri: üks(Marek) on väga hea mängija, keda ma tean paar aastat juba
        [4.06.2012 13:13:27] Tauri: lasi 888-s mingi nl600
        [4.06.2012 13:13:50] Tauri: aga pidi enamiku rahast välja võtma real life põhjustel
        [4.06.2012 13:13:57] Tauri: muidu väga hea mängija
        [4.06.2012 13:22:33] Tauri: see varasem nl600 mängija on tõesti hea mängija
        [4.06.2012 13:22:43] Tauri: ta oli läbi mingi välismaise stakingu ongames just
        [4.06.2012 13:22:47] Tauri: aga lasti üle kahjuks
        Tõesti hea mängija, epic printer. http://www.pokertableratings.com/ong...arch/mupsikftw

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #64
          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Tõesti hea mängija, epic printer. http://www.pokertableratings.com/ong...arch/mupsikftw
          Sa ka piidid hästi! http://www.pokertableratings.com/cak...rch/gaopeng789

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #65
            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

            Mis sa tahad selle mingi suvalise tondi kontoga öelda, et see mupsikftw pole see mupsik keda Tauri kangesti kiidab?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #66
              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

              jah

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #67
                Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                Ongames mängis ta lisaks mupsikftw nimega. Super moderator camu VIST teab teda irl, ehk on abiks.
                Lähtusin sellest, aga ok, kui sa nii ütled. Vabandan õige "mupsiku" ees.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #68
                  Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Lähtusin sellest, aga ok, kui sa nii ütled. Vabandan õige "mupsiku" ees.
                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Enne kui isehakanud šeriffid peale lendavad, siis mainin ära, et päris kindlasti pole tegu meie foorumi kasutajaga 'mupsik'
                  vutnii

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #69
                    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                    Et sina siis väidad, et see mupsikftw on hoopiski meie foorumi kasutaja mupsik? Imelik, mina arvasin, et ta on mängib PLO-d.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #70
                      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Et sina siis väidad, et see mupsikftw on hoopiski meie foorumi kasutaja mupsik? Imelik, mina arvasin, et ta on mängib PLO-d.
                      Oot.. Ma ei saanud midagi aru su lausest :D

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #71
                        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                        Esimeses postis Mareki screennamed antud ju.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #72
                          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                          Oot.. Ma ei saanud midagi aru su lausest :D
                          See mind ei üllata.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #73
                            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            See mind ei üllata.
                            Imelik, mina arvasin, et ta on mängib PLO-d.
                            Ei saanud sellest aru aga okei, edu stake juurdlemisel. Ehk leiab oma õnneliku lõpu see case.

                            Comment

                            • DaBeat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 404

                              #74
                              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                              Lubas küll asjad ära klaarida, aga pole temaga enam ühendust saanud.

                              Comment

                              • Heroiin
                                Bännitud
                                • Jul 2012
                                • 198

                                #75
                                Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                                See on nii tavaline, et kui keegi on kellegile võlgu, siis ollakse haiged, nett kaob ära, dokumendid ja pangaasjad kaovad jne.
                                Ja kuidaski pole võimalik kõigest sellest teada anda.

                                Comment

                                Working...