Marek Vassilko pettis 1k$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #1

    Marek Vassilko pettis 1k$

    Lisan järjekordse petturi siia, et hoiatada teisi.
    Lugu algas sellega, et Tauri(üks pokerclub.ee eestvedajaid) soovitas mulle paari kutti kes vajasid stake.
    Küsisin nende kohta erinevat infot mille sain Taurilt ja otsustasin Marekit stakeda.
    Stake suurus oli 1k$ ja nl50 jaoks. Marek rikkus sellega reegleid, et kaotas 1 päevaga 20BI nl50(reeglites oli stop loss 1 päeva kohta maksimum 5 BI, PTR abil nägin tema tulemusi.) ja ei kontakteerunud minuga enam.
    Mareki screenname mupsik @ 888, mupsik84 @ PS, mupsikuke @ Goalwin, party- mupsik84,
    euro poker - mupsik4ever, merge - mupsik84



    Kopeerin väikse osa skype vestlusest Tauriga, sest ilma korraliku soovitajata poleks kindlasti võtnud seda stake:
    Dabeat: nagu ma aru saan, siis mõlemad mängjad on sinu jaoks väga usaldusväärsed?
    [4.06.2012 13:13:23] Tauri: üks(Marek) on väga hea mängija, keda ma tean paar aastat juba
    [4.06.2012 13:13:27] Tauri: lasi 888-s mingi nl600
    [4.06.2012 13:13:50] Tauri: aga pidi enamiku rahast välja võtma real life põhjustel
    [4.06.2012 13:13:57] Tauri: muidu väga hea mängija
    [4.06.2012 13:22:33] Tauri: see varasem nl600 mängija on tõesti hea mängija
    [4.06.2012 13:22:43] Tauri: ta oli läbi mingi välismaise stakingu ongames just
    [4.06.2012 13:22:47] Tauri: aga lasti üle kahjuks
    [7.06.2012 13:56:17] Dabeat: tsau, kas see Marek on usaldusväärne?
    [7.06.2012 14:07:44] Tauri: on küll usaldusväärne
    [7.06.2012 14:07:50] Tauri: ta minu alt mänginud paar aastat
    [7.06.2012 14:07:58] Tauri: pole temaga kordagi probleeme olnud

    Praegu on ta juba üle 2 nädala ignoreerind.
    Pärast ülesaamist sai Tauri temaga veel ühendust, tänu sellele, et hoidis pokerclubis tal ühte väljamakset kinni ja Marek oli lubanud raha tagasi kanda, aga nii ilmselgelt ei läinud.
    Kui keegi Mareki kohta teab infot, siis võtke ühendust palun.
    Last edited by DaBeat; 17.07.12, 11:37.
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #2
    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Jep, soovitasin ja tean inimest mõni aasta juba neti vahendusel. Ei osanud arvata, et tegu võib olla scammeriga, aga eks elu õpetab. Tal peaks ka siin foorumis kasutaja olema ning ehk ta ka midagi vastab siia.

    DaBeat kasutaja ees on muidugi väga häbi, et taoline asi juhtus.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

      Oskab keegi öelda, kas tema FB on: https://www.facebook.com/marek.vassilko ?

      Comment

      • Firzen
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #4
        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Oskab keegi öelda, kas tema FB on: https://www.facebook.com/marek.vassilko ?
        Minu teada peaks olema küll.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #5
          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

          Skype 6max grupis oli ka suht pikaaegne liige ja mina oleks samamoodi üle saanud, tundus tõesti aus inimene. Skypes pole teda mingi 3 nädalat näha olnud enam tho. Enda jutu ja graphide järgi genes kuus $3k rakebacki jms. Uskumatu..
          Last edited by virukunn; 17.07.12, 11:49.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

            Vaatasin teda 2+2st, jube palju on ta steiki küsinud viimaste aastatega...

            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1425

            Name Marek Vassilko
            Country estonia
            Skype ID marekvassilko
            Poker Names mupsik @ 888, mupsik84@ Party and Gr88, orikas @ Triobet. mupsik4ever on BCP ... and from posts sounds like he is at Ongame now as well
            email: orikas4@hotmail.com

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

              Järjekordne näide, et stakesid ei vajata niisama. Iga stake taga on põhjus ja reeglina põhjuseks ei ole ootamatu suur väljaminek...

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #8
                Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                Kas selliste summadega stake andmine tagatisega (lepinguga) on minu loll fantaasia või oleks antud juhul see kasulikum ja võimalik, et päästaks kellegi dollareid vahest?

                Paneb stake puusse - tuleb 4x4 vend tagatise (mingi ese siis üldjuhul) järgi ja asi moos.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                  Algselt postitas eddi Vaata postitust
                  Kas selliste summadega stake andmine tagatisega (lepinguga) on minu loll fantaasia või oleks antud juhul see kasulikum ja võimalik, et päästaks kellegi dollareid vahest?

                  Paneb stake puusse - tuleb 4x4 vend tagatise (mingi ese siis üldjuhul) järgi ja asi moos.
                  Pangas ju süsteem samamoodi - läheb mingi maja/auto tagatiseks laenule ja siin võiks sama asja rakendada. Obv majad/autod jääksid ära aga mingi solid sülearvuti vms.

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #10
                    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Pangas ju süsteem samamoodi - läheb mingi maja/auto tagatiseks laenule ja siin võiks sama asja rakendada. Obv majad/autod jääksid ära aga mingi solid sülearvuti vms.
                    Just. Enne peab muidugi saaja tõendama, et tagatiseks antav ese on seaduse järgi ikka tema oma.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                      Vend elas vähemalt aasta aega tagasi paari teise tüübiga tartus raekoja platsis minust korrus kõrgemal. kuna alumisel korrusel zum-zum, siis sattusime paar korda ka õlle kõrvale rääkima. Jutud nl 600-st on küll täielik bs. Vend mängis vähemalt 1 aasta tagasi enda jutu järgi nl 25 -50 ja avg income oli koos rb-ga ca 1k euri ringis.
                      Ei ole ise eriline pokkeripro, kuid tema n.ö. pokkerisõnavara ning jutt ei olnud väga võitva mängija tüüpi...

                      Comment

                      • pafka666
                        IP Olümspi
                        • Jul 2009
                        • 429

                        #12
                        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                        Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #13
                          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                          kõva screenname muidugi :D

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #14
                            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                            Kahju..

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #15
                              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                              Järjekordne näide, et stakesid ei vajata niisama. Iga stake taga on põhjus ja reeglina põhjuseks ei ole ootamatu suur väljaminek...
                              +1

                              Ma ei saa aru miks anda stakesi noortele kuttidele, kel veri vemmaldab sees-peod-peod-läbu-seiklused-NAISED jne kel pole mingit püsivust ja homme jube mõtleb teises suunas ja investor on oma murega üksi
                              See on ju selge riskirühm

                              Miks keegi ei steiki nt ratastooli invaliide?

                              Comment

                              Working...