M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #46
    Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

    Minu arust oleks kõvasti lahedam kui käte jagamine toimuks reaalselt mängitud kätega. Expordi oma DB ja sheeri kama! Seal oleks näha ka vastaste showdownile läinud ja mucki visatud käed. Su enda käed on siis muidugi 100% näha :)

    Checkige üle (ostetud kätest): käsi mis riveris callib (mitte AI) kuid kaotab - kas näitab oma kaarte või mitte.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #47
      Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

      Ma usun, et kõigil on üsna suva, kas nad peavad maksma 4.8 või 5.3 või 10 taala, aga 50 on kõigile nõka palju. Taolised ettevõtmised ongi kommuuni mõte imo.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #48
        Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

        Ma tahtsin juba eelmine kord midagi öelda, aga enne sõimamist otsustasin PTR-i kodukal luusida ja ei leidnud mingit teadet, mis väidaks, et neil probleem oleks sellega. rrrr-i pakutud variant on see, mis on keelatud pokkeritubade TOS-i poolt, kuigi sellele mingit järelvalvet loomulikult ei ole.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #49
          Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

          ja isegi kui PTR-l oleks sellega probleem, sellele on ju veel vähem järelevalvet võimalik teha:)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #50
            Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

            Natuke imelik on käte ostmisel üleüldse mingist eetikast rääkida ja kuna paljud mängijad neid ostavad, siis ma ei leia, et ma mängijatele liiga teeks. PTR sugusest saidist on mul kama kaks. Oleks siis tableninja või HEM, kes ausalt progevad oma kraami ja ei varasta minu vägevaid spewe, et teistele neid kalli raha eest maha müüa. Mis puutub minu sentide lugemisse ja minu võimalikku ihnusesse, siis well-well... mõelge kõigi nende pokkeri moodsate e-bookide peale, mis te netist tõmmanud olete ja muusika peale. Mina vähemalt ostan osade artistide muusikat (ka mp3 kujul).

            Õiglustunne on üldse üks omapärane asi ja igal-ühel on see erinev. Ma arvan, et see ei pea käima mingite paberile kirjutatud reeglite järgi, et olla "õige".
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #51
              Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

              Minu meelest on ka see ettevõtmine täiesti akuraatne, täiesti mõistlik, kui meie väike kommuun üksteist aitab, keegi nagunii sellega siin bisnist ei tee. Ega see kedagi ausamaks ei teeks, kui kõik eraldi oma miljonid käed ostavad, ainult PTR-i rikkamaks.

              Ja see käte ostmise eetilisus ei koti mind näiteks üldse, kõigile kättesaadav teenus ja ei ole kahtlust, et ohtralt suurte tubade regulare seda võimalust ka kasutab. Lõpuks mängib ikkagi mees ise, mitte statsid, see on väike edge ainult.

              Ja omavahel andmebaaside vahetamine pole mingit moodi eetilisem, samamoodi saad käsi, mida sa ise mänginud pole.

              Comment

              • Poku
                Bännitud
                • Mar 2010
                • 295

                #52
                Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                Minu arust oleks kõvasti lahedam kui käte jagamine toimuks reaalselt mängitud kätega. Expordi oma DB ja sheeri kama! Seal oleks näha ka vastaste showdownile läinud ja mucki visatud käed. Su enda käed on siis muidugi 100% näha :)

                Checkige üle (ostetud kätest): käsi mis riveris callib (mitte AI) kuid kaotab - kas näitab oma kaarte või mitte.
                No kuna ptr kui sa vaatad inimeste käsi, siis igaljuhul näitab küll sd kaarte, eeldan et ka historys need näha

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                  Krt ma ei tea, kas teha see ametlikuks käte-ostu müügi teemaks või mitte.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Minu meelest on ka see ettevõtmine täiesti akuraatne, täiesti mõistlik, kui meie väike kommuun üksteist aitab, keegi nagunii sellega siin bisnist ei tee. Ega see kedagi ausamaks ei teeks, kui kõik eraldi oma miljonid käed ostavad, ainult PTR-i rikkamaks.

                    Ja see käte ostmise eetilisus ei koti mind näiteks üldse, kõigile kättesaadav teenus ja ei ole kahtlust, et ohtralt suurte tubade regulare seda võimalust ka kasutab. Lõpuks mängib ikkagi mees ise, mitte statsid, see on väike edge ainult.

                    Ja omavahel andmebaaside vahetamine pole mingit moodi eetilisem, samamoodi saad käsi, mida sa ise mänginud pole.
                    Muidugi on õige asi. Kui PTR'il on õigus mu palkasid avaldada siis mul on õigus ka temalt asju osta odavamalt saada. Kui keegi arvab, et me käitume valesti siis mõelgu enne PTR käitumise üle.

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #55
                      Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                      Pane palun mind ka nimekirja.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #56
                        Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                        00:00 kandis läheb lukku

                        1. Pahvak
                        2. low-flow
                        3. ranka
                        4. Mihkel785
                        5. taipupole
                        6. g00000se
                        7. Rage
                        8. kilu6
                        9. -andres-
                        10. runnar
                        11. atsetoon
                        12. Hullapple
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #57
                          Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                          Saatsin kõigile PM-d. Edasi arutame seal.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • -Siim-
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 56

                            #58
                            Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                            Ostsin täna 1,000,000 Full Tilt Poker Cash NL Hold'Em $1/$2 (7-10 Players). Maksis 56$, kellel soovi, andke teada. Kui vähe tahtjaid, siis üle 10$ hind ei ole. Kui juba 6 või rohkem, siis läheb odavamaks.

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #59
                              Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                              Algselt postitas -Siim- Vaata postitust
                              Ostsin täna 1,000,000 Full Tilt Poker Cash NL Hold'Em $1/$2 (7-10 Players). Maksis 56$, kellel soovi, andke teada. Kui vähe tahtjaid, siis üle 10$ hind ei ole. Kui juba 6 või rohkem, siis läheb odavamaks.
                              soovin

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #60
                                Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                                Soovin

                                Comment

                                Working...