Mis mul üle jääb, aga ootaks 24h kokku ära. Mingit oma ägedat serveriruumi mul pole, ehk tuleb leppida mingi tasuta teenusepakkujaga (megaupload ja sarnased). :P
Hind oli 48$ ja praegu tuleb 4.8$ näo kohta. Täitsa hea mu arust.
Mulle käib see käte müümine palju rohkem pinda kui kunagine rahavahetuse teema. Nagu mingi kari nolke oleks pensionäri röövinud ja nüüd jagavad nurga taga sente. Saaks veel kuskilt ühe ostja juurde, säästab veel paarkümment senti..
Mulle käib see käte müümine palju rohkem pinda kui kunagine rahavahetuse teema. Nagu mingi kari nolke oleks pensionäri röövinud ja nüüd jagavad nurga taga sente. Saaks veel kuskilt ühe ostja juurde, säästab veel paarkümment senti..
Loodan, et sellised teemad regulaarseks ei muutu.
kelle jaoks sendid, kelle jaoks mitte. Muidu oleks ligi 50 taala, aga saaks 4 taalaga...Korralik kokkuhoid ju, lollus oleks neid üksinda osta
Comment