M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

    ka mina oleksin käpp.

    Comment

    • Mihkel785
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 113

      #32
      Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

      Ja mina.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #33
        Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

        NL100 tahan.

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #34
          Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

          Lööks ka kampa

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #35
            Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

            oleks ka käpp

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #36
              Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

              jah

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #37
                Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                Taaskord palju sportlasi ligi, nii et egas midagi, orgunni ära Pahvak.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #38
                  Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                  Mis mul üle jääb, aga ootaks 24h kokku ära. Mingit oma ägedat serveriruumi mul pole, ehk tuleb leppida mingi tasuta teenusepakkujaga (megaupload ja sarnased). :P

                  Hind oli 48$ ja praegu tuleb 4.8$ näo kohta. Täitsa hea mu arust.

                  Pahvak
                  low-flow
                  ranka
                  Mihkel785
                  taipupole
                  g00000se
                  Rage
                  kilu6
                  -andres-
                  runnar
                  Last edited by Pahvak; 03.08.10, 13:05. Põhjus: lisasin -andrese- ja runnari
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #39
                    Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                    Kui nagunii ostmiseks läheb, siis minu nimi ka kirja.

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #40
                      Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                      pane mind kah, kunagi peab ju seda cashi õppima hakkama

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #41
                        Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                        atsetoon ka

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #42
                          Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                          Hind oli 48$ ja praegu tuleb juba alla 4.8$ näo kohta (ei viitsi kogu aeg muuta:)). Täitsa hea mu arust.

                          1. Pahvak
                          2. low-flow
                          3. ranka
                          4. Mihkel785
                          5. taipupole
                          6. g00000se
                          7. Rage
                          8. kilu6
                          9. -andres-
                          10. runnar
                          11. atsetoon
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #43
                            Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                            Mulle käib see käte müümine palju rohkem pinda kui kunagine rahavahetuse teema. Nagu mingi kari nolke oleks pensionäri röövinud ja nüüd jagavad nurga taga sente. Saaks veel kuskilt ühe ostja juurde, säästab veel paarkümment senti..

                            Loodan, et sellised teemad regulaarseks ei muutu.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #44
                              Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                              Hater.

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #45
                                Re: M: 200NL käsi (1,000,000 kätt, FTP, 200NL FR)

                                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                                Mulle käib see käte müümine palju rohkem pinda kui kunagine rahavahetuse teema. Nagu mingi kari nolke oleks pensionäri röövinud ja nüüd jagavad nurga taga sente. Saaks veel kuskilt ühe ostja juurde, säästab veel paarkümment senti..

                                Loodan, et sellised teemad regulaarseks ei muutu.
                                kelle jaoks sendid, kelle jaoks mitte. Muidu oleks ligi 50 taala, aga saaks 4 taalaga...Korralik kokkuhoid ju, lollus oleks neid üksinda osta

                                Comment

                                Working...