M:Herman Miller Embody töötool

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #16
    Re: M:Herman Miller Embody töötool

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust



    RIP kaine mõistus.
    Why?
    Ma pakun, et ma poole selle summa lambi toolide alla juba pannud sama ajaga mis Cod seda tooli omanud. Kui tal just see põlema ei lähe, siis ma ei näe, et ta peaks uut tooli aastaid soetama.
    €600 OPs on obv väga hea ja mõistlik selle eest.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: M:Herman Miller Embody töötool

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Mother of god. 1700 EUR? :DDD RIP kaine mõistus.
      Visa, ma ütlen sulle midagi, mille peale sa tõenäoliselt perseli kukud.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #18
        Re: M:Herman Miller Embody töötool

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #19
          Re: M:Herman Miller Embody töötool

          Kui maailmas oleks kaks tooli - 39€ jysk ja 1700€ embody, siis võiks veel aru saada, et jõukam rahvas teise kasuks otsustab. Reaalsuses aga on alla 1000 euri kvaliteetset valikut oi oi kui palju, nt ISKU, martela jne jne. Lisaks kõigele tundub, et sellel Embodyl pole võimalik peatoe asendit reguleerida, mis on väga suur miinus.

          Pigem tundub siin olevat tegu sellise Maci või BMW fenomeniga, et mida rohkem maksad, seda rohkem rahul oled.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #20
            Re: M:Herman Miller Embody töötool

            Kas saüritad väita, et näiteks hondal ja bemmil nagu suurt vahet ei olegi peale hinnasildi?

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #21
              Re: M:Herman Miller Embody töötool

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Kas saüritad väita, et näiteks hondal ja bemmil nagu suurt vahet ei olegi peale hinnasildi?
              +1

              Mees võiks enne mõne uuema bemmiga väikese tiiru teha ja siis sellist juttu ajada
              Last edited by Rigged; 27.02.15, 11:39.

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #22
                Re: M:Herman Miller Embody töötool

                Ei tahtnud BMW-d (kiidetud olgu tema nimi) solvata ega väita, et BMW (BMW akbar) on halb auto, küsimus on juurdehindluses ja brändi müümises. Tekitatakse turundusele rõhudes erilisuse ja ülimuslikkus aura, kogutakse fänklubi. See tähendab, et antud toode tekitab fänni ajus armumisele sarnase keemilise reaktsiooni, paneb võimalikele puudustele (kehv seis TÜV-i raportites) läbi sõrmede vaatama ja suuremat hinda maksma kui ratsionaalne lähenemine lubaks. Brändi hakatakse alateadlikult nägema samamoodi nagu pereliiget või religioosset puuslikku. Nagu ka eelnevatest postitustest näha.

                Oleksin ma mõne "tavalise" brändi teemal sõna võtnud, poleks kedagi kottinud, aga pühade brändide puhul on kohe kari jüngreid ambrasuurile viskumas. Tõenäoliselt lähema tunni jooksul saame ka teada, et Maci kasutajaliides on intuitiivne ja sellel pole viiruseid.
                Last edited by Fuzzy; 27.02.15, 12:09.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: M:Herman Miller Embody töötool

                  Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                  Kui maailmas oleks kaks tooli - 39€ jysk ja 1700€ embody, siis võiks veel aru saada, et jõukam rahvas teise kasuks otsustab. Reaalsuses aga on alla 1000 euri kvaliteetset valikut oi oi kui palju, nt ISKU, martela jne jne. Lisaks kõigele tundub, et sellel Embodyl pole võimalik peatoe asendit reguleerida, mis on väga suur miinus.

                  Pigem tundub siin olevat tegu sellise Maci või BMW fenomeniga, et mida rohkem maksad, seda rohkem rahul oled.
                  Embodyl ei olegi peatuge.

                  €1,700 oli otse Tallinnast kohapealt ostmise hind aastal 2009. Nagu OP-st näha, siis 2a hiljem oli Tallinna salongi hind €1,200, välismaal tõenäoliselt tublisti alla €1,000. See tool polegi mõeldud kõigile - sinu jaoks see mõnisada on oluline raha kokku hoida siis muidugi leiab paremat bang-for-bucki.

                  Ja kui sinu arust Mac ja BMW on ülemaksmise sümbolid siis jah... Inimesed on erinevad :)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #24
                    Re: M:Herman Miller Embody töötool

                    no iphone on küll nuts.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #25
                      Re: M:Herman Miller Embody töötool

                      Kui bemmis töötab osakond, kes tegeleb sellega, kuidas auto osad lõhnavad, siis ma arvan, et selle auto hinnas pole väga palju ruumi haibile.

                      Tüüpiline uue luksauto ostja teeb oma otsuse proovisõidu järgi, kui seal midagi naksub või haiseb, siis ta seda ei osta. Esmamulje on põhiline.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #26
                        Re: M:Herman Miller Embody töötool

                        Mis siin ikka arutleda, mõne mehe käekell maksab rohkem, kui teise mehe villa ja nii ongi.

                        Comment

                        • hrlohe
                          Pokkerihai
                          • Mar 2011
                          • 2346

                          #27
                          Re: M:Herman Miller Embody töötool

                          Mis hinnast alates tooli müümist kaalud? On vist selge, et 150ga ära ei anna

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #28
                            Re: M:Herman Miller Embody töötool

                            Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
                            Mis hinnast alates tooli müümist kaalud? On vist selge, et 150ga ära ei anna
                            Kulla lohe :D

                            http://www.osta.ee/index.php?fuseact...4&_src=desktop

                            8h aega :)

                            Comment

                            • hrlohe
                              Pokkerihai
                              • Mar 2011
                              • 2346

                              #29
                              Re: M:Herman Miller Embody töötool

                              jep aga eelnev kasutaja history näitab, et ta ei müü toodet ära, kui sobivat hinda ei saa, sp huvitabki et kust see joosta võiks

                              Comment

                              • Fuzzy
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 452

                                #30
                                Re: M:Herman Miller Embody töötool

                                Codecci, kas sul juba mitte polnud see tool kodus? Samas, kui pappi kõriauguni, siis miks mitte osta mõlema kanni jaoks...

                                Comment

                                Working...