Re: M:Herman Miller Embody töötool
Why?
Ma pakun, et ma poole selle summa lambi toolide alla juba pannud sama ajaga mis Cod seda tooli omanud. Kui tal just see põlema ei lähe, siis ma ei näe, et ta peaks uut tooli aastaid soetama.
€600 OPs on obv väga hea ja mõistlik selle eest.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Ma pakun, et ma poole selle summa lambi toolide alla juba pannud sama ajaga mis Cod seda tooli omanud. Kui tal just see põlema ei lähe, siis ma ei näe, et ta peaks uut tooli aastaid soetama.
€600 OPs on obv väga hea ja mõistlik selle eest.
Comment