M:Herman Miller Embody töötool

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jukku323
    Räme Fish
    • Jan 2015
    • 5

    #1

    M:Herman Miller Embody töötool

    Herman Miller Embody töötool

    Hea korras, on väikesed kriimud tagapaneelil, 12 aastat garantii. Ostetud Tallinnast AGM Sisutust.

    The Embody office chair increases the physical harmony between people and their technology. It has set a new benchmark for ergonomic seating that supports healthful movement.


    [B]Hind : 600eu
    Asukoht: Tallinn





  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #2
    Re: M:Herman Miller Embody töötool

    tehke mulle patsid pähe, markeriga täpid näkku, pange kleit selga ja kutsuge mind Pipiks, aga 1000 EUR tooli eest on julm julm julm

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: M:Herman Miller Embody töötool

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      tehke mulle patsid pähe, markeriga täpid näkku, pange kleit selga ja kutsuge mind Pipiks, aga 1000 EUR tooli eest on julm julm julm
      tegelt isegi 1250 eur kuna KM ka juurde.

      Kuidagi väga palju jah. Oleks siis nuti-tool vms ;D

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: M:Herman Miller Embody töötool

        minge Lamborghini esindusse ja hakake ohkima, et kuidagi jube kallid hinnad auto kohta

        Comment

        • sadakrooni
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 254

          #5
          Re: M:Herman Miller Embody töötool

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          minge Lamborghini esindusse ja hakake ohkima, et kuidagi jube kallid hinnad auto kohta
          toolil ja Toolil ei ole nii suur vahe kui autol ja Autol

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: M:Herman Miller Embody töötool

            Istumine on enivei uus suitsetamine.

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #7
              Re: M:Herman Miller Embody töötool

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Istumine on enivei uus suitsetamine.
              +1

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #8
                Re: M:Herman Miller Embody töötool

                Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                toolil ja Toolil ei ole nii suur vahe kui autol ja Autol
                On ikka.

                Comment

                • jukku323
                  Räme Fish
                  • Jan 2015
                  • 5

                  #9
                  Re: M:Herman Miller Embody töötool

                  Tool on oksjoonil
                  http://www.osta.ee/index.php?fuseact...4&_src=desktop

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: M:Herman Miller Embody töötool

                    Jälgin huviga, mis selle tooli hinnaks kujuneb. Ennustan ise 80 EUR :)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: M:Herman Miller Embody töötool

                      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                      tehke mulle patsid pähe, markeriga täpid näkku, pange kleit selga ja kutsuge mind Pipiks, aga 1000 EUR tooli eest on julm julm julm
                      Odavalt saadud, ise maksin sama tooli eest €1,700 (27K EEK) :(

                      Nuts tool, ise olen 6a keskmiselt ma arvan mingi 10h päevas kasutanud ja asi on ikka nii heas konditsioonis nagu oleks just pakist välja võetud... 12a garantiid n shit. Autot ma kasutan max 30 min päevas, see võib €500 'ne ka olla (sel ajal oligi kui tooli ostsin, Sierra ftw!). Tol ajal oli jube sitt tool enne seda ja selg koguaeg valutas, peale seda no problems. Vahepeal RUG-i tooli peal päev otsa grindinud, siis ikka tunda andnud päeva lõpus.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: M:Herman Miller Embody töötool

                        Algselt postitas jukku323 Vaata postitust
                        Kui lõpphinnaks kujuneb €100 siis lähebki selle hinnaga müüki ja vsjo?

                        Ja kas neid Embodysid erinevaid sorte ka vms? Pildi pealt tundub nagu su kangas oleks veidi teistsugune, kuigi mul ka musta värvi...

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: M:Herman Miller Embody töötool

                          ma pakun, et läheb 500€+.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: M:Herman Miller Embody töötool

                            täpsemale pakkujale võiks keegi välja panna JYSKi €39 "kontoritooli"

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: M:Herman Miller Embody töötool

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Kui lõpphinnaks kujuneb €100 siis lähebki selle hinnaga müüki ja vsjo?

                              Ja kas neid Embodysid erinevaid sorte ka vms? Pildi pealt tundub nagu su kangas oleks veidi teistsugune, kuigi mul ka musta värvi...
                              Ta on kohustatud müüma iga hinnaga, kuna pani alghinna nii väikse ja ei pannud piirhinda. Oleks pannud ala 250 alghind ja 500 piirhind, siis ntx 480 euri-se lõpphinna puhul ta ei pea müüma.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Odavalt saadud, ise maksin sama tooli eest €1,700 (27K EEK) :(

                              Nuts tool, ise olen 6a keskmiselt ma arvan mingi 10h päevas kasutanud ja asi on ikka nii heas konditsioonis nagu oleks just pakist välja võetud... 12a garantiid n shit. Autot ma kasutan max 30 min päevas, see võib €500 'ne ka olla (sel ajal oligi kui tooli ostsin, Sierra ftw!). Tol ajal oli jube sitt tool enne seda ja selg koguaeg valutas, peale seda no problems. Vahepeal RUG-i tooli peal päev otsa grindinud, siis ikka tunda andnud päeva lõpus.
                              Mother of god. 1700 EUR? :DDD RIP kaine mõistus.
                              Last edited by VisaHing; 26.02.15, 20:28.

                              Comment

                              Working...