Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!
Üks uusaasta lubadus oli mul, et avaldan rohkem arvamust.
Nõus, et võib tunduda, et räägin blogis rohkem enda eraelust ja igast "spämmi" pole mõtet siin pokkeriprode foorumis esile tõsta. Küll aga kasutan regulaarselt pokkeri ühte kõige tähtsamat terminit - leveldamist (kui tohib seda poppi sõna kasutada). Mulle näiteks ei meeldi kirjutada (ega ka lugeda) kuiva pokkerijuttu, et ala enne FT lükkasin nupud AKs-ga sisse ja kaotasin AQo-le või veel hullem, kui keegi kiidab ennast. Sorry, Coca, järgmine kriitikanäide käib sinu kohta. Mõni aeg tagasi kirjutasid, et tegid "elu parima calli" FT-s, agronoomi mõistliku panuse vastu, mingi xTJQK laual 44-ga. Result oriented? Ok, mõistan, see oli lives ja 95% kuldse readi pealt, aga ikkagi. Pluss minu arvates peaks "elu parim call" algama vähemalt 50bb potist.
Mulle ei lähe korda enamus inimeste (öelda, et kõigi, oleks liialt naiivne) arvamus, et ma ajan rumalat või lapsikut juttu või mida iganes. Lihtsalt panin selle lingi siia, et äkki kedagi huvitab, muud midagi.
Kas teised blogid siin on kõik enamjaolt pokkerile keskendunud?
Algselt postitas NhTyGgWp
Vaata postitust
Nõus, et võib tunduda, et räägin blogis rohkem enda eraelust ja igast "spämmi" pole mõtet siin pokkeriprode foorumis esile tõsta. Küll aga kasutan regulaarselt pokkeri ühte kõige tähtsamat terminit - leveldamist (kui tohib seda poppi sõna kasutada). Mulle näiteks ei meeldi kirjutada (ega ka lugeda) kuiva pokkerijuttu, et ala enne FT lükkasin nupud AKs-ga sisse ja kaotasin AQo-le või veel hullem, kui keegi kiidab ennast. Sorry, Coca, järgmine kriitikanäide käib sinu kohta. Mõni aeg tagasi kirjutasid, et tegid "elu parima calli" FT-s, agronoomi mõistliku panuse vastu, mingi xTJQK laual 44-ga. Result oriented? Ok, mõistan, see oli lives ja 95% kuldse readi pealt, aga ikkagi. Pluss minu arvates peaks "elu parim call" algama vähemalt 50bb potist.
Mulle ei lähe korda enamus inimeste (öelda, et kõigi, oleks liialt naiivne) arvamus, et ma ajan rumalat või lapsikut juttu või mida iganes. Lihtsalt panin selle lingi siia, et äkki kedagi huvitab, muud midagi.
Kas teised blogid siin on kõik enamjaolt pokkerile keskendunud?
Comment