Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Siia alafoorumisse postitab kasutaja "PokkeriProde Nuhk" ehk automaatne RSS feed lugeja Eesti tuntud pokkerimängijate blogisid. Uued blogide postitused võivad tekkida teemade, mille hiljem administraatorid/moderaatorid liidavad originaalteemaga.

    Mul on blogi ja ma soovin, et uued sissekanded tekiksid siia alafoorumisse.
    Siis palun jätke kommentaar siia teemasse blogi veebiaadressi ja nimega.

    Mu blogi on juba siin alafoorumis aga ma soovin, et mu blogi ei kajastaks siin.
    Siis palun jätke kommentaar siia teemasse blogi veebiadressi ja nimega.

    Mu lemmik pokkeriblogi ei ole siin alafoorumis.
    Käitude nagu esimese punkti juures.
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2
    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Pange selle parmu jauramised ka siia: http://ranka.pokkeriprod.com/

    Comment

    • sven
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 127

      #3
      Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

      Panen enda oma ka siis siia: http://sven21poker.blogspot.com/

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

        Algselt postitas sven Vaata postitust
        Panen enda oma ka siis siia: http://sven21poker.blogspot.com/
        Lisatud.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

          Kui saab, siis lisaks enda tagasihoidliku blogi ka siia http://vandalar.blogspot.com/

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Kui saab, siis lisaks enda tagasihoidliku blogi ka siia http://vandalar.blogspot.com/
            Kahjuks pean selle tagasilükkama, kunna blogi on uuendatud väga vähe (pelae tänast uuendust kuus kuud tagasi) ja minule isiklikult ei meeldi annetamise viited. Seega ma arvan, et lugejatele on pakkuda väga vähe.

            ;(

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

              LOL @ annetus, wtf.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #8
                Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Pange selle parmu jauramised ka siia: http://ranka.pokkeriprod.com/
                Miks sa selle parmu jauramisi listi pole pannud veel.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                  Ei uuenda seda tihti seega ei näe mõtet ja kui uuenduse teen annan oma foorumi päevikus teada.

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #10
                    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                    Lisan ka enda blogi "300$ to 100K$"

                    Saavutasin täna Goldstar taseme ja hakkan tänasest peale blogi pidama. Algbankroll on siis 398$ ja eesmärk jõuda 100 000$ piirini. Kuna kä...

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #11
                      Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                      "Eesmärk jõuda kuu keskpaigaks bankrolliga 700$ peale" - ei soovita püstitada rahalisi eesmärke, eriti veel nii short term. teadupärast on sng/mtt-de variatsioon väga suur ning igasuguste eesmärkide mitte täitmine võib mindsetile väga halvasti mõjuda, eriti kui satud pikema be-stretchi või downeri otsa, siis jääb see eesmärgiks võetud summa eriti hinge kriipima - "juba nädal tagasi pidi see ja see summa koos olema, aga pole pooltki nii kaugele jõudnud" jne ning see võib juba otseselt mängule hakata. kõige lihtsam on võtta volüümiga seonduvaid eesmärke, "mängin selleks ajaks 2k mängu" või "nädalas üritan aega leida 1k mängu jaoks". pole mõtet võtta endast mitte olenevaid eesmärke.

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #12
                        Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                        "Eesmärk jõuda kuu keskpaigaks bankrolliga 700$ peale" - ei soovita püstitada rahalisi eesmärke, eriti veel nii short term. teadupärast on sng/mtt-de variatsioon väga suur ning igasuguste eesmärkide mitte täitmine võib mindsetile väga halvasti mõjuda, eriti kui satud pikema be-stretchi või downeri otsa, siis jääb see eesmärgiks võetud summa eriti hinge kriipima - "juba nädal tagasi pidi see ja see summa koos olema, aga pole pooltki nii kaugele jõudnud" jne ning see võib juba otseselt mängule hakata. kõige lihtsam on võtta volüümiga seonduvaid eesmärke, "mängin selleks ajaks 2k mängu" või "nädalas üritan aega leida 1k mängu jaoks". pole mõtet võtta endast mitte olenevaid eesmärke.
                        Mõistlik muidugi. Aga mindset on hea ja see ei varise. 45 meestes eelmine kuu oli suurim downswing -50BI ja see mind ka ei murdnud veel
                        Mtt-i lisan umbes 1:10 ehk vabal päeval on volüüm 100+ mängu ja siis teen kuskil 10 Micro mtt-d.

                        Comment

                        • NhTyGgWp
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 89

                          #13
                          Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                          Usun, et paljudel on ette tulnud, et sind kutsutakse kohtingule inimese poolt, kes sulle absull ei meeldi. Pean silmas just väliseid paramee...


                          Ants Mängel

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                            Kahjuks ei saa blogi lisada, kuna pokkeriga on väga vähe seost. Tegu on pigem eraelu mitte pokkeriblogiga.

                            Comment

                            • NhTyGgWp
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 89

                              #15
                              Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kahjuks ei saa blogi lisada, kuna pokkeriga on väga vähe seost. Tegu on pigem eraelu mitte pokkeriblogiga.
                              Ok, no probs.

                              Comment

                              Working...