Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #16
    Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

    ABC on põhimõtteliselt sarnane GTO-le, mis on kõige mittekasumlikum viis pokkerit mängida imo.
    Kasum tuleb teiste exploitimisest, mitte ise mitte-exploiditav olemisest (mida ABC sisuliselt on)

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #17
      Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      ABC on põhimõtteliselt sarnane GTO-le, mis on kõige mittekasumlikum viis pokkerit mängida imo.
      Kasum tuleb teiste exploitimisest, mitte ise mitte-exploiditav olemisest (mida ABC sisuliselt on)

      Ma ei usu et NL2 on vaja midagi nuputada ja mõelda. 24 lauda lahti, kõik standart grind ja papp tuleb

      Comment

      • robert
        Julm Donk
        • Jan 2013
        • 48

        #18
        Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

        Nii ja mida järgmisena ette võtta :D? See on küll ilmselt väga raske küsimus, aga ma tõesti tunnen, et ma ei ole arenenud. Ma ei tea, kas tuimast mängimisest on kasu?

        Coach on kindlasti mingi lahendus, aga mul on häbi võtta coachi kõige madalamas limiidis.

        Kas ma peaksin äkki tegema mingisuguse video oma mängust ja lootma, et keegi vaatab üle ja oskab hirmus häid sõnu kirjutada?

        Ilmselt 1 muudatus on see, et ma võtan ennast tagasi 2 laua peale, sest 3-ega läks natuke raskeks osades olukordades.

        See on ilmselt küll kõige aegade parim nali, aga äkki ma olengi liiga palju õppinud ja üritan seda rakendada seal, kus ma ei peaks?

        Comment

        • supernova66666
          Grinder
          • Nov 2012
          • 732

          #19
          Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

          Mitu % käsi sa kaasa mängid umbes? Kuidas saab olla 3 lauaga liiga palju actionit :P

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #20
            Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

            Kas sa HUDi kasutad?
            Ma ise läheks lolliks miski 2 tabledes vist ja hakkaks lolle move tegema.

            Btw abc on väga ok alguses kui algaja, pole vaja asju keeruliseks ajada. Stnrd alustala kogu mängule, et saada see "perse tunne" lauas kätte ja siis juba sealt edasi minnes mängu rohkem open uppima, spotte leidma jne.

            Enne kui 2 tänavat floatima läheme peaks ikka ära õppima kuidas TPd foldida.
            Last edited by qbj0hn; 06.02.13, 19:37.

            Comment

            • robert
              Julm Donk
              • Jan 2013
              • 48

              #21
              Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

              Jah mul on tasuta Carbon HUD, Seal on mul vajalikud statsid olemas. Hetkel VPIP 16 ja PFR 13. Ma nüüd täpselt ei oska öelda aga ma usun, et 60%FR ja 40%6MAX. Vot 3 lauda läheb raskeks sellepärast, et millegipärast kaart hakkab jooksma kõikides laudades korraga ja kui mul 3 lauda lendab hea käsi ja siis ma seal pean veel vaatama, kes kus callis ja raisis, ega mingit flushi ja straighti pole, siis läheb juba natuke kiireks :D. Aga tõsi ta on enamuse ajast on jube igav :D.
              Last edited by robert; 06.02.13, 19:50.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #22
                Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                Vaataks su tehtud videot muidu heameelega, aga kahjuks kui ainult 2 tableb siis sa peaksid selle mingi 3hse tegema, et mingeid olukordi ka tekiks.
                Normaalsel inimesel ajab närvikava vist lõhki 3hd NL2 2 tablemis vaadata.

                Comment

                • robert
                  Julm Donk
                  • Jan 2013
                  • 48

                  #23
                  Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                  Nonii Camtasia on tõmmatud ja millalgi hakkan videot kokku lükkama. :D mul on natuke üle 2 sisseostu raha järgi, suure tõenäosusega filmin Carbonis mängimise lõppu :D. Aga palun meanwhile kirjutage, miks mul nii halvasti läheb.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                    Põhiline, et toetu loogikale mitte usule.

                    Comment

                    • supernova66666
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 732

                      #25
                      Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                      Ma ei suuda ausaltöeldes mõista kui sa mängid ~15 % käsi ehk ca iga 7-8 käe tagant ühte siis kuidas saab 3 tablemine liiga kiire olla ??

                      Comment

                      • robert
                        Julm Donk
                        • Jan 2013
                        • 48

                        #26
                        Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                        No teinekord tuleb selline situatsioon, mida ma ei ole suutnud ette mõelda ja kui juhtub täpselt nii, et ma kõigis kolmes lauas pean otsuseid vastu võtma, siis läheb päris kiireks. Need on harvad juhud, aga ikkagi on olnud. Eks kui mul oleks korralik raha taga, siis ma mängiks 4 lauda, aga mitte rohkem ja see juhtub siis kuima PS kolin või kui mingi ime läbi ma hakkan jõhkralt beatima ja tõmban palju rohelist kokku Carbonis. Ma ei usu, et keegi väga alguses suutis palju laudu korraga pelida?

                        Comment

                        • robert
                          Julm Donk
                          • Jan 2013
                          • 48

                          #27
                          Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                          Hakkasin vaikselt jälle toksima ja lasin täna suht vastu taevast. Mott kukkus ikka täiega.
                          Nüüd oleks vaja kuidagi mott taastada.

                          Olen pusinud natuke jälle ja üldiselt oli mott päris hea ja plaanid suured, ei tahtnud enne midagi kirjutada ka kui oma esimesed goalid täid...

                          Comment

                          Working...