Impossibru!!!
Korralik ***** päev, no lihtsalt ei jookse üldse :D. Vaatad ümberringi no nii halvasti mängivad ja mina lihtsalt kaarte ei saa ja kui saan siis keegi kaasa ei tule või on neil midagi paremat. Viskas lõpuksnii tilti ära...
Keegi võib muidu öelda ka, et kas ma peaksin oma vana teemat uuendama, nii kua kuni minu blogi pole pandud automaatse uuendamise peale?
Korralik ***** päev, no lihtsalt ei jookse üldse :D. Vaatad ümberringi no nii halvasti mängivad ja mina lihtsalt kaarte ei saa ja kui saan siis keegi kaasa ei tule või on neil midagi paremat. Viskas lõpuksnii tilti ära...
Keegi võib muidu öelda ka, et kas ma peaksin oma vana teemat uuendama, nii kua kuni minu blogi pole pandud automaatse uuendamise peale?
Comment