Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • robert
    Julm Donk
    • Jan 2013
    • 48

    #1

    Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

    Impossibru!!!
    Korralik ***** päev, no lihtsalt ei jookse üldse :D. Vaatad ümberringi no nii halvasti mängivad ja mina lihtsalt kaarte ei saa ja kui saan siis keegi kaasa ei tule või on neil midagi paremat. Viskas lõpuksnii tilti ära...




    Keegi võib muidu öelda ka, et kas ma peaksin oma vana teemat uuendama, nii kua kuni minu blogi pole pandud automaatse uuendamise peale?
    Last edited by robert; 05.02.13, 19:05.
  • robert
    Julm Donk
    • Jan 2013
    • 48

    #2
    Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

    Siiamaanipole keegi öelnud :D,kas ma peaksin siia foorumisse teada andma kui ma olen uue postitusega hakkama saanud või ei koti kedagi :D. Kui keegi tahab näha graph´i, mis jookseb nagu ameerika raudtee, siis visake pild peale.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

      Koli starsi, võta laudu juurde ja print garanteeritud kui arvad, et biidid.

      Comment

      • robert
        Julm Donk
        • Jan 2013
        • 48

        #4
        Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

        Vaat mul hetkel on veel selline plaan, et Starsi kolime on siis kui ma saan kätte 50 $ või olen 0. Tegin küll paha otsuse, et ma sinna läksin, aga niisama ka ei jäta raha vedelema. Vaatan neid kraafikuid siis ma krt küll ei ütleks, et mul hästi läheb :D, aga vb teised arvavad teisiti.

        Comment

        • robert
          Julm Donk
          • Jan 2013
          • 48

          #5
          Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

          Täitsa metsas! Jälle mänginud tükk aega ja no nii kui minul midagi tuleb siis on vastasel kohe midagi paremat. Kui minul on SET siis neil on straight või flush ja tavaliselt alati saavad oma viimase kaardiga. Kui minul on FLUSH siis nad saavad oma FH ja QUADE ja täna oli straight flush ka veel vastas. Täiesti ulme no nii kui ma kaardid saan siis mingid kõige suuremad fishid saavad ka :D. Kuidas ma saan olla sitem kui kõige sitemad? Oleks, et ma tambiks lampi kaarte sisse aga ei. Ühesõnaga tänane päev on jälle jõhkralt- ja mul on tõsine masekas seekord.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #6
            Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

            Õpi raha tegema sellest, et vastasel ei ole tugevat kaarti, mitte sellest, et sinul on tugev kaart.

            Comment

            • robert
              Julm Donk
              • Jan 2013
              • 48

              #7
              Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

              Mis see siis tähendab? No Cbetid in position üldiselt jääb ikka kasumisse,kuigi jah mõnes lauas ei toimi see ka väga hästi. Hetkel ma hakkan juba kartma kui lauda tuleb 3 ühte masti kaarti siis on juba nii, et ma ei julge reaga kuskile minna. Üldiselt on jah imelik see värk, täpselt selline tunne tuleb nagu osad hullud kirjutavad, et hirmus rigged värk on. Võidad süks päev ja siis kohe kolinal alla täiega kuskile mustaauku ja isegi kordagi ei võida ka midagi. :D Ja mida rohkem ma loen ja õpin, seda rohkem hakkab ****e minema. Vaatan siin foorumis ka ringi, mis kätega inimesed võidavad ja shovevad, siis ma hoian aint pead kinni ja küsin kus sellised tüübid kogu aeg teil vastas on :D. Jah ma teen palju vigu, tihti juhtub, et m lihtsalt tahan näha, mis tal on, nende asjade pärast ei nuta üldse, täiesti aksepteerin seda ja ma ei ootagi mingit ulme võitu, aga no see lihtsalt ei ole võimalik, et actionit saan aint siis kui keegi minust üle on :D ja siis ka mingi 70% võidetakse viimase kaardiga :D. Mingi jõhker nutt ja hala, aga ma enam ei oska midagi teha paremaks. :(. FH ka ei julge enam mängida kui keegi kaasa hirmsalt tuleb sest ma oma viimase 1500 käe jooksul olnud Majaga AAAKK vastas 5555, siis oli QQQ vs 8888 ja veel viimase kaardiga. Flushi vastas oli mul STRAIGH FLUSH. Q kõrge Flush oli A kõrge ja veeligasugu kraami veel ja seal juures võite on üli vähe. Kuidas ma siis mängima peaks?

              Comment

              • supernova66666
                Grinder
                • Nov 2012
                • 732

                #8
                Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                Postita käsi, ehk siis saab keegi öelda mis valesti vms.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #9
                  Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                  6max NL holdemis jõuatakse kaartide avamiseni 16-20% ajast. See tähendab, et 80% ajast kaarte ei avata ja põhimõtteliselt ei oma mingit tähtsust, mis sul käes on.

                  Praegu sa keskendud kaartide avamisele ehk showdownile ehk sellele 16-20%-le, aga ignoreerid täielikult pokkeri põhiosa ehk seda 80% ajast kui käsi lõppeb ilma kaarte näitamata ehk non-showdown.

                  Õpi raha tegema non-showdownist.

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #10
                    Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                    Suur valdav enamus siiski omab mingitki arusaama käte tugevusest ja pikas perspektiivis tehakse sulle samapalju coolereid kui sina teistele teed.

                    Seega tugev käsi vs tugev käsi (aka cooler) ei saa olla kasumliku mängu põhialuseks. Raha tuleb teha mujalt.

                    Comment

                    • robert
                      Julm Donk
                      • Jan 2013
                      • 48

                      #11
                      Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                      Nii viimane post http://robertipokkeriseiklused.blogs...ed-mis-ma.html Postitasin niipalju käsi kui oma HUD'i kaudu sain kätte.
                      See siis tähendab, et punane (non showdown winnings) peaks olema kasumis? Ma just ükspäev muretsesin selle joone pärast ja lugesin 2+2 foorumis, et kui päris 45 kraadi ei ole siis ei peaks põdema!?

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #12
                        Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                        See on üldiselt keerulisem teema, sest on veel faktoreid mis mängu tulevad (exploitability vs game theory optimal jms).

                        Üldiselt on hea olla nii loose ja nii agressiivne kui võimalik, sest see on kõige kasumlikum mäng nii kaua kui keegi seda sinu vastu ära ei kasuta. Kui keegi muudab enda mängu sinu omale vastavaks, siis tuleb samm tagasi võtta ja GTO poole liikuda, vähemalt selle vastasega mängides.

                        Nii madalatel panustel ma oleks väga üllatunud, kui sa kohtaks kedagi kes agressiivselt adjustiks sinu vastu.

                        Comment

                        • supernova66666
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 732

                          #13
                          Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                          Algselt postitas robert Vaata postitust
                          Nii viimane post http://robertipokkeriseiklused.blogs...ed-mis-ma.html Postitasin niipalju käsi kui oma HUD'i kaudu sain kätte.
                          See siis tähendab, et punane (non showdown winnings) peaks olema kasumis? Ma just ükspäev muretsesin selle joone pärast ja lugesin 2+2 foorumis, et kui päris 45 kraadi ei ole siis ei peaks põdema!?

                          Vaatasin kiire pilguga kõik üle. Suht standart tundub olevat. Ma ei usu et NL2 sa peaks neid teisiti mängima. AQ call 446 flopil on kahtlane ja 55 ka sitasti. Ülejäänud on wp ma arvan.

                          Comment

                          • robert
                            Julm Donk
                            • Jan 2013
                            • 48

                            #14
                            Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                            Miks ma selle AQ callisin seal oli sellepärast, et see oli 1/2potist bet, ma arvasin, et ta ei saanud millelegi pihta ja ta range on ka sama mis minul, ehk mõlemad bettisime õhku. Ise ma arvanks et Turn on küll see, kus ma oleksin pidanud foldima, aga ma olen suht 90% kindel, et kui turn oleks olnud mingit muud masti kaart ei oleks ta checkinud mina oleks bettinud ja raha minu tasku. Mis arvad sellisest mõttest. Vähemalt nii ma teeks kui selle turni ära muudaks. Muidu täitsa agreen, et need käed on mööda.

                            Comment

                            • supernova66666
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 732

                              #15
                              Re: Roberti pokkeriseiklused | Impossibru!!!

                              No su mõtlemine ei ole väga vale, aga NL2s ma sellist mängu ei teeks. Seal peaks olema väga easy ABC poker.

                              E: See 55-ga shove riveril. See kindlasti sitt. Saad calli paremalt või läheb pooleks. Calli lihtsalt maha

                              Comment

                              Working...