Hotcocacola Blogi | 78 buyini

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokkeriProde Nuhk
    RSS Uudistevoo postitaja
    • Sep 2011
    • 541

    #1

    Hotcocacola Blogi | 78 buyini




















    Rahvas soovis tummist kajastust blogis, seega seda nad saavad.

    Reede õhtul toimus Tartu Olympicus üks viimase aja suurimaid rahamänge.
    Lauas istusid: Mina, Känd, Nugin, Henn, Henri Käsper, Emavaal ja mõned teisedki.

    Emavaalast võid pikemalt lugeda siit.....

    Mänguks: Dealers choice (Holdem, Omaha, Crazy Pineapple).
    Limiit: 1-1€
    Buyin: 50-300€

    Ostsin end 300€-ga sisse ja juba esimese käega sain 150€ juurde, kui tõmbasin Emavaalale AA89s-ga tarre (Preflop allinn, tal QQ22s).
    Minu stack 450€.

    Laud oli pöörane, pidevalt 200€+ potid.

    Istusin 430€ peal.
    Mänguks Omaha.
    Henri avab 5€,
    Emavaal raiseb 20€ peale.
    Mina callin QQTTds.
    Känd raiseb allinni ca 100€.
    Henri re-shoveb 500€.

    Nüüd läheb huvitavaks. Ma teadsin, et Känd läheb preflop allinni, sest ta oli tildis. Ja ma teadsin, et Henri tõenäoliselt over-shoveb väga-väga lightilt.
    Nii juhtuski.

    Vahepeal folditi minuni ja ma läksin samuti allinni (väike gamble, kuid tean, et Henri vastu võin väga heas seisus olla + mul väga tugev käsi).

    Flop: 44Jss (kaks ristit)
    Turn: A (risti)
    River: 2x

    Mul hapu nägu ja Henri näitab: KQT3ds ning talle turnist mast.
    Pot kokku natuke üle 1000€ ja ma reloadin.

    Mul oli Henri käe vastu super equity, aga nagu online-mängudes viimastel kuudel: RUNNING FCKING GOOD!!! :)

    Preflop: 62% favoriit
    Flopi equity: 58%

    Reloadisin 300€.

    Läks ca 1 ring mööda, kui valiti Holdem.
    EP-st limp 1€
    Emavaal call 1€
    Mina call 1€ (Mul AA)
    Känd raiseb 6€.
    Lõpuks callivad ca 3-4 inimest enne mind 6€.
    Ma re-raisen 60€ peale.

    Kõik foldivad Emavaalani, kes katab mind ära (mul 300€). Ta callib.

    Flop: JT9ss
    Flop mulle väga ei meeldi.
    Emavaal chk.
    Ma betin 100€, ta insta shoveb. Ma pean callima.

    Emavaal näitab: Q8s , ehk flopatud rida! GG.
    Turn: J
    River: K

    Ja istusin -600€ augus.

    Reload 300€.

    Pisike tildipoiss sees ja ca ühe ringi pärast olen LP ja mänguks Omaha.

    EP avab 3€
    Henri paneb 10€.
    Mina KQ87ds (tildine), raisen 30€ peale.
    Känd callib 30€,
    EP läheb allinni 34€.
    Henri raiseb 50€ peale.

    Nüüd tuli mõtlemiskoht, et kas Henri teeb seda AA-ga või any4-ga.
    Otsustasin callida olles positsioonis, kuigi pigem tuleks pot vajutada ja ässasid reppida, sest ta ise paneks ässadega toorelt otsa.

    Ma call 50€,
    Känd call 50€.

    Mul ca 240€ taga.

    Flop: 346ss
    Mul gutshot + 2nd flushdraw, obv maximum, mida ma saan flopata.

    Henri cbetib 125.
    Ma lähen allinni ca 240€
    Känd tangib pikalt ja foldib.
    Henri call.

    Turn: X
    River: X

    Henri näitab 2564 kätt, ilma flushdrawta, ehk flopatud rida + kaks paari.
    Mulle mega plangud ja -900€ päev.

    Olen harjunud selliste biitidega :D.
    Eelmise aasta super-hiiter on obv otsa saanud ja mulle köetakse igalpool tarre: live turnadel, live cashis ja onlines.

    Online mängudega on aasta VEEL plussis (ca +15k$, kuid kui samamoodi edasi läheb, siis jaanuariks tuleb vist miinus.)

    Online swong on hetkel hirmsuur.
    Viimase 120 000 käega olen kaotanud ca -32k$, ehk -78 BUYINI !!!!
    Omaha gonna Omaha....fck my life.

    Samas, paljud Eesti pokkeristaarid on kogenud sarnast swongi (Ranka, Henri72, Codecci, Mauri, Janar, Ment52, andu_andu ja kindlasti mõned teisedki). Enamus neist on kogenud ka upto -50k$ swonge.

    Netis mängin Holdemit/Omahat 1-2$ lauas.
    Eemaldasin 2-4 ja 3-6 enda mängunimekirjast, kuna sooviks mindseti parandada ja ennast kokku võtta, sest -32k$ swongis on kindlasti mitmete kilode eest enda vigu ja tilt-playd.


    Elukutselise elu pole kerge.
    Ei soovita seda kellelegi.

    Lähiplaanid:
    Septembri lõpus tahaks minna ca 10ks päevaks Dubaisse puhkama, shoppama ja luxuslikku linna vaatama!


    Good luck to me!













































    Loe edasi ›››
  • Tipner
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 11

    #2
    Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

    heh olen sind nl200 laudadwes näinud starsis ja tundud väga sümpaatne mängija olema. loodan et leian endas enesekindlust, et ise nl 100 ja nl 200 mängida. Aga muidu sulle kindlasti edaspidisekws palju edu et ikka POLO 1k+ alistada ja täieliku tippu tõusta.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

      Thx man!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

        Max 12-15k swing olnud mul (40bi), mitte rohkem.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #5
          Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

          Positiivsuse kõrval eksisteerib alati negatiivsus ehk varem oli järsku lihtsalt upswing ja nüüd on normal graph?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

            vb tõesti

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #7
              Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

              Alles hiljuti kogesin 160 k käelist downswingi , mis oli mu lühikese pokkerikarjääri (2 aastat) suurim kogemus. 45 buy inni vabalangust, sellest 25 alla ev. Psüholoogiliselt ja vaimselt väga kurnav.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                Raigo mis hinded sul koolis olid põhiliselt ?

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #9
                  Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                  Andu kas su HTHU-s roi%= keskkooli tunnistuse keskmise hindega?

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #10
                    Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                    hott, huvitaks kas teadsid selle uudisnupu ilmumisest. saad kommentaarides kindlasti "mõnusa" p*sarahe osaliseks seal, kuna isegi kui nupu autor pole seda soovinud, jääb vähe kollase ajakirjanduse mulje sellest.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      Raigo mis hinded sul koolis olid põhiliselt ?
                      Olin kolmemees

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        hott, huvitaks kas teadsid selle uudisnupu ilmumisest. saad kommentaarides kindlasti "mõnusa" p*sarahe osaliseks seal, kuna isegi kui nupu autor pole seda soovinud, jääb vähe kollase ajakirjanduse mulje sellest.
                        Pasarahe on kõikide uudistega, seega no problem.
                        Ainuke vahe on veel selles, et sellegi poolest olen ma see aasta rohkem teeninud, kui keskmine regular-spämmar-netikommentaator :D


                        Eile mängisin omahat ja genesin neljakohalise summa kasumit.......tunne oli väga võimas!

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #13
                          Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Olin kolmemees
                          Lisan niipalju, et ka hasartmängusõltasena ei langenud minu viite % tõenäoliselt kunagi alla 50% ja ma ei biidi s*ttagi.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #14
                            Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Lisan niipalju, et ka hasartmängusõltasena ei langenud minu viite % tõenäoliselt kunagi alla 50% ja ma ei biidi s*ttagi.
                            samas sa ei tee endast photoshoppe ka

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #15
                              Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              samas sa ei tee endast photoshoppe ka

                              Comment

                              Working...