Hotcocacola Blogi | 78 buyini

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sven
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 127

    #16
    Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

    See mis keskkooli hinded on voib olla vaga suhteline. Mina jain naiteks 9ndas klassis kaks korda istuma, kaisin keskkoolis ainult 2.5 kuud aga ylikoolis on keskmine hinne yle 4 :)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #17
      Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

      Algselt postitas sven Vaata postitust
      See mis keskkooli hinded on voib olla vaga suhteline. Mina jain naiteks 9ndas klassis kaks korda istuma, kaisin keskkoolis ainult 2.5 kuud aga ylikoolis on keskmine hinne yle 4 :)
      Eestis ei saa põhikoolist otse ülikooli:(

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        samas sa ei tee endast photoshoppe ka
        mine kursustele

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #19
          Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

          Nupp nokib või ei noki. Kui keskkooli hindeid üldse uurida, tuleks enne ausalt vastata küsimustele - kas ma käisin kohal(kui palju) ja millel oli tol eluperioodil rõhk? Alles siis võib kaaluda, kas selle järgi üldse midagi vaadata (pokkerikarjääri seisukohalt).

          Ei ole mõtet võrrelda rajapeal kahte autojuhti, kui üks on sealt võitu koju toomas ja teine on lihtsalt sõitu kirja saamas nothing more.
          Last edited by BentleyMulsanne; 13.08.12, 21:51.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #20
            Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Eestis ei saa põhikoolist otse ülikooli:(
            Imo on ka gümnaasiumist otse ülikooli pääsemine päris keeruline.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #21
              Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

              Ma pakun, et Sven tegi USAs lihtsalt GED ning SAT eksamid ja astus nendega ülikooli sisse. Eestis pole jah võimalik.
              Last edited by Fabulous; 13.08.12, 22:35.

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #22
                Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Max 12-15k swing olnud mul (40bi), mitte rohkem.
                Mul oli downsing kokku kunagi 6 kuud ehk ca 600 000 kätt, postitasin siia kuhugile foorumisse ka, et max ev vahe oli kuskil 70K daala juures.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #23
                  Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                  Kas Eestis on üldse võimalik ilma gymn/keskooli tulemusteta ylikooli saada? Sven võiks tuvustada kuidas USA's asi köib väliskodaniku jaoks ..

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #24
                    Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Kas Eestis on üldse võimalik ilma gymn/keskooli tulemusteta ylikooli saada?
                    nüüd juba kõik internetis, ilma e-tunnistuseta pole võimalik avaldust teha

                    aga imo gümnaasiumis on vist kõik võimalik
                    ise olen ühe aasta gümnaasiumis skippinud + ei teinud üleminekueksamit ehk "tunnistus" oli mul puhas leht ja võeti teises koolis järgmisesse klassi
                    12. lõpus oli sellega väike seik, õpetaja , kes neid hindeid kokku lõi, tuli pärima ... siis oli selline meh hetk ja pole õrna aimugi, mis ta lõpuks välja mõtles
                    Last edited by Jeebus; 13.08.12, 23:37.

                    Comment

                    • sven
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 127

                      #25
                      Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Ma pakun, et Sven tegi USAs lihtsalt GED ning SAT eksamid ja astus nendega ülikooli sisse. Eestis pole jah võimalik.
                      THAT. Ainult siin on ACT mitte SAT

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #26
                        Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                        Nu kõvemad vennad võivad ka peale põhikooli ülikooli lõpudiplomi osta. Tean isiklikult venda, kes ostis magistrikraadi välismaa ülikoolist(reaalselt on vend 9 klassi koolis käinud, 10-ndas visati välja). Maksis tol hetkel mingi 30keeku. Pakuti ka Ph.D. aga see oleks liiga läbinähtav olnud:)
                        On töötanud töökohtades, kus nõutakse mag kraadi
                        Ka nii saab...

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #27
                          Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Nu kõvemad vennad võivad ka peale põhikooli ülikooli lõpudiplomi osta. Tean isiklikult venda, kes ostis magistrikraadi välismaa ülikoolist(reaalselt on vend 9 klassi koolis käinud, 10-ndas visati välja). Maksis tol hetkel mingi 30keeku. Pakuti ka Ph.D. aga see oleks liiga läbinähtav olnud:)
                          On töötanud töökohtades, kus nõutakse mag kraadi
                          Ka nii saab...
                          see oleks valetamine ja pettus. keelatud värk.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #28
                            Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                            Kargaski välja, seni olid BM kasutajaga sees v?

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #29
                              Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                              see oleks valetamine ja pettus. keelatud värk.
                              Otsi see seadus palun välja.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #30
                                Re: Hotcocacola Blogi | 78 buyini

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                see oleks valetamine ja pettus. keelatud värk.
                                kuule mine ***** palun

                                Comment

                                Working...