pokerstarsis mängimine välismaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 800miljonit
    Jube Noob
    • May 2012
    • 118

    #1

    pokerstarsis mängimine välismaal

    Kas rootsis olles on võimalik pokerstars.ee kliendiga sisse logida/mängida?
    kui dns ära näppida ja mängida kas on lubatud. kuskil 2+2 foorumis oli teema et keegi usa-kas kasutas vpn-i ja sai bänni. on kellegil kogemusi?
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #2
    Re: pokerstarsis mängimine välismaal

    vahele jääd saad bani. teema lukus.

    Comment

    • 800miljonit
      Jube Noob
      • May 2012
      • 118

      #3
      Re: pokerstarsis mängimine välismaal

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      vahele jääd saad bani. teema lukus.
      mai saa aru praegu kas see on mingi peen iroonia või mis.
      siin mingid tyybid kes austraalias on lasevad ju pokerstarsis mumeelest?

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #4
        Re: pokerstarsis mängimine välismaal

        and? sa ilmselt ei saa asjadest aru. lühidalt : ei tohi, aga saab.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: pokerstarsis mängimine välismaal

          ma kasutan .comi

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #6
            Re: pokerstarsis mängimine välismaal

            Miks ma välismaal mängida ei tohi ?..ma reeglite alt ei leid ,et see keelatud oleks.
            Kui keelatud siis keegi võiks visata lingi kus see info saadud.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: pokerstarsis mängimine välismaal

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              Miks ma välismaal mängida ei tohi ?..ma reeglite alt ei leid ,et see keelatud oleks.
              Kui keelatud siis keegi võiks visata lingi kus see info saadud.
              Ma unsure aga alati kui reisima lähed, siis peaks vist saatma emaili nendele, et teavitada neid. Siis ei tohiks midagi juhtuda :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: pokerstarsis mängimine välismaal

                Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
                Kas rootsis olles on võimalik pokerstars.ee kliendiga sisse logida/mängida?
                kui dns ära näppida ja mängida kas on lubatud. kuskil 2+2 foorumis oli teema et keegi usa-kas kasutas vpn-i ja sai bänni. on kellegil kogemusi?
                Segaselt vastati, proovin täpsustada.

                Välismaal mängides kasutad selle riigi klienti, mis riigis oled kui reeglid/pokerstars ei nõua teisiti.

                PokerStars.ee => mängid ainult Eestis. Mujal (näiteks Rootsis) kasutad PokerStars.com-i.

                VPN kasutamine PokerStarsis on keelatud, vahele jääd suht kiirelt ja võid saada bänni. Tõenäoliselt kui sa Rootsis mängid ja kasutad PokerStars.ee siis bänni ei saa aga kui näiteks USA-s siis bän on kiire tulema, sest PokerStars ei paku teenust USAs.

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #9
                  Re: pokerstarsis mängimine välismaal

                  äkki saata kiri klienditoele?

                  ma küll ei näe põhjust, miks nad ei peaks sind abistama

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: pokerstarsis mängimine välismaal

                    Hmm, mina heas usus Rootsis viibides mängisin .ee alt ja mingeid probleeme ei esinenud ja kõik sujus.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #11
                      Re: pokerstarsis mängimine välismaal

                      ma olen vist pooltes euroopa riikides .ee alt mänginud ja ei osanud tänaseni aimatagi, et sellest mingi jama võiks tekkida. praegugi tiksun belgias ja pole probleeme. ei ühte ega teist pidi. sisse ja väljamaksetega.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #12
                        Re: pokerstarsis mängimine välismaal

                        Kusjuures mäletan, et enne minekut veel uurisin siit foorumist, et mis ja kuidas ja siis igatahes väideti, et .ee alt peab mängima.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #13
                          Re: pokerstarsis mängimine välismaal

                          masaatsin kirja et liigun norra ja vastati et kontol on vastavad muudatused tehtud ja võin mängida. kui tahan võin elukohta muuta ja siis comi alt lasta

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #14
                            Re: pokerstarsis mängimine välismaal

                            Mina tegin starsi konto aussis olles. Preagugi mängin eestis .com'i kontoga. See ei tohiks ka ju probleem olla?

                            Comment

                            Working...