Kas rootsis olles on võimalik pokerstars.ee kliendiga sisse logida/mängida?
kui dns ära näppida ja mängida kas on lubatud. kuskil 2+2 foorumis oli teema et keegi usa-kas kasutas vpn-i ja sai bänni. on kellegil kogemusi?
kui dns ära näppida ja mängida kas on lubatud. kuskil 2+2 foorumis oli teema et keegi usa-kas kasutas vpn-i ja sai bänni. on kellegil kogemusi?
Comment